Přejít na obsah

Ake pivko vam chuti?


misom

Doporučené příspěvky

šariš je samoser :p

spíš chybí Bráník :)

Vážená paní Zagorová, dovolím si Vám v tomto tvrzení oponovat, první týden v září jsem strávil ve Slovenském ráji v obci Dedinky na břehu vodní nádrže Palcmanská Maša a týden jsem tam každý večer s chutí konzumoval právě zlatavý mok značky Šariš v úhrnném množstí cca 8-10 kousků za večer a žádné potíže s nesprávnou funkcí trávícího traktu jsem nezaregistroval.

Bráník jest též velmi chutný, říkám mu Zemanův blatník, jestli víte paní Zagorová, prečo ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JEDNOZNAČNĚ PLNOTUČNÁ PLZEŇ 12° :palec2:

a na 2. místo bych dal SVIJANY a Svijanský máz ;)

Plnotučná Plzeň ???? Myslíš tu slavnou 12cku co má jen o trochu víc alkoholu než Budvarská 10ka. Jedině BUDVAAAAAAAAAAAAAAAR to je opravdu 12cka :kol-35:

Jináč nefunguje mi hlasování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JEDNOZNAČNĚ PLNOTUČNÁ PLZEŇ 12° :palec2:

a na 2. místo bych dal SVIJANY a Svijanský máz ;)

Plnotučná Plzeň ???? Myslíš tu slavnou 12cku co má jen o trochu víc alkoholu než Budvarská 10ka. Jedině BUDVAAAAAAAAAAAAAAAR to je opravdu 12cka :kol-35:

Jináč nefunguje mi hlasování.

Ano, už to vídíííííím lol Nacionální smýšlení Českobudějovičáků (ale je to pěkné město :palec2:

Tak, tak, 12° je prostě nejlepší :):kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě tam chybí Bernard. Ale pivo moc nepiju a ani se v tom nevyznám, ale chutnal mi řezaný Bernard, Velvet, Černá hora. jinak nealko Radegast

Ten mi tam chybí taky... ...nádherně hořký pivo, až jsem na něj dostal chuť...

Jinak záleží hodně na hospodě. Co si pamatuju z Brna, tak v dvaceti hospodách bylo Starobrno břečka s podobnou chutí piva a v jedný to bylo vynikající pivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...