Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

tak pisem sem nemyslel,.... :D myslel sem prave to nabrezi kde jsou kostky,.... koukej tady na ten video klip ;) jak se tam potkaji na tom nabrezi ;)

oukej oukej,... ty mista jeste promysli ........ prece jenom delas v televizi tak neco najdi ;)

az teda skoncim ve skole,... zavolam nebo napisu ;)

fotak taky CAJK ;)

s kilometrama se pocita :D ty mas chrochtaka vid :D takze tobe to bude v celku jedno ale co budu rikat ja :D do prahy to budu sourat abych usetril :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukason: já nevím, mě napadlo, že bysme jeli jenom tvým autem, páč držet 2 auta za sebou přes Prahu, to je docela peklo :D takže když pojedeme jen tvým, tak to bude OK :)

Ozi: jako první to byla BILLA, pak to byl autosalon Nissan.. je to ulice Jeremiášova, naprosti benzínce Šafránka, hned vedle je Škoda a pak BMW :) takový bílý barák na rohu křižovatky a když pojedeš pořád po hlavní, tak na úrovní té benzínky je odbočka za ten barák, kde je velký parkoviště a tam je výloha + kryté parkoviště .. je to tak 3 roky už nepoužívané, takže ty výloha je dosti špinavá, posprejovaná apod. Jen bacha, na parkovišti je špína a jezdí tam autoškoly, tak ať ti to nějaký student neodře :D

GPS: 50°2'25.740"N, 14°19'41.586"E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To můžeme nafotit u toho starého autosalonu, ne že bych chtěl ušetřit, ale tak proč jezdit 2, když stejně tvým jet musíme, když bude mít hlavní roli :D

Jinak zítra si tedy napíšeme nebo zavoláme, ale kde dáme ten sraz? Bysme mohli u KFC na Zličíně? Trefíš tam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukason: já nevím, mě napadlo, že bysme jeli jenom tvým autem, páč držet 2 auta za sebou přes Prahu, to je docela peklo :D takže když pojedeme jen tvým, tak to bude OK :)

Ozi: jako první to byla BILLA, pak to byl autosalon Nissan.. je to ulice Jeremiášova, naprosti benzínce Šafránka, hned vedle je Škoda a pak BMW :) takový bílý barák na rohu křižovatky a když pojedeš pořád po hlavní, tak na úrovní té benzínky je odbočka za ten barák, kde je velký parkoviště a tam je výloha + kryté parkoviště .. je to tak 3 roky už nepoužívané, takže ty výloha je dosti špinavá, posprejovaná apod. Jen bacha, na parkovišti je špína a jezdí tam autoškoly, tak ať ti to nějaký student neodře :D

GPS: 50°2'25.740"N, 14°19'41.586"E

Vím kde myslíš.... si odsud někde? já jsem Zlejčínskej... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KFC zlicin,... no hele hod mi sem odkaz na mapy.cz ;)

abych vedel ,....

a pak ESCAPE to pojedem teda az potom,.. ja jenom jestli si mam psat adresu ;)

EDIT: .................. uz sem nasel.... je to ono ?

http://www.mapy.cz/#q=KFC%2520zli%25C4%258D%25C3%25ADn&x=14.291989&y=50.053062&z=16&d=firm_330245_0_2&t=s

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Well you got it and how nice ;) I guess what's heart beats under the hood will probably be too much of a nice, well-packed with ;)

.......... However, for me, after all I'd done a few changes, but it's your car and you're doing it by yourself ;)

on the 13th of that term - 20 September is one more meeting ... ;) 14th more - 16 September's ATC RelaxMeeting Konopáč .......... here is one link on FACEBOOK ;)

https://www.facebook...19782568112707/

and here another link

http://www.relaxmeeting.cz/

But it's also true that this event coincides I suspect just to Doksy ;) so it depends on what you can manage :D

ATC but is in fact the welfare reunion and I also evidenced by his name

just for this event will be ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...