Přejít na obsah

Tak co kdo uz prezul na zimaky?


JasteR

Doporučené příspěvky

já ještě chvíli počkám. na ledu je jedno jaké máš gumy, letní pořád odvádí vodu lépe než zimní a sněhu není tolik (jenom na horách) a jestli jde o kouzelný bod +7° C tak rozdíl tvrdosti a přilnavosti mezi letníma a zimníma poznám až tak při - 30°C, ale to už bude přezuto.

No nevím, co más za letnáky, ale na mojich letních firestonkách je Octavka na břečce téměr neovladatelná.

Jinak taky jsem přezul. Nevím, na co bych měl čekat. Zima je prostě tady.

A mimochodem pokud nebudu mít od 1. listopadu zimáky, mám spoluúčast na havarijním 30%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ještě chvíli počkám. na ledu je jedno jaké máš gumy, letní pořád odvádí vodu lépe než zimní a sněhu není tolik (jenom na horách) a jestli jde o kouzelný bod +7° C tak rozdíl tvrdosti a přilnavosti mezi letníma a zimníma poznám až tak při - 30°C, ale to už bude přezuto.

No nevím, co más za letnáky, ale na mojich letních firestonkách je Octavka na břečce téměr neovladatelná.

Jinak taky jsem přezul. Nevím, na co bych měl čekat. Zima je prostě tady.

A mimochodem pokud nebudu mít od 1. listopadu zimáky, mám spoluúčast na havarijním 30%.

Co máš za pojišťovnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja od soboty uz taky prezuto.. :( V patek sem jel vecer,bylo kolem 3°C a mokro-oslizlo a uz bylo znat,ze letaky prituhly..Jakmile sem prislap jednicku,nebo dvojku,hrabalo to.. ;)

Tak uz sem musel,navic casto jezdim zrana,nebo vecer,kdy se teploty pohybujou kolem tech 3°C a predminulej vikend jsem jel v noci a bylo celou cestu cca 50km

-1,5°C az sem mel na aute omrzly kridlo a strechu.. lol lol lol Hnus fialovej velebnosti..

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ještě chvíli počkám. na ledu je jedno jaké máš gumy, letní pořád odvádí vodu lépe než zimní a sněhu není tolik (jenom na horách) a jestli jde o kouzelný bod +7° C tak rozdíl tvrdosti a přilnavosti mezi letníma a zimníma poznám až tak při - 30°C, ale to už bude přezuto.

No nevím, co más za letnáky, ale na mojich letních firestonkách je Octavka na břečce téměr neovladatelná.

Jinak taky jsem přezul. Nevím, na co bych měl čekat. Zima je prostě tady.

A mimochodem pokud nebudu mít od 1. listopadu zimáky, mám spoluúčast na havarijním 30%.

Co máš za pojišťovnu?

Kooperativu. Dříve to neměli, teď mají nové produkty a tam to už je.

Editováno: , autor: Franta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja prezuju, az bude zima i v CR, nejen v Gronsku. Loni taky vsichni prezuli a pak jeje, ono je 15C, tak znova letni :)

Jsem rád že mám již přezuto. Již několik dní je teplota i ve dne max. u 4°C, dnes u nás od rána stále sněží (Šumava), je všude několik centimetrů sněhu.

Tak mě jen napadlo, co u tebe znamená, že přezuješ až bude zima i v ČR? :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...