Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

To Nikita: mě by zas zajímalo, proč ty tady teda pořád vykřikuješ, že se ti to nelíbí. No tak se ti to nelíbí a hotovo-tečka. Já neznám auto, které by se líbilo všem. Naštěstí máš možnost výběru jiných značek lol

Mně to teda nevadí a moje další auto bude zase Škodovka. Ale z5 k RS, na těch fotkách nejsou LED? Nakonec ale budou ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepo,tak ja ti napisem preco,preto lebo som zo Skodou spokojny aj ja by som si rad dalsie auto kupil Skodu a ked to co sa ludom nepaci budu aj kritizovat,tak raz to na urodnu podu urcite padne a jednoducho design zmenia.Myslim si ze OIII nebude mat s tymto chorym designom nic spoločné

Mam uz druhu Skodu,tak preco by som si svoj nazor (aj ked kritiku)nemohol napisat,ci ten co kritizuje ma automaticky odtialto vypadnut,alebo mam tvrdit "no nie je to zle,iba si musime zvyknut" že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám trochu do mlýna, když jsem viděl poprvé face O II tak si říkám nic moc, pak jsem ji viděl naživo ve stříbrné, říkám zase nic moc, pak jsem jí viděl v nějaké tmavší barvě, a kurňa začíná se mi líbit, jak tu někdo říká Fabia II.....můj názor...to je hnus velebnosti...zlatá Fabia I, když se dostanu k Face O II RS, ten přední gryl mě spíš přijde ala Golf GTI nainplantovaný na Octavii....můj názor...co mě v poslední době nejvíce nadchlo je New VW POLO, myslím že VW bude mít problém s prodejem Golfa, ten design předního nárazníku je špica! Tam dávám designerum z VW 1*!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz se jedna pouze o facelift, tak nelze cekat velke zmeny ... Taky se obavam toho, ze se skutecnost moc neodchyli od prohanejicich maskovanych RS. Ale proc se tak moc ukazujou, to nevim ...

Ale tak zase je to reklama zadarmo ... Casopisy se chlubi tajnymi ulovky a reklama zdarma je tu. Jako u Superba2 - taky fotky unikli mnohem drive a psalo se o nem vsude ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove, kdyz uz jsem byl prvni co to vyfotil tak pridam dalsi foto, o tyden pozdeji

COMBI RS BUDE

NOVINKY v pohledu na maskovani - odahuli dalsi 2 informace co jeste neunikly

Cervena1.jpg

- nema maskovane kocici oci

- pomerne zretelne je "doplneni cervenych odrazek" do zadnich svetel

- zretelne je videt i ten cerny prouzek na narazniku

zastizeno o 30km a 15min pozdeji

Bila1.jpg

- vsimete si jak klame u svetel ta cerna linka, je zretelne ze je to paska a skutecny spoj je niz pod bilou paskou

-vsimete si maskovani LED svetla nad mlhovkou, je to dost zretelne

- NOVINKA 1 - prouzek vedle mlhovky, jenz je na vsech cerny je zjevne maskovani (v pravem dolnim okraji je videt ze se jim ta paska odchlypuje) a to se jedna o nejzdarilejsi maskovani, videl jsem ji uz 4x nazivo (+ foto idnes) a teprve ted jsem tam nasel chybu v maskovani - takze spodni naraznik bude predelena barevnym sikmym pruhem

- NOVINKA 2 - sledujte spodek narazniku, je tam videt jeste jedna vodorovna dira, neni pres cely a je videt bila svisla spojka, asi to bude nejaky dalsi vstup pro vzduch a bude velmi tenký sirkove bude stejne siroky jako ten stredni cerny dil (vceli ul)... Dost by me zajimalo, jak to bude vypadat bez maskovani, to cerne maskovani to dost kryje.

Bila2.jpg

Bila3.jpg

Bila4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:skoda:

kua ty predni svetla na te bile vypadaji bomba skoda ze to tak asi nebude na seriovce. Ty sikme predeli na tom narazniku tech uz jsem si vsiml driv a rikal jsem si jestli je to plast nebo paska. Skoda ze pres to misto kde je to maskovani tech LED mas TTC pro garaz autorevue neslo by stim pohnout kousek? Velikostne to vypada totozne jako LED od milosteku pro soucasnou OII RS.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...