Přejít na obsah

Landscape, portréty, makra, atd.:


superfatty

Doporučené příspěvky

Asi tak jednou do roka se dostanu do Prahy a vždy jsem rád, že tam nebydlím. Nic ve zlém, ale téměř všude bordel a špína, anarchie.

U Můstku lavičky obsazeny bezdomovci, smrad jak na veřejném WC, není si kde sednout do stínu, jen do restaurací, ale ty ceny, že ?

Při placení na terase jsem zjistil, že dvakrát 85,- je 184,- (děkuji číšníkovi za poučení).

U Muzea při odbočování vlevo (návrat zpět na Václavák) se nedává u limuzín blinkr (blikají jen obyč auta).

Bydleli jsme v Holešovicích a tam v potravinách prodávali jen vietnamci, co při dotazu jen hleděli, že neumí česky.

Jen na Petříně a na Malé straně docela dobrý.

Tak dva výcvaky z Prahy.

post-3209-1214597035_thumb.jpg

post-3209-1214597067_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Kousek od Grebaštice je Národní park Krka, tak jsem se tam podívali:

Zážitkem byla adrenalinová cesta autobusem (z parkoviště dolů do parku), hlavně zpět do vrchu to chorvat kalil jako hrom.

Úzká ulička a serpentiny se srázem.

Jinak úžasné vodopády a davy lidí.... a jeden fotograf s pomocníkem.

post-3209-1221933165_thumb.jpg

post-3209-1221933194_thumb.jpg

post-3209-1221933214_thumb.jpg

post-3209-1221933238_thumb.jpg

post-3209-1221933276_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslat můžu, chceš 100% výřezy bez úprav, nebo celé foto? Kolik Ti pobere mail mega?

Je to focené do JEPEGu a velikost tak 10MB na foto.

Spis cele foto, uvidime, co to pobere, kdyztak po jednom treba tri - ten most, naky makro, a nakou ulicku nebo tak, kazdou z jinyho soudku :) 10 MB na zpravu by to pobrat melo. Diik :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tvůj mail? Asi čoveče ne, tak když tak na SZ.

Makro žádné nemám, protože nemám makro objektiv. To rádoby makro je focené seťákem DA 18-55II, zvětšení tak asi 1:3, tak z toho Ti něco pošlu :)

Plnokrevný makro objektiv 1:1 bude později.

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tvůj mail? Asi čoveče ne, tak když tak na SZ.

Makro žádné nemám, protože nemám makro objektiv. To rádoby makro je focené seťákem DA 18-55II, zvětšení tak asi 1:2,4, tak z toho Ti něco pošlu :)

Plnokrevný makro objektiv 1:1 bude později.

Nj, vlastne se neda hodit tady priloha na to odesilani, poslu do SZ...

Jj, ale urcite vis, co jsem tema makrama myslel :) Vypada to ale naramne. Ted jsem par tech fotek ukazoval zatvrzelymu nikonistovi, kteryho seru uz svoji Minoltou a z posledniho vyletu, kde mel fotak jen on, mame dost bidny fotky, a docela slintal :) Co rybi ocko, bude taky nebo to uz je moc velka investice? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dakie: je to Pentax K20D, důležitější je objektiv a na ten jsem asi měl štěstí (trefit dobrý kus je někdy loterie).

Ale když se podíváš na fotky, tak bylo dobré světlo a to udělalo vše za mě.

Třeba ty kapky viz. předchozí fotky: po ránu se rozpouštěla námraza na balíku se senem a já chodil okolo a hledal jen kdy se slunce bude nejlíp třpitit v kapkách. Na tomto foto nic moc...

Ale jinak děkuji za chválu -_-

post-3209-1223229768_thumb.jpg

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...