Přejít na obsah

ANTIRADAR VALENTINE ONE


tweetak

Doporučené příspěvky

hele jak to je s tema novyma radarama? to by me zajimalo jestli je to pravda nebo jen fake...

a bicinko : povez mi kde jezdi tvuj kamarad... po meste nebo spis venku?

zajima me jestli me to bude reagovat na dalnici, kdyz pojedu treba 200kmh... jestli je pravda ze reaguje na 500 - 800 metru tak bych stihnul dobrzdit...ale pokud to je kec tak to budu smutny :(

rozhoduju se protoze ted me cekaji pokuty za 4tis a navic mam 6bodu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tweetak: No tento rok naša polícia nakúpila najmodernejšie radary - neviem presný typ ani nič iné, ale majú ich trebárs tie nové policajné Audiny. Proste na tieto radary nefunguje žiaden existujúci antiradar!

hm :( ale snad na slovensku mate lepe vybavenou policii nez u nas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jak to je s tema novyma radarama? to by me zajimalo jestli je to pravda nebo jen fake...

a bicinko : povez mi kde jezdi tvuj kamarad... po meste nebo spis venku?

zajima me jestli me to bude reagovat na dalnici, kdyz pojedu treba 200kmh... jestli je pravda ze reaguje na 500 - 800 metru tak bych stihnul dobrzdit...ale pokud to je kec tak to budu smutny :(

rozhoduju se protoze ted me cekaji pokuty za 4tis a navic mam 6bodu :(

jezdí takřka všude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou bych raději začal jezdit podle pomaleji. ;)

Mě se troufnu si říct nemůže stát, že mě vychytají ve městě nebo obci, protože tam zásadně dodržuju. lol

to by me zajimalo jestli jezdis i o pulnoci v nedeli...kdyz nikde neni ani mys... 50kmh :) ... vsadim petikorunum, ze nejezdis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já osobně mám V1 a jsem s ním spokojen maximálně. Využívaám ho hlavně při jízdě do školy a z5 , kdy jezdím v noci a nejezdím 50 a 90. Děti se v 1. ráno hrát nebudou, tak proč nejet trošku rychleji. Jinak V1 je best mezi antiradarama.

A k radarům, co mají na Slovensku: jediné, na co žádný antiradar nereaguje jsou úsekovky a Gesic. Vysvětlím. :)

Úsekovky: jedná se o kamery, které nevydávají žádný signál, tudíž V1 nemůže reagovat.

Gesic: jedná se měření rychlosti na bázi porovnávání rychlosti. Jedeš 200km/h a za tebe se přilepí civilní policejní auto, jede za tebou cca 30s a pak majáčky, .... Mají cejchovaný tachometr a natáčí tě na kameru. Taktéž nelze zachytit V1. Toto vozítko jezdí ve Zlínském kraji a na D1 mezi Brnem a Břeclaví.

Pak se dá spekulovat o měření laserem: V1 odhalí, ale až když měří. V praxi tě policie zaměří a zrovna tě změří. V praxi: jedeš 80km/h, polajti zaměří, V1 zařve, dupneš na brzdy, na pistoli tvoje rychlost 75km/h. Ale setkal jsem se s tím, že když dupneš na brzdu, tak na laseru se ukáže ERROR.

Tohle je moje zhodnocení.

Jinak pokud bys měl zájem, mohl bych sehnat V1 za lepší ceny než jsou u nás. Nebráním se říci tomu, že je to dovoz z USA, záruka 12 měsíců. Cena dle dohody.

Kdybys měl nějaké dotazy, klidně napiš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

antiradary su nelegalni ne?

nevim jak je to s vasimi bodami ale u nas te zabicky za antiradar daju tak do pozoru ako keby si siel v obci 250.

mozno aj viac. proste su na to brutalne alergicky a len ta uvidia s antiradarom, mozes aj stat a uz idu po tebe.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

antiradary su nelegalni ne?

nevim jak je to s vasimi bodami ale u nas te zabicky za antiradar daju tak do pozoru ako keby si siel v obci 250.

mozno aj viac. proste su na to brutalne alergicky a len ta uvidia s antiradarom, mozes aj stat a uz idu po tebe.

jedna se o pasivni antiradar,jen te upozorni na to ze jsi mereny,ale nijak nezasahuje do prace PCR nebo mestske policie pri mereni :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně jak píše s-talker. Pasivní radary jsou legální. Zakázané jsou pouze rušičky, ALE laserové rušičky nejsou zakázany vůči městské policii. Zatím je tam taková klička. Takže rušičku lze použít proti měšťákům, ale ne proti státní policii.

A ani u vás na Slovensku nejsou pasivní radary zakázané. Jde o to, že to policajti nemají rádi, tak to zkouší. Nejlepší je se o tom nebavit a je to. Někde mám i dokument, kde jsou povoleny a kde zakázané, které přístroje v které zemi používají, a na jakých pásmech měří. Kdyby měl někdo zájem, mohl bych to sem hodit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou bych raději začal jezdit podle pomaleji. ;)

Mě se troufnu si říct nemůže stát, že mě vychytají ve městě nebo obci, protože tam zásadně dodržuju. lol

to by me zajimalo jestli jezdis i o pulnoci v nedeli...kdyz nikde neni ani mys... 50kmh :) ... vsadim petikorunum, ze nejezdis :)

Tak možná ti to připadne úchylné až nemožné, ale jezdím. ne 50, ale 55-60 tacho, tudíž v normě. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já osobně mám V1 a jsem s ním spokojen maximálně. Využívaám ho hlavně při jízdě do školy a z5 , kdy jezdím v noci a nejezdím 50 a 90. Děti se v 1. ráno hrát nebudou, tak proč nejet trošku rychleji. Jinak V1 je best mezi antiradarama.

A k radarům, co mají na Slovensku: jediné, na co žádný antiradar nereaguje jsou úsekovky a Gesic. Vysvětlím. :)

Úsekovky: jedná se o kamery, které nevydávají žádný signál, tudíž V1 nemůže reagovat.

Gesic: jedná se měření rychlosti na bázi porovnávání rychlosti. Jedeš 200km/h a za tebe se přilepí civilní policejní auto, jede za tebou cca 30s a pak majáčky, .... Mají cejchovaný tachometr a natáčí tě na kameru. Taktéž nelze zachytit V1. Toto vozítko jezdí ve Zlínském kraji a na D1 mezi Brnem a Břeclaví.

Pak se dá spekulovat o měření laserem: V1 odhalí, ale až když měří. V praxi tě policie zaměří a zrovna tě změří. V praxi: jedeš 80km/h, polajti zaměří, V1 zařve, dupneš na brzdy, na pistoli tvoje rychlost 75km/h. Ale setkal jsem se s tím, že když dupneš na brzdu, tak na laseru se ukáže ERROR.

Tohle je moje zhodnocení.

Jinak pokud bys měl zájem, mohl bych sehnat V1 za lepší ceny než jsou u nás. Nebráním se říci tomu, že je to dovoz z USA, záruka 12 měsíců. Cena dle dohody.

Kdybys měl nějaké dotazy, klidně napiš. :)

Ok. a odkud jsi ? jestli jsi z prahy rad bych se na to podival...

kdyztak mi napis cenu V1 za kolik mi ho dokazes sehnat...

jak casto te varuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou bych raději začal jezdit podle pomaleji. ;)

Mě se troufnu si říct nemůže stát, že mě vychytají ve městě nebo obci, protože tam zásadně dodržuju. lol

to by me zajimalo jestli jezdis i o pulnoci v nedeli...kdyz nikde neni ani mys... 50kmh :) ... vsadim petikorunum, ze nejezdis :)

Tak možná ti to připadne úchylné až nemožné, ale jezdím. ne 50, ale 55-60 tacho, tudíž v normě. ;)

spis nemozne... :) chtel bych takto jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně jak píše s-talker. Pasivní radary jsou legální. Zakázané jsou pouze rušičky, ALE laserové rušičky nejsou zakázany vůči městské policii. Zatím je tam taková klička. Takže rušičku lze použít proti měšťákům, ale ne proti státní policii.

A ani u vás na Slovensku nejsou pasivní radary zakázané. Jde o to, že to policajti nemají rádi, tak to zkouší. Nejlepší je se o tom nebavit a je to. Někde mám i dokument, kde jsou povoleny a kde zakázané, které přístroje v které zemi používají, a na jakých pásmech měří. Kdyby měl někdo zájem, mohl bych to sem hodit. :)

a mas nastaveni euro modu v cestine? mam to v anglictine... rozumim tomu,ale nejsem si 100% jisty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem z jižní Moravy, přesněji Uherské Hradiště, nebo taky Ostrava. Z vlastní zkušenosti ti řeknu, že V1 reaguje až na vzdálenost 2km. Český manuál mám, je i na netu. Jinak zrovna mám doma jeden na prodej, nechal bych ti ho, pokud bys měl zájem. Cena by byla o 5-6 tis. míň, než se prodává ofiko s DPH. Je to na domluvě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...