Přejít na obsah

Audiny


sakin

Doporučené příspěvky

Hele to by jsi mel videt co se za tvim zadkem deje, kdyz mas trosku upraveny auto (viz avantar). To ti to proste musi nandat uplne kazdej koho potkas . Stitek 1.8T jsem sundal a dal tam jen SLX i at je aspon sranda, kdyz me ze vsech sil predjede nejaka plasmuska :D. To znate ne, kdyz si jedete cca 110 a najednou se na zadek prilepi facko a tomu podobny auta a ted vas zacne ze vsech sil predjizdet a kdyz se mu to po pul hodine podari a to jeste radsi zacnete zpomalovat, kdyby nahodou neco jelo v protismeru, tak se zaradi zpet a ten vocas pak zpomali na 80, ale hlavne, ze vas predjel, to ze ho zas vemete na prvni mozne rovine ho uz nezajma a zacina to na novo :D s jinym vocasem

Nejsem zadnej svatousek, taky nekdy porusuju co se da kol7 , ale tak, abych nikoho neohrozil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci mozna to je audimou nebo spis motorem mam AUDI A6 3.0 TDI a bouzel sem se nekolikrat pristihl ze jedu jak prase...... :kol-99: ale ono to v tom aute vubec nevypada, jinak mate pravdu cim lepsi auto tim se asi jezdi rychlejc !!!!! -_-

ps: bacha na me ve VC regionu AUDI A6 ALLROAD zlata metal. spz 3H1 XXYY :tlol

Mám tě v merku hochu, registruju tě :smich::smich:

jo jo radci se mi uhejbej..... lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci mozna to je audimou nebo spis motorem mam AUDI A6 3.0 TDI a bouzel sem se nekolikrat pristihl ze jedu jak prase...... :kol-99: ale ono to v tom aute vubec nevypada, jinak mate pravdu cim lepsi auto tim se asi jezdi rychlejc !!!!! -_-

ps: bacha na me ve VC regionu AUDI A6 ALLROAD zlata metal. spz 3H1 XXYY :tlol

Mám tě v merku hochu, registruju tě :smich::smich:

jo jo radci se mi uhejbej..... lol:palec2:

UHNI................ POVEDAL DEDEK BABKE A BABKA UHNILA. lol lol lol Tak bacha aby si neuhnil. HEHE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...