Přejít na obsah

Bratislavaci


LUKY-007

Doporučené příspěvky

Tazke stav zatial takto :

RomanKo / Petrzalka / Béžová Cappuccino metalíza 1,4 Style

miloslav456 / Petrzalka / Seda anthracite metaliza 1,4 Style

LUKY-007 / Petrzalka / Modra Ocean metaliza 1,4 Style

Alice18 / Dlhe Diely / Červená Flamenco metalíza HTP Style

omiko /<<<</ Anthracite 1,9 TDI Sport

ehhhm ak som nieco pobabral . prosim o info

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lúky Dvory, to sa nikdy nenaučím, kde je ktorá časť Petržalky :blink:

Bol som tento týždeň riešiť nejaké veci v UPC, trocha som pobehal okolité ulice a veru narazil som na zopár Roomov - jeden capucino Style s diskami Avior BA037xy, potom tam bol jeden ocean hneď naproti UPC budove a ešte som míňal na ceste jeden strieborný z východu MI320xy. Nikto nič?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chichi...no pekne. Ja byvam tiez blizko UPC, ale moje cappuccino si asi nenasiel. :) Lebo ani jeden popis nesedi. ;) A ty si z kade Igor?

Jo...a zabudol si na ten tmavomodry od CSOB leasingu hned pri danovom urade...ten vzdy okukavam ked idem rano do prace. :)

Editováno: , autor: RomanKo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

romanKo: dik za navigaciu k tejto sekcii, dajako som ju prehliadol.. :palec2:

tak ja mam (vlastne teraz uz ho ma otec) SPORT 1,9 TDI polar a mne sa riesi SPORT 1,9 TDI anthracite

mozno teda zalozim roomsterclub aj vo svojej rodine lol

Tu farbu Polar som objednaval tak, ze som ju vobec nevidel nazivo, iba z dajakych fotiek z netu ale aj to bolo chabe :) ale nakoniec to je dost dobre a hlavne ze ich vela nebeha. Viac sa mi ale teraz zapacila ta seda :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupil som si ten polar, ibaze otec akurat riesil vymenu starej astry 1,7 TD Caravan, tak nakolko sa mu ten room velmi zapacil, rovno si ho nechal. ja zatial dalej deriem sluzobnu fabku a cakam na vymenu. mozno to bude schvalene aj za par hodin :) a potom teda beriem jeden predvadzaci model - tu anthracite. tot moja room story ;)

inak VELKA spokojnost s ROOMom ako takym a ten motor - balada! Krizom cez SR: 150-160-170 km/h a 6,0 spotreba :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky vybava sport motor TDI . achhh aj ja chcem :o akurat mi unikl amestska cast BA

Pocujte navrhoval by som spravit taku uvodnu stretavku .. kde by sme okukli auta a pokecali o nich .. /nemusime ich hned ist umyvat/

napr. na parkovisku pred dostihovou drahou v petrzke ... \snad vsetci viete kde to je/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...