Přejít na obsah

Chodíte na houby?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Čoveče ty jsi byl na těch houbách v noci ne??Já byl dneska kousek odtamtud a zase vrchovatý koš...

post-737-1190712514_thumb.jpgpost-737-1190712651_thumb.jpg

Nevím, jestli to bylo na mně, ale vloni jsme houby nemohli ani unést. Bílý hřiby, jaký jsem v životě ani neviděl, prostě nádhera. Letos ten les po houbách nebyl ani cejtit. A bylo to dole mezi školou v přírodě a sklárnou. A ve dne. Aspoň myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem v sobotu taky vyrazil a výsledkem byly 2 koše. Nejlepší na tom bylo to, že jsem se ani nenachodil. Vše v jedné oblasti. Prostě rostou. (Dětřichov na Bystřicí - MSK)

Tento víkend opět stejné místo a 4 koše a pořád jsem neodnes všechno!!! Rostou a rostou!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rostou a rostou

Patek a sobota na stejnem miste

A kdyby nekoho zajimalo kde, tak odpoved je zde

2 TomasB: Tech nadhernych kremenacu tam bylo :)

jen potom ten kdo to zpracovává proklíná toho kdo to sbíral :-)

ono se to hezky sbírá, ale tak pakárna to pak doma zpracovat.

Co nasbiram, to zpracuju, s tim problem nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak tohle jsou kamarádi z lesa, to byl ještě čas houbaření. Ježci byli focení v různý dny, ale myslím si, že to byl pořád ten stejnej, protože to bylo ve stejným místě. Je to jen z mobilu, takže nic moc kvalita. A mlok je z Beskyd. Pršelo a byly jich tam desítky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...