Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RoomsterClub.com

Vaše připomínky, názory, postřehy a návrhy k Roomster Clubu

15 témat v tomto fóru

1. Kladno a okolí

• 36 odpovědí
      • 21 102 zobrazení
    2. Zraz CZ a SK

• 41 odpovědí
      • 19 022 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 4 252 zobrazení
      • 7 odpovědí
      • 5 310 zobrazení
      • 6 odpovědí
      • 7 408 zobrazení
    3. výhoda pro členy

• 0 odpovědí
      • 4 558 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 4 566 zobrazení
    4. Plzeňáci

• 6 odpovědí
      • 7 034 zobrazení
    5. Bratislavaci

• 93 odpovědí
      • 29 029 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 6 129 zobrazení
    6. RC, R a FII sraz

• 9 odpovědí
      • 8 346 zobrazení
    7. RoomsterClub MeetUp #2

• 35 odpovědí
      • 15 953 zobrazení
    8. Samolepka RoomsterClub.com

• 80 odpovědí
      • 31 895 zobrazení
    9. RoomsterClub.com

• 19 odpovědí
      • 9 181 zobrazení
    10. RoomsterClub MeetUp #1

• 162 odpovědí
      • 36 179 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Příští týden vyjde článek, budeme vědět, v čem je zásadní problém. Kdo to bude kupovat jako ojeté, pak může být zaskočen. Na F3 to ještě šlo. Záleží, jestli ve velkém TP i na štítku v autě bude uvedena celk.hmotnost jízdní soupravy. Ale třeba Brink a Galia tažné pro nové Polo vyrábí www.tazne.cz/tazna-zarizeni/volkswagen/polo/hb/2017/10/
      • Já už to mám 70tkm a žít se s tím dá, chce to klidného řidiče, do 5,5l po dopočtech a nemá se tam skoro co pokazit. Kola v pohodě, 800kg vozím jsem i vezl 😀
      • @Malta @MilanHos @cindy Zjistil jsem podrobnosti, akontace 45% Moc se v tom nevyznám, leasing a úvěr jsem nikdy nebral, ale vychází, že auto se přeplatí o 5tis ?
      • Teď v zimě mi začaly blbnout 5. dveře. Když stisknu otevření tak to 3x pípne takový DU-DU-DU a nic. Když otevřu růčo tak už to tlačítkem jde většinou zavřít. Ale už se mi stalo že to i při zavření zapípalo a nic.   Mám se bát hrůzného scénáře že jsou špatné vzpěry jedna za 8 tisíc? Nebo to má smysl nějak rozdělat, mazat apod?
      • Áno máš pravdu to bolo to prvé čo mi bolo povedané z to neprejde lebo som si natrel strmene. Že na to majú nejaké TPI ale ako som povedal. Vyskúšam a keď nie  zošlaham ich koľko sa bude dať a potom tam dám textar. Ide o to že 16000 je úbohé číslo. Všetko sa už robí na kvantitu. A k príspevku vyššie že tie ryhy robia tie platničky ktoré sa moc rozohreju spomínané vyššie od kolegu čo tu dával článok v pdf formáte prečo sa tak deje. Myslím že škodovka chybu neprizná lebo by to bolo na jasnú zvolávačku