Přejít na obsah

Ridi jak HOVADO


Pavca..

Doporučené příspěvky

skoda ze nevrazil do nejakeho stromu aspon bych se uprimne zasmal, kvuli takovych cura....aku umiraji nevinni lide, tohle chce zastavovaci pasy a vyrvat ho z auta a umlatit ho nic jineho si nezaslouzi. uplne to ve me vrelo jak jsme to videl.

Taky slo slyset nekolikrat jak kamiony brzdily skoda ze to ubrzdily kdyby ho slisovali frajirka jednoho mel bych hezci vecer :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze nevrazil do nejakeho stromu aspon bych se uprimne zasmal, kvuli takovych cura....aku umiraji nevinni lide, tohle chce zastavovaci pasy a vyrvat ho z auta a umlatit ho nic jineho si nezaslouzi. uplne to ve me vrelo jak jsme to videl.

Taky slo slyset nekolikrat jak kamiony brzdily skoda ze to ubrzdily kdyby ho slisovali frajirka jednoho mel bych hezci vecer :aggressive:

Mluviš mi z duše a mám naprosto stejný názor!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte pravdu, že jede jako prase a ohrožuje jiné, stačí aby před ním někdo zazmatkoval a blbě zareagoval va to katastrofa, ale na druhou stranu musím říct, že řidič není žádné "B"éčko a má to dost v ruce a taky v autě, přeci jen technika BMW umí a on s ní umí zacházet, čímž nijak neobhajuji jeho konání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to tady problehlo, ted na TV Nova a po dlouhe dobe jsem s komentarem TV Nova souhlasil, a to s tim, ze mene zkuseni ridici se muzou uleknout a zpusobit kolizi ...

V zadnem pripade neschvaluju co ten blazen dela, ale je videt, ze to ma v ruce a mozna tam i citim nejake "poloprofi" zkusenosti ...

Jo a jen na okraj, jak by bylo krasne, kdyby se vsichni na dalnici, jakmile predjedou nekoho pomalejsiho v pravem pruhu, radili taky do praveho pruhu. Neni rana, kdy by na dalnici z Teplic na Prahu nejela souvisla kolona rychlosti 110km/h v levem pruhu a v pravem po cca 150m pomalejsi vozy, ktere jedou cca 100km/h... To Tem v levem vydrzi az k Bulovce a reknu Vam, ze to mit tank, tak je z te dalnice vystrilim, ale vetsinou se proste zaradim do praveho pruhu a odevzdane jedu za nekym, kdo jede 100km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz tu bylo, ....ale nadruhou stranu alespon predjizdi kam vidi... to ja potkavam denne borce co predjizdeji do zatacky kam neni sance videt...

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=26443

přesně tak, i na tom videu jsou vidět, třeba ten borec s berlingem co mu tam vjel, nebo audina, která před ním brzdí do kopce a už ani nemluvím o borci, který to před ním zašlápl - toyota, mimo jednoho případu předjíždění v serpentinách předjíždí s dobrým rozhledem, přeci jen 330d má zrychlení a brzdy o dost jinde než běžnější auta a rychlost přes dvě stovky jede v místě poměrně široké a prázdné cesty

jinak co mě vadí je přejezd přes tři pruhy do levýho jak dojel kamiony a předjíždění ze sjezdu z D1 zebrou a předjíždění v serpentinách přes dvě lajny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to tady problehlo, ted na TV Nova a po dlouhe dobe jsem s komentarem TV Nova souhlasil, a to s tim, ze mene zkuseni ridici se muzou uleknout a zpusobit kolizi ...

V zadnem pripade neschvaluju co ten blazen dela, ale je videt, ze to ma v ruce a mozna tam i citim nejake "poloprofi" zkusenosti ...

Jo a jen na okraj, jak by bylo krasne, kdyby se vsichni na dalnici, jakmile predjedou nekoho pomalejsiho v pravem pruhu, radili taky do praveho pruhu. Neni rana, kdy by na dalnici z Teplic na Prahu nejela souvisla kolona rychlosti 110km/h v levem pruhu a v pravem po cca 150m pomalejsi vozy, ktere jedou cca 100km/h... To Tem v levem vydrzi az k Bulovce a reknu Vam, ze to mit tank, tak je z te dalnice vystrilim, ale vetsinou se proste zaradim do praveho pruhu a odevzdane jedu za nekym, kdo jede 100km/h.

Dneska jsem zkoušel jet na D1 rychlostí cca 100, max 120. Šlo to v pohodě a nestalo se mi, že by kvůli mě někdo musel brzdit. Z kopce mě sice dojížděly kamiony, ale když byl blízko, tak jsem trochu přidal...

ŠLo mi o to trochu potrápit kluky, který chtěli, abych jel pomalu a pak jsem si řekl, že si můžu rovnou zkusit, jestli jde jet pomalu a nikoho nezdržovat... A jde to v pohodě i za hustýho provozu....

No a když už mě to po 50 km nebavilo, z lehu jsem se přesunul do sedu, připoutal se a nasadil svůj standard 160 - 180, ale ne stylem brzda plyn, ale pěkně plynule, takže kluci v klidu mohli spát. Taky to jde jet rychle a nikoho neohrožovat a nevytlačovat z cesty. Pár aut sice musíte předjet zprava, ale stylem, že v paravo jedete svou rychlostí a bez přidávání jedete a jedete až někoho takhle minete :-) ne jet nalepenej na jeho zadku a pak hodit myšku... prostě dá se jet vklidu i celkem svižně a na nikkoho nevyvýjet nátlak. Když mám za sebou něco rychlejší a není kam uhnout, aniž bych nemusel btzdit, tak přidám na jeho tempo a uhnu mu v místě kde to jde... nic složitýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...