Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Mne osobne sa nepáči ani ten nárazník,už tam pomaly bude iba sito,je príliš prázdny,chýba mu mohutnosť nárazníka súčasnej RSy,auto je dolu príliš "chudé".Z môjho pohľadu auto vyzerá veľmi "nešportovo" a je to iba slabý odvar súčasnej RSy.Mohutnosť pednej kapoty je totálne znegovaná obrovskými svetlami v tvare oslíkovho ucha a takmer sa stráca.

post-12681-1245577740.jpg

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z môjho pohľadu sa rozdiel v designe natoľko zhoršil,že ani nemá cenu niečo vyvracať,skôr len konštatovať.

Už som videl toľko obrázkov FLiRSa,že ma naozaj nemá čím prekvapiť "naživo",presne tak isto to bolo aj z FL a taktiež s FII. :) FLiRSo mi skôr pripomína malého macíka,ktorému zjedli večeru. :)

Mám dojem,že ani nebolo cielom aby auto vyzeralo lepšie,ale skôr o "stráviteľnú" zmenu,aby to bolo nové,neokukané.

Mimochodom prekonať design RSa,ktorú mnoho ľudí považuje za najkrajšie auto Škody vôbec ,zase nie je také jednoduché

Skôr by som to videl takto,je robusnejšia "nebezpečnejšia"

post-12681-1245659187.jpg

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...