Přejít na obsah

FM modulator


kasilek

Doporučené příspěvky

Chci si dat do auta mp3 ale nevedel jsem jak ji pripojit k navi. jedna moznost byla pres nejakej dvd prehravac ale k tomu je potreba RGB prevodnik ktery stoji dost (asi 4500.-kc) a k tomu cena dvd. To je dost penez ale nasel jsem FM modulator coz je pristroj ke kteremu se pripoji mp3 nebo flaschka a to tovysila na nejake frekvenci. chci se optat jestli to nekdo ma v aute a jakou mate zkusenost z praxe. Dik moc za zpravy.

http://www.mh.cz/index.php?page=fm-modulat...e13d629b968fe9e

To je adresa na ten modulator.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si dat do auta mp3 ale nevedel jsem jak ji pripojit k navi. jedna moznost byla pres nejakej dvd prehravac ale k tomu je potreba RGB prevodnik ktery stoji dost (asi 4500.-kc) a k tomu cena dvd. To je dost penez ale nasel jsem FM modulator coz je pristroj ke kteremu se pripoji mp3 nebo flaschka a to tovysila na nejake frekvenci. chci se optat jestli to nekdo ma v aute a jakou mate zkusenost z praxe. Dik moc za zpravy.

http://www.mh.cz/index.php?page=fm-modulat...e13d629b968fe9e

To je adresa na ten modulator.

Jestli máš orig navi, tak má přímý vstup aux.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten AUX vstup je v tom kulatym konektoru kam se dava ten prevodnik nabo misto changeru? Mam origo navi i s changrem.

MAte to nekdo udelany ze by sem hodil fotecku.

To kadlec tys to uz resil ze vys cenu tech konektoru a kde je kdyz tak koupit nebo jeste lip nemaho nekdo udelanej a navic na prodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevěřil jsem modulátorům kolega si koupil na aukru nějakej a jsem fakt čuměl jak to hraje ještě jsem říkal, že to testneme u mě v autě..dokonce do něj může dát i sd karty

To je fakt nehorázná cena, jestli se dá koupit ten konektor, tak už nemůže být takovej problém to pospájet dohromady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...