Přejít na obsah

Vibrování pedálů


.Viki

Doporučené příspěvky

je to asi tři dny zpátky a mám tento problém. ze začátku jsem citil vibraci pouze na plynovém pedálu a pouze při levotočivé zatáčce. dnes už je cítít i po rovině když přidávám plyn a také na volnoběch, vibrace je znatelná i na ostatních pedálech. Máte s tím někdo zkušenosti? :feve:

Editováno: , autor: .Viki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to asi tři dny zpátky a mám tento problém. ze začátku jsem citil vibraci pouze na plynovém pedálu a pouze při levotočivé zatáčce. dnes už je cítít i po rovině když přidávám plyn a také na volnoběch, vibrace je znatelná i na ostatních pedálech. Máte s tím někdo zkušenosti? :feve:

nemas utrhnuty stabilizator alebo nieco podobne ked pri akceleracii pocitujes vybraciu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nějaké velmi divné...to se ti musí klepat celý prostor pod nohama..protože samostatné klepání plynového pedálu je apsoň dle mě nemožne..vždy je to přišroubované do kastle a vede tam pár dratku(e-gas)..jediné co muže přenášet vibrace do pedálu je pravě kastle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám taky ten samej problém,ale vibrace se mi přenáší nejen do pedálu,ale hlavně do podlahy...,je to tak trochu cítit i do volantu(kola jsou samozřejmě vyvážená),projevuje se to za jízdy....Řeším to ve značkovém servisu škoda a taky zatím neví čím to je,tak jsem zvědavej jak to dopadne...motor 1,2htp 47KW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vibrování vyřešeno, nakonec to bylo uplnou prkotinou, ulomilo se mi přichycení napájecího kabelu k zesikum u motoru, a kabel spadnul vedle motoru na kabely, asi se tím napájecím kabelem přenášela vibrace z motoru až do pedálů, protože když jsem to přidělal zpátky je klid :):palec2:

Editováno: , autor: .Viki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Tak mám taky ten samej problém,ale vibrace se mi přenáší nejen do pedálu,ale hlavně do podlahy...,je to tak trochu cítit i do volantu(kola jsou samozřejmě vyvážená),projevuje se to za jízdy....Řeším to ve značkovém servisu škoda a taky zatím neví čím to je,tak jsem zvědavej jak to dopadne...motor 1,2htp 47KW

a jak to dopadlo pls???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...