Jump to content

Karoq zadné ukončenie prahov


slavino74

Recommended Posts

Mám pocit, že súdruhovia v škodovke opäť nedomysleli ukončenie prahov vzadu pri podblatníkoch. Je tam kopa tesnení pod ktoré sa v daždi a zime dostanú nečistoty a soľ a prahy začnú hniť. Zase mám čo čistiť pri každom prezúvaní. Myslím, že obdobné je to aj vpredu. Takéto riešenie zadných podblatníkov som nevidel ani u KODIAKA a ani na inom aute.

Link to comment
Share on other sites

Zkusil jsem vyfotit  to nešťastné místo ,kde dveře jsou místo podběhu .Doléhání dveří na těsnění je velmi špatné já tam mám na levé straně velkou mezeru, na fotkách to je částečně vidět, pravá strana je o něco lepší a těsní. Vlevo jsou špatně napasované dveře, panty a zámek. Těch míst kde se šetřilo je na autě víc, bohužel. 

P1070847.JPG

P1070849.JPG

IMG_20190604_163353.jpg

IMG_20190604_163614.jpg

Edited by man.kar
Link to comment
Share on other sites

Bordel na spodku dveří jsem taky objevil. Koukám, že musím prozkoumat jak mi sedí dveře proti tomu těsnění, ale vzhledem k těm kamínkům ve dveří tam pravděpodobně mám taky mezeru....

Edited by TWiDY
Link to comment
Share on other sites

Říkal jsem si, jestli to někomu bude vadit a dlouho nic až slavino74 se ozval. Já při prvním mytí auta po zimě nechtěl věřit vlastním očím, co za bordýlek se dostává mezi to těsnění. Přitom by stačilo aby to těsnění nalepený na dveřích mělo několikamilimetrový přesah tak, aby překrylo těsnění blatníku. Takhle hezky to vypadá s tím bordýlkem :)

P1070803.JPG

P1070804.JPG

P1070805.JPG

P1070806.JPG

P1070807.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Ty jo, nedalo mi to a ještě teď večer jsem mazal do garáže se podívat, ale já tam mám čisto, jen opravdu malinký náznak nečistoty a to při důkladném ohledání a auto mám zasraný jako jetel. To by jste asi měli reklamovat. Jinak já to budu schválně sledovat, jak se to bude vyvíjet na mém autě, ale zatím OK.

Link to comment
Share on other sites

Nevím jestli už udělali nějakou úpravu tohoto. Mám Leden 2019. Že tam teče voda tak nevadí, je tam přímo pod tím rohem odtokovy kanálek.  Nejhorší je že tam zůstanou viset drobné kaminky které neumí propadnout.  Sleduj a dej vědět případně pošli foto jestli už to máš jinak vyřešené.  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...