Přejít na obsah

Sprej PhotoBlocker


Host lachtan

Doporučené příspěvky

dělal jsem 10 let u PČR, takže vím, jak to chodí, podle fotky kde není jasná spz by mi tak mohli dokázat kulové, mě by spíš zajímalo, jestli to není nějaký šmejd, který nefunguje, nerad bych vyhodil litr z okna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na pohled je jen taková zašlá

ale pokud tě někde vyfotí hlídka s autem tak se hned připrav na to že tě budou pronásledovat za každou cenu a toho flastra dostaneš.

Jj a ještě dostaneš mnohem víc za to že máš tu RZ takhle "upravenou".

jak upravenou ? že je nastříkaná lakem ? to mi klidně mohl udělat někdo na parkovišti bez mého vědomí, před jízdou jsem si prohlédl vozidlo a nic jsem nezjistil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělal jsem 10 let u PČR, takže vím, jak to chodí, podle fotky kde není jasná spz by mi tak mohli dokázat kulové, mě by spíš zajímalo, jestli to není nějaký šmejd, který nefunguje, nerad bych vyhodil litr z okna

funguje to

ale známej v německu měl za sebou pěkně dlouho policajty a nevypadalo to na to že by neměli co dokázat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na pohled je jen taková zašlá

ale pokud tě někde vyfotí hlídka s autem tak se hned připrav na to že tě budou pronásledovat za každou cenu a toho flastra dostaneš.

Jj a ještě dostaneš mnohem víc za to že máš tu RZ takhle "upravenou".

jak upravenou ? že je nastříkaná lakem ? to mi klidně mohl udělat někdo na parkovišti bez mého vědomí, před jízdou jsem si prohlédl vozidlo a nic jsem nezjistil

bez tvého vědomí?tím pádem není důvod jim ujíždět,ale zastavit a udělat z nich blbce ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na pohled je jen taková zašlá

ale pokud tě někde vyfotí hlídka s autem tak se hned připrav na to že tě budou pronásledovat za každou cenu a toho flastra dostaneš.

Jj a ještě dostaneš mnohem víc za to že máš tu RZ takhle "upravenou".

jak upravenou ? že je nastříkaná lakem ? to mi klidně mohl udělat někdo na parkovišti bez mého vědomí, před jízdou jsem si prohlédl vozidlo a nic jsem nezjistil

bez tvého vědomí?tím pádem není důvod jim ujíždět,ale zastavit a udělat z nich blbce ne? :D

spíš ze sebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...