Přejít na obsah

Becker Grand Prix 7993


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravim

To radio vypada opravdu super. Vzhledem z tomu, ze jako rada jinych majitelu nejsem spokojen se zvukem z originalniho radia a uz mi dochazi trpelivost, tak hledam nahradu. Vzhledove je nepochybne to nejlepsi, co jsem zatim videl. I kdyz cena je "trosku" vyssi, nez bych povazoval za optimum, tak bych o nem z duvodu vzhledu uvazoval. Mam ale dva dotazy. Zaprve (mene dulezite): Intenzita osvetleni radia se meni s osvetlenim pristrojovky, tj. kdyz vubec nesviti pristojovka, tak nesviti ani radio? A za druhe to nejdulezitejsi: Je opravdu nemozne propojit toto radio s origo dalkovym ovladanim na volantu, kterym muj vuz disponuje? (Octavia z roku 2001, mr2002, vlevo na volantu tempomat, vpravo radio) Pokud ne, tak to by mi docela dost vadilo...

Predem dekuji za pripadnou odpoved nekoho, kdo o tom ma nejake info.

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

To radio vypada opravdu super. Vzhledem z tomu, ze jako rada jinych majitelu nejsem spokojen se zvukem z originalniho radia a uz mi dochazi trpelivost, tak hledam nahradu. Vzhledove je nepochybne to nejlepsi, co jsem zatim videl. I kdyz cena je "trosku" vyssi, nez bych povazoval za optimum, tak bych o nem z duvodu vzhledu uvazoval. Mam ale dva dotazy. Zaprve (mene dulezite): Intenzita osvetleni radia se meni s osvetlenim pristrojovky, tj. kdyz vubec nesviti pristojovka, tak nesviti ani radio? A za druhe to nejdulezitejsi: Je opravdu nemozne propojit toto radio s origo dalkovym ovladanim na volantu, kterym muj vuz disponuje? (Octavia z roku 2001, mr2002, vlevo na volantu tempomat, vpravo radio) Pokud ne, tak to by mi docela dost vadilo...

Predem dekuji za pripadnou odpoved nekoho, kdo o tom ma nejake info.

Martin

Tak nejdriv k prvni otazce, pokud mas vypnuta svetla a zapnes radio tak podsviceni radia sviti naplno. Jakmile pri zapnutem radiu zapnes svetla, tak se ti osvetleni radia upravi podle regulce podsvitu. Pri vypnutem radiu nesviti vubec.

A ke druhe otazce: bohuzel ho nepripojis ani k maxidotu ani k ovladani na volantu. Tuhle moznost ma jen minimum radii a jedno z nich je myslim Alpine ale pres modul ktery neni zrovna zadarmo :-( Jedina "nadstandartni" moznost pripojeni je GALA - tedy uprava hlasitosti podle rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

To radio vypada opravdu super. Vzhledem z tomu, ze jako rada jinych majitelu nejsem spokojen se zvukem z originalniho radia a uz mi dochazi trpelivost, tak hledam nahradu. Vzhledove je nepochybne to nejlepsi, co jsem zatim videl. I kdyz cena je "trosku" vyssi, nez bych povazoval za optimum, tak bych o nem z duvodu vzhledu uvazoval. Mam ale dva dotazy. Zaprve (mene dulezite): Intenzita osvetleni radia se meni s osvetlenim pristrojovky, tj. kdyz vubec nesviti pristojovka, tak nesviti ani radio? A za druhe to nejdulezitejsi: Je opravdu nemozne propojit toto radio s origo dalkovym ovladanim na volantu, kterym muj vuz disponuje? (Octavia z roku 2001, mr2002, vlevo na volantu tempomat, vpravo radio) Pokud ne, tak to by mi docela dost vadilo...

Predem dekuji za pripadnou odpoved nekoho, kdo o tom ma nejake info.

Martin

Tak nejdriv k prvni otazce, pokud mas vypnuta svetla a zapnes radio tak podsviceni radia sviti naplno. Jakmile pri zapnutem radiu zapnes svetla, tak se ti osvetleni radia upravi podle regulce podsvitu. Pri vypnutem radiu nesviti vubec.

A ke druhe otazce: bohuzel ho nepripojis ani k maxidotu ani k ovladani na volantu. Tuhle moznost ma jen minimum radii a jedno z nich je myslim Alpine ale pres modul ktery neni zrovna zadarmo :-( Jedina "nadstandartni" moznost pripojeni je GALA - tedy uprava hlasitosti podle rychlosti.

No hej. totu su dve maličké chybičky na tomto, inak na 1 000 000%, skvelom rádiu. Ja by som ho chcel aj tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

To radio vypada opravdu super. Vzhledem z tomu, ze jako rada jinych majitelu nejsem spokojen se zvukem z originalniho radia a uz mi dochazi trpelivost, tak hledam nahradu. Vzhledove je nepochybne to nejlepsi, co jsem zatim videl. I kdyz cena je "trosku" vyssi, nez bych povazoval za optimum, tak bych o nem z duvodu vzhledu uvazoval. Mam ale dva dotazy. Zaprve (mene dulezite): Intenzita osvetleni radia se meni s osvetlenim pristrojovky, tj. kdyz vubec nesviti pristojovka, tak nesviti ani radio? A za druhe to nejdulezitejsi: Je opravdu nemozne propojit toto radio s origo dalkovym ovladanim na volantu, kterym muj vuz disponuje? (Octavia z roku 2001, mr2002, vlevo na volantu tempomat, vpravo radio) Pokud ne, tak to by mi docela dost vadilo...

Predem dekuji za pripadnou odpoved nekoho, kdo o tom ma nejake info.

Martin

Tak nejdriv k prvni otazce, pokud mas vypnuta svetla a zapnes radio tak podsviceni radia sviti naplno. Jakmile pri zapnutem radiu zapnes svetla, tak se ti osvetleni radia upravi podle regulce podsvitu. Pri vypnutem radiu nesviti vubec.

A ke druhe otazce: bohuzel ho nepripojis ani k maxidotu ani k ovladani na volantu. Tuhle moznost ma jen minimum radii a jedno z nich je myslim Alpine ale pres modul ktery neni zrovna zadarmo :-( Jedina "nadstandartni" moznost pripojeni je GALA - tedy uprava hlasitosti podle rychlosti.

dik za upresnujici info, bohuzel me moc nepotesilo... no co se da delat. Zatim jsem to moc nestudoval, ale mel jsem za to, ze nektera radia lze pripojit k DO pres zminenou redukci (mam pocit ze ceny se pohybuji cca 2~3tis), nektera potom ani toto nepotrebuji a napoji se na datovou sbernici auta (tusim tomu rikaji CAN BUS) pres kterou mohou komunikovat mj. i s DO... no nic, kazdopadne dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tomina: Blahopřeju, máš vkus.

Přemyšlím o něm také, ale do Fabie a zajímalo by mě, zda mi origo repráky neudělají ostudu (nejde mi o hlasitost, ale spíš o kvalitu poslechu). Pokud bych si koupil Beckera, tak bych se dost zakrvácel a nezbylo by mě na repráky.

Jinak by mě zajímalo, jakou to má "životnost v autě." Z fotek je vidět, že že je odnímatelná pouze střední část panelu.

Dneska se najdou "profíci", že když se ti kouknou do auta, tak vidí, že máš Beckera a bez váhání ti ho vyčórujou. Panel si někde obstaraj.

Editováno: , autor: Jack_lib
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomina: Blahopřeju, máš vkus.

Přemyšlím o něm také, ale do Fabie a zajímalo by mě, zda mi origo repráky neudělají ostudu (nejde mi o hlasitost, ale spíš o kvalitu poslechu). Pokud bych si koupil Beckera, tak bych se dost zakrvácel a nezbylo by mě na repráky.

Jinak by mě zajímalo, jakou to má "životnost v autě." Z fotek je vidět, že že je odnímatelná pouze střední část panelu.

Dneska se najdou "profíci", že když se ti kouknou do auta, tak vidí, že máš Beckera a bez váhání ti ho vyčórujou. Panel si někde obstaraj.

No myslim ze kdyz uz budes kupovat beckera tak by to chtelo i novy repro. Rozdil poznas i na origo papirakach ale urcite pocitej do budoucna s jejich vymenou. Kdyz jsem beckera koupil mel jsem v aute uz Magnat Bullpower, po kratky dobe sly pryc a ted tam mam pres zesik Rainbow SLX a rozdil ve zvuku je nepopsatelnej.

Zivotnost nevim no. Na prvni pohled vypada jako nezajimave origo radio, takze na jednu stranu nelaka spoluobcany tmavsi pleti kteri jdou spis po radiich co maj nejvic stribrnyho plastu a barevnejch tlacitek. Profik kterej vi co chce si ho proste vezme at ma nebo nema panel - ale tech zase az tolik neni. Myslim ze takova navigace nebo jine 2din radio ma zivotnost mnohem mensi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhym premysleni co si koupim za radio (premyslel sem o Alpine, Rhapsody i o origo navigaci), sem si do auta nakonec dal fesaka, co je na fotce. A sem maximalne spokojenej oproti Pioneer za 7000Kč co sem mel pred tim je to velkej rozdil. Co se tyce tuneru tak je to nepopsatelnej rozdil, v garazi chytnu cca 15 stanic a nazvy vic jak poloviny sem v zivote neslysel a to sem pred tim mel Gammu. Diky dvoum tunerum za jizdy neslysitelne prepina mezi vysilaci a prubezne uklada novy stanice. Kvalita CD je taky o necem jinym. Intenzita podsviceni se meni spolecne s interierem, GALA take funguje. Na neorigo radiich mi chybela moznost zapnout radio bez klicku v zapalovani, u Beckera to bez problemu jde a pri tom se vypina pri vytazeni klicku. To radio proste nema chybu :-) Zadny blejskavy cudliky a kolecka, nekolika barevny displeje a ruzny blikatka, ale super zvuk a decentni vzhled...

Moc pěkný. :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

taky jsem koupil toto radio a musím říct že mě dost zklamal příjem radia.předtím jsem měl grundig tak z roku 2000 a mělo lepší příjem.nevím čím to je.již dříve sem měl dva beckry a vždy měli super příjem,chci se zeptat jestli tam máš antenní zesilovač nebo ne?taky mě napadlo jestli neruší ten mikrofon od handsfree.zkuste prosím někdo poradit co s tím.nevěřím že je to tím radiem,pokud ano tak mě dost zklamalo.

No myslim ze kdyz uz budes kupovat beckera tak by to chtelo i novy repro. Rozdil poznas i na origo papirakach ale urcite pocitej do budoucna s jejich vymenou. Kdyz jsem beckera koupil mel jsem v aute uz Magnat Bullpower, po kratky dobe sly pryc a ted tam mam pres zesik Rainbow SLX a rozdil ve zvuku je nepopsatelnej.

Zivotnost nevim no. Na prvni pohled vypada jako nezajimave origo radio, takze na jednu stranu nelaka spoluobcany tmavsi pleti kteri jdou spis po radiich co maj nejvic stribrnyho plastu a barevnejch tlacitek. Profik kterej vi co chce si ho proste vezme at ma nebo nema panel - ale tech zase az tolik neni. Myslim ze takova navigace nebo jine 2din radio ma zivotnost mnohem mensi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
Tak nejdriv k prvni otazce, pokud mas vypnuta svetla a zapnes radio tak podsviceni radia sviti naplno. Jakmile pri zapnutem radiu zapnes svetla, tak se ti osvetleni radia upravi podle regulce podsvitu. Pri vypnutem radiu nesviti vubec.

A ke druhe otazce: bohuzel ho nepripojis ani k maxidotu ani k ovladani na volantu. Tuhle moznost ma jen minimum radii a jedno z nich je myslim Alpine ale pres modul ktery neni zrovna zadarmo :-( Jedina "nadstandartni" moznost pripojeni je GALA - tedy uprava hlasitosti podle rychlosti.

A ktore Alpine to umi, a presne pres ktory modul umi zobrazit na MaxiDotu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...