Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

Bych si mel v tom pokoji tady trochu uklidit kdyby se sel nahodou nekdo podivat aby tu neomdlel.

:smich::smich::smich::smich::smich:

Jsem pocital ze dneska pujdes ty ke me... tak jsem taky uklizel...

serte na uklid,bude se parit

Hezky řečeno... a je to fakt... zapaříme jako prasata... to bude zase akce... ja se tesim jak malej kluk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: no ja sem to este poradne nezapil, tak si du este nalit :) ale kurva ja vazne nevim kde mam mobil tyvole musim se jit podivat dolu a do auta, hej ale to bude akce u nas hned to musim oznamit at se nasi nevracej brzo at si udelaaaaj hodne dlouhej vylet, maj jet na cvicak ci co, nakej special pro howavardy tak by to melo bejt nekde na proseku tak jim renu at dou babice na obded a nebo na veceri atd... a at este objedou pul republiky ze pes rad jezdi a je to mame klidek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych si mel v tom pokoji tady trochu uklidit kdyby se sel nahodou nekdo podivat aby tu neomdlel.

:smich::smich::smich::smich::smich:

Jsem pocital ze dneska pujdes ty ke me... tak jsem taky uklizel...

serte na uklid,bude se parit

Hezky řečeno... a je to fakt... zapaříme jako prasata... to bude zase akce... ja se tesim jak malej kluk...

tak ja uz fakt jdu at uz je zitra a pak uz se jen jednou vyspim a je JEVINEVES PARTY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: no ja sem to este poradne nezapil, tak si du este nalit :) ale kurva ja vazne nevim kde mam mobil tyvole musim se jit podivat dolu a do auta, hej ale to bude akce u nas hned to musim oznamit at se nasi nevracej brzo at si udelaaaaj hodne dlouhej vylet, maj jet na cvicak ci co, nakej special pro howavardy tak by to melo bejt nekde na proseku tak jim renu at dou babice na obded a nebo na veceri atd... a at este objedou pul republiky ze pes rad jezdi a je to mame klidek :D

jo to bude super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych si mel v tom pokoji tady trochu uklidit kdyby se sel nahodou nekdo podivat aby tu neomdlel.

:smich::smich::smich::smich::smich:

Jsem pocital ze dneska pujdes ty ke me... tak jsem taky uklizel...

serte na uklid,bude se parit

Hezky řečeno... a je to fakt... zapaříme jako prasata... to bude zase akce... ja se tesim jak malej kluk...

tak ja uz fakt jdu at uz je zitra a pak uz se jen jednou vyspim a je JEVINEVES PARTY

:smich::smich::smich:

OK tak brou noc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: ja sem zvedavej co me zejtra napise ten z maxiku ze to bude este posilat nekomu jestli je to kolega nebo nakej spolu poradatel tak sem nato zvedavej ze se pak kdyztak nekdy stavi podivat zive.

Ty jo delaj okoklo toho vedu... pritom jim tam nikdo lepsi nocni show jak mi neudela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tady este zejtra trochu poupravim teren sterkem, budou se k nam davat patniky a hlina co tu je aby ten sterk nelezl do travy tak sem trochu jen hodim kdyby prisla pripadna sprska aby se tu nestalo v urcitejch mistech na blate.

jj dobrej napad... ja se zejtra budu muset sprtat pac v sobotu asi nebude vubec cas... dopoledne bude nat chtit pomoc se salatama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: no asi tak no :), prijede jim tam naky saxo s plamenem a co stejnak tam ma hovno krom plamenu, my to mame komplexne, kurva uz aby to dodelal te thomas by jezdil s nama :).

plamen je uplne vokoukanej... vymyslim jeste neco lepsiho... pockej... jen jeste nevim co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...