Přejít na obsah

stahovacka zadnich oken


vigel

Doporučené příspěvky

Vim ,ze se to tu uz xkrat resilo,ALE:

Mam O1/98 a praskl mi ten plastik vpravo vzadu ,nova stahovacka stoji cca1400,-.Kamarad,ktery mi to opravoval koupil jen nejakou "kosticku + tahylka" z O2 cena cca 250,- A VSE funguje jak ma.Pry to jde takto pouzit jen na zadni dvere, ve predu NE.

Nejsem znalec a ani jsem to nevidel rozebrany jen pisu co me povidal tak to tu kdyz tak rozeberte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim ,ze se to tu uz xkrat resilo,ALE:

Mam O1/98 a praskl mi ten plastik vpravo vzadu ,nova stahovacka stoji cca1400,-.Kamarad,ktery mi to opravoval koupil jen nejakou "kosticku + tahylka" z O2 cena cca 250,- A VSE funguje jak ma.Pry to jde takto pouzit jen na zadni dvere, ve predu NE.

Nejsem znalec a ani jsem to nevidel rozebrany jen pisu co me povidal tak to tu kdyz tak rozeberte :)

Jj, zadní plasty do stahovaček se koupit dají, já jsem dva ve škodovce kupoval a cena za kus je kolem 50,- Kč

Je ovšem otázka, jestli to má cenu, pokud se ti zacuchají lanovody stahovačky, tak to cenu nemá, už nikdy ty lanka nesrovnáš a č dáš nový plast, tak na tom šneku se ti lanka zapletou a máš veškerou práci v niveč.

Já jsme je měnil na stahovačce, která praskla při demontáži, takže lanka byly OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to mesic co sem menil pravou zadni, byly zcuchany lanka, takze celou, ted mi praskla leva zadni, jeste spolujezdec a mam vsechny novy :-), no takze na tu zadni jak, staci ten plast? v prodejne mi rikali ze z faceliftovy okty I, cili 2001 a vice muzu pouzit ten plast ale musim koupit i tu kovovou packu co je prisroubovana na skle, tak ted nevim jeslti mam kupovat tohle, celkem asi 300 nebo jen tu umelou mrchu, potom ale z ceho? ta z 1 okty tam prave prej nevleze, tedy do stary packy, proto se musi koupit jak plast tak ta packa, a vy tu ted pisete ze u okty II jsou plasty co vlezou do starejch pacek rv 98?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to mesic co sem menil pravou zadni, byly zcuchany lanka, takze celou, ted mi praskla leva zadni, jeste spolujezdec a mam vsechny novy :-), no takze na tu zadni jak, staci ten plast? v prodejne mi rikali ze z faceliftovy okty I, cili 2001 a vice muzu pouzit ten plast ale musim koupit i tu kovovou packu co je prisroubovana na skle, tak ted nevim jeslti mam kupovat tohle, celkem asi 300 nebo jen tu umelou mrchu, potom ale z ceho? ta z 1 okty tam prave prej nevleze, tedy do stary packy, proto se musi koupit jak plast tak ta packa, a vy tu ted pisete ze u okty II jsou plasty co vlezou do starejch pacek rv 98?

o Oktě II jsme nepsal, ten plast se dá koupit na OI předfacem, ale dají se koupit jenom zadky na face se dá koupit vše, ale tam to už nepraská

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to mesic co sem menil pravou zadni, byly zcuchany lanka, takze celou, ted mi praskla leva zadni, jeste spolujezdec a mam vsechny novy :-), no takze na tu zadni jak, staci ten plast? v prodejne mi rikali ze z faceliftovy okty I, cili 2001 a vice muzu pouzit ten plast ale musim koupit i tu kovovou packu co je prisroubovana na skle, tak ted nevim jeslti mam kupovat tohle, celkem asi 300 nebo jen tu umelou mrchu, potom ale z ceho? ta z 1 okty tam prave prej nevleze, tedy do stary packy, proto se musi koupit jak plast tak ta packa, a vy tu ted pisete ze u okty II jsou plasty co vlezou do starejch pacek rv 98?

plast + packy a je to OK ( na zadek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...