Přejít na obsah

23. 6. Tuning Party - Hradec nebo VW Alarm - Drážďany


Fíla

Doporučené příspěvky

ten sedan schrom kolama a lakovanejma lištama na nárazníku

v Blatný byla ještě jedna krátká modrá s FabiaCup nárazníkem

ta šedá - od Svanca je myslím Manolo zde z fóra

Jak to tak vidím, co kdybych si radši zajel pro pohár do Drážďan za Fabia scene, než se mořit pro aspoň jeden bod do Hradce???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lewis...ja myslel v hradci...psal si ze mas v hradci ibiza scene

to ne... já mám v hradci klasiku seat scene... takže chytačka pouze pokud nepřijede konkurence... nemám auto, které by se umístilo... ale loni jsem byl v těch dráždanech a přivezl jsem si 1. místo... měl jsem přímo kategorii a navíc se jim to auto líbilo... jsem to ani moc nechápal ale mluvili něco o motoru že se jim líbí v bílém že tam všichni mají chrom a libil se jim žlutej interier že prej tam mají všichni bílou a béžovou kůži a tak... byly vcelku rozumní...

info: www.vw-alarm.de

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lewis...ja myslel v hradci...psal si ze mas v hradci ibiza scene

to ne... já mám v hradci klasiku seat scene... takže chytačka pouze pokud nepřijede konkurence... nemám auto, které by se umístilo... ale loni jsem byl v těch dráždanech a přivezl jsem si 1. místo... měl jsem přímo kategorii a navíc se jim to auto líbilo... jsem to ani moc nechápal ale mluvili něco o motoru že se jim líbí v bílém že tam všichni mají chrom a libil se jim žlutej interier že prej tam mají všichni bílou a béžovou kůži a tak... byly vcelku rozumní...

info: www.vw-alarm.de

konečně viděli pořádný auto :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem myslel že si dělaj prdel... oni vysloveně nadšený a já na ně koukal s přizavřenýma očima a skrz zuby řikám oni si ze mě dělaj prdel že jo??? lol lol lol pak mi došlo že asi ne... moc je jim libil muj airbrush na víčku... :prc: :prc: :prc:

no a tys ho teď změnil :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...