Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Zelená arctic. Dával jsem sem o pár stránek zpět nějaký fotky. To denní svícení je dobrý tak na léto, zadek totiž vůbec nesvítí.

jaj, z tej fotky sa mi to zdalo ako modra. Dufam, ze ta zelena je vazne pekna. kedze na nu cakam...Objednal som ju len na zaklade toho, co som videl na fotkach :) tak teraz dufam, ze to nebude nieco ako ma PUG 307, lebo ta sa mi uz nepaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zozadu auto nemusi byt videne?

Tak samozřejmě musí být vidět i zezadu, ale tam je to IMHO daleko míň kritický, protože zatímco když jede v protisměru, je rychlost přibližování daleko větší a navíc při předjíždění nebo v zatáčkách se svítící auto zahlédne líp, zatímco když jedu za ním, tak se přibližuju relativně pomalu a nepřipadá mi to tak podstatný, upřímně řečeno abych přehlídnul auto před sebou a napálil do něj, to bych musel dělat všechno jen né sledovat cestu (a v tom případě sou i světla prt platný). Samozřejmě něco jinýho je např. při vjezdu do lesa, do tunelu nebo za šera, mlhy, deště - ale tam právě senzor automaticky zadek nahodí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaj, z tej fotky sa mi to zdalo ako modra. Dufam, ze ta zelena je vazne pekna. kedze na nu cakam...Objednal som ju len na zaklade toho, co som videl na fotkach :) tak teraz dufam, ze to nebude nieco ako ma PUG 307, lebo ta sa mi uz nepaci...

Ja som tú zelenú už videl, mimochodom dala by sa vidieť v skladoch danubiaservise v BA, poviem ti, že nie je zlá, ale aj tak je béžová alebo anthracite krajšia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď som to čítal,tam výnimka nebola,len toľko že majú svietiť obrysové,ale je to možné,ruku do ohňa za to nedám ;)

Akurát som niečo našiel

"Nerád kazím nadšenie slovenských vodičov, ale dnes bola o tom reč v rádiu a Vlado Dymov sa na to spýtal policajného riaditeľa. Ten sa vyjadril, že počas dňa treba svietiť stretávacími svetlami + obrysové + EČV (ŠPZ) + koncové svetlá. Denné svetlá o akých tu píšete, slovenská vyhláška nepozná, aj keď vo zvyšnej európe to už funguje. Takže tie Audiny s dennými svetlami porušujú predpisy (na Slovensku)."

Tak neviem,ako je to v Čechách,ale asi podobne ako u nás

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denne v Čechách môže použiť,ale ak ich nemá musí mať rozsvietené aj obrysové

Paragraf 32, odstavec 1

Motorové vozidlo musí mít za jízdy rozsvícena obrysová a potkávací světla, nebo světla pro denní svícení, pokud je jimi vybaveno podle zvláštního právního předpisu. Tramvaj musí mít rozsvícena buď potkávací světla nebo světla pro denní svícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...