Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

sakra ty predni svetla vypadaji diky te pasce trochu lip jak klasickej FL. Kdyby dali dospodu ten pasek z led, tak by to mozna mohlo byt prekryte tema paskama, nebo mracitka i za normalniho provozu. Te naraznik je docela pekne a jestli j nedelenej tak to bu usnadnovat umisteni pripadnych OEM LED svetel do te cerne mrizky.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem na to zvědavej. Tu pásku přes světla bych klidně nechal, je to agresivnější :)

jinak taky mě v neděli předjela, bohužel jsem si zezadu nevšiml absolutně ničeho a tak jsem si řekl, že je to holt úplně nová RS a někdo si jí veze domů (podle značky).....absolutně by mě nenapadlo, že to mohl být facelift :) jel s tou žlutou tak 140-150km/h směr Brno na D1

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra ty predni svetla vypadaji diky te pasce trochu lip jak klasickej FL. Kdyby dali dospodu ten pasek z led, tak by to mozna mohlo byt prekryte tema paskama, nebo mracitka i za normalniho provozu. Te naraznik je docela pekne a jestli j nedelenej tak to bu usnadnovat umisteni pripadnych OEM LED svetel do te cerne mrizky.

Ale jinak celkově blé :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dojem,že ešte dlho bude súčasná RSa najkrajším a najagresívnejším autom škody.

Čo sa týka fl RS ja som od toho ani nič extra nečakal,jednoducho k vyrehotanej maske a svetlám ala oslíkové uši môžu dať aj nárazník Murcielaga a aj tak to bude auto so silne nešportovým vzhľadom

A čo sa týka výkonu,tak ten je až až u nás v meste som vídal 2 RSY čiernu a modru a obe sú kaput.Ked som bol teraz v servise tam bola modra zakrytá plachtou s kolami plnými zeme a krídlom položeným na plachte

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čo sa týka výkonu,tak ten je až až u nás v meste som vídal 2 RSY čiernu a modru a obe sú kaput.Ked som bol teraz v servise tam bola modra zakrytá plachtou s kolami plnými zeme a krídlom položeným na plachte

A o čem to svědčí?? ...lidi rozmlátí aji HTPčko, tak jakýpak copak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Išiel som RSou 200km/h na bežnej komunikácii,kde boli sem tam vlnky a bolo to docela terno a išiel som po tej istej ceste aj A6.Na OII RS už teraz motor predbieha podvozok a nie že ešte zvyšovať výkon.

A tie RSy to boli z dvoch dve kaput,viac ich tu niet.

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výkon to může mít jakejkoliv, ve finále je to stejně o spojnici mezi volantem a pedálama, jak se s tím popere...kdo to má v hlavě srovnaný, tak dokáže využít každýho koníka navíc, aniž by to znamenalo nějaký riziko...jen se musí vědět, kde si to můžeš dovolit a kde ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba já tvrdím do dneška, že OI RS vypadá víc chlapácký než OII RS...ta dvojka je prostě moc kulatá, jednička má ostřejší tvary a působí na mě drsněji. Samozřejmě, že dvojka je někde úplně jinde motorem, podvozkem a intošem, ale vzhledově je prostě víc civilní mi příjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba já tvrdím do dneška, že OI RS vypadá víc chlapácký než OII RS...ta dvojka je prostě moc kulatá, jednička má ostřejší tvary a působí na mě drsněji. Samozřejmě, že dvojka je někde úplně jinde motorem, podvozkem a intošem, ale vzhledově je prostě víc civilní mi příjde.

Ten podvozek bych bejt tebou vymazal a dal tam misto toho skvelou 6g prevodovku, podvozek je v RS2 nejvetsi zklamani oproti jednicce.. motor urcite krok vpred, ale projev ma 1,8T pro me lepsi, neni tak civilne plochy...

Jinak nak me na te RS F chybej ty led svetla co sem driv videl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dastax ja by som to skôr napísal opačne,nakoľko je to oveľa bližšie k realite

"A to, že se to pár lidem líbí neznamená, že se to líbí celýmu světu"

Rozhodne si zvykať na niečo čo sa mi od prvej chvíle nepáči nechcem a nie je nás pár,na to môžeš zobrať jed,jednoducho ak Škoda bude v tomto designe pokračovať,tak moje budúce auto už Škoda nebude.

Na Seaty som si tiež nezvykol a odkedy začali robiť ten úchvatný design,tak Seat moc ľudí nemusí a tak to je aj Fabiami II.Sotva ich je na ceste vidieť,oproti tomu ako to bolo ked vyšla z pásov F1,naraz boli všade.

A ako sa hovorilo,že si zvykneme na F2 a predsa sme si nezvykli,to som tvrdil od prvej chvíle,ako som ju uvidel

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...