Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

jj,predny naraznik bude mat 3 otvory (vsetko co je na naraznikoch alebo na dverach cierne bude v laku) okrem mriezky...Mriezka bude vceli plast ako Golf GTI a aj LED svetla budu nad hmlovkou. Ved z foto je to jasne,ze je to paska (tak sa maskovalo aj u RS predface). Uz len vediet kolko LED bude pouzitych, mam pocit, ze 5. Inac samozrejme, predne svetla budu uplne rovnake ako maju bezne xenonove octy, ziadny novy tvar...

post-10844-1237658727_thumb.jpg

post-10844-1237658732_thumb.jpg

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz se mi to nechce predelavat.... dostal jsem varovani, ze ty me zlute (z pred tydne, jeste pred idnes) jsou uz na webech po cely evrope...

ad LED

ja to auto videl uz 4x, porve to bylo bile a nemel jsem fotak, zato jsem mel nejdelsi cas si to prohlednout - 40km a 6x vzajemne predjeti a nechani se predjet... ten prouzek nahore odpovida tomu co udelal Cjoctavian na http://skodaoctavia.cz/SkodaAuto/Octavia-RS-facelift.htm

Osobne myslim, ze ty LED vystihl hodne presne... (samo nevime kolik LEDek tam bude, ale pozice a tvar sedi)

jak ten horni prouzek pres LED tak ten sikmej pres barvu nejsou maskovany naplasti, ale celoplosnym plastem, co vypadal jako ze by to tak mohlo i byt, ale ted konecne se ten druhej prozradil, ze to bude jen plosna tapeta s reliefem cerneho plastu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu zakládat nové vlákno, tak jen ve zkratce z výrošní zprávy 2008 - odpověď pro všechny, co se ptali jestli bude OII Scout faceliftována:

Hlavní aktivity v oblasti výroby a logistiky

v roce 2009 budou směřovat k zajištění

náběhu nové modelové řady Škoda Yeti

a vozu Škoda Superb nové generace ve

verzi combi, oba v kvasinském závodě.

V průběhu roku rovněž dojde k dokončení

faceliftových úprav modelové řady Škoda

Octavia pro deriváty Scout a RS.

V souladu s areálovou strategií budou

i nadále rozvíjeny aktivity v rámci

zahraničních projektů. V čínské Šanghaji

bude zahájena licenční výroba modelu

Škoda Superb nové generace. V novém

závodě v ruské Kaluze budou probíhat

přípravy na lokální výrobu modelu Škoda

Octavia, která byla doposud realizována

pouze jako montáž ze sad dodaných

z mateřských závodů. Přípravy podobného

rozsahu proběhnou taktéž v Indii, kde

v průběhu roku naběhne lokální výroba

vozu Škoda Fabia nové generace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem mel opravdove stesti, protoze se mi podarilo zahlednout faceliftovanou RS. Prijizdel jsem ke kruhaci a na prvni pohled me zaujaly zamaskovane svetla, kdyby je nechali normalni, bez maskovani, tak bych si ji nejspis ani nevsiml. Pak koukam pres sklo dovnitr a vevnitr nikdo nesedel, zdalo se mi to nejake divne a pak jsem si vsiml, ze je ridic vpravo. No, tak jel jsem za ni a vzadu vypada jako obycejna octa, zadne odrazky, nic. Vse prelepene, akorat spojler tam byl. O neco pozdeji jsem tu samou RS potkal zaparkovanou a mel jsem moznost si ji detailne a zblizka prohlednout :prc: . Bohuzel jsem nemel fotak, takze fotky nemam :(

Byla cerna a vse co tu padlo je pravda. Jen jsem se dival a LEDky nejsou prelepene, ale vypadalo to jako by byly LED svetla za priplatek a tenhle model je nemel a tak ma plastovou zaslepku, neni to paska, proste tam ty LED svetla vubec nejsou (ale urcite tam budou) nebo jsem se asi spatne dival. Nalepky maji kvalitne udelane, normalni clovek by to asi nepoznal. Kazdpadne by se mi mnohem vic libila faceliftovana RS, kdyby mely tvar starych svetel. S tema nalepkama to vypada fakt super (na prvni pohled), ale na sve auto bych to asi nedal. Predni naraznik se jim opet povedl a myslim, akorat skoda, ze zadni zustal beze zmen (zatim to tak alespon vypada)

EDIT: Takhle to vypada mnohem lip (alespon mi se to tak libi), jenze nevim jestli tam nahore v rohu neni blinkr ???

Snad cjoctavianovi nevadi, ze jsem pouzil jeho obrazek ...

post-3278-1237841022_thumb.jpg

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...