Přejít na obsah

ANTIRADAR VALENTINE ONE


tweetak

Doporučené příspěvky

Být tebou bych raději začal jezdit podle pomaleji. ;)

Mě se troufnu si říct nemůže stát, že mě vychytají ve městě nebo obci, protože tam zásadně dodržuju. lol

to by me zajimalo jestli jezdis i o pulnoci v nedeli...kdyz nikde neni ani mys... 50kmh :) ... vsadim petikorunum, ze nejezdis :)

Tak pozor. Teď čtu v novinách, že když by ti tam někdo vjel z vedlejší, tak přesto že jsi na hlavní tak podle Nejvyššího soudu jsi viník ty. Pokud jsi překročil povolenou rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pozor. Teď čtu v novinách, že když by ti tam někdo vjel z vedlejší, tak přesto že jsi na hlavní tak podle Nejvyššího soudu jsi viník ty. Pokud jsi překročil povolenou rychlost.

taky jsem to četl, ale není tam bohužel popsaná situace jak se to stalo a jaký měla dotyčná dáma rozhled - viz. třeba nehoda p. Hlinky, tam to bylo něco podobného, když začal odbočovat, nic proti němu nejelo, při odbočování se bohužel přiřítil sup a už to bylo, podobně jsem byl u nehody mezi Jičínem a Novou Pakou, taky z vedlejší - co měla rozhled bylo o.k., vjela do křižovatky a bum - motorkář hóóódně rychle, taky po hlavní, takže případ od případu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže slíbené fotky z měření. Našel jsem v okolí informační ceduli, na kterou to funguje (resp. to je nastaveno tak, aby to  na cedule neregovalo. Nevím, v jakých pásmech měří cedule, ale tahle je ta z prvních a má stejnou frekvenci jako policie)

První foto, detektor je zaplý, svítí malé "u" tzn. nastavení pro ČR. Viz manuál k V1

post-26-1195909774_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady V1 detekuje radar ( v mém případě zkušební ceduli)

V1 je umístěna vertikálně, má lepší detekci...dlouhodobé bádání, testování, rady kamarádů....

Vysvětivky: VELKÁ šipka vlevo=radar před tebou

                postranní šipky=míjíš radar

                menší šipka vpravo=radar za zády (buď jsi ho přejel, nebo tě měří mobilní radar ze zadu-např. dálnice)

šipky jsou uzpůsobeny umístění detektoru horizontálně.

Popis měření:

radar přede mnou, měření je v Ka pásmu, úroveň signálu viz malinké diody. Radar je předemnou cca 300m Já jsem na kopci a radar je dole.

post-26-1195910116_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

century:

včera jsem prodal kamarádovi V1, v 18. hodin jsem mu to předal, vysvětlil, nastavil, ve 23:15 mi volal, že měří u benzínky, že mu to zachránilo jeho body, které nejsou komplet a nějaké cca 2000Kč. To jen pro info :)

Crake:

není to na pevno, je to přidělané na suchý zip a u okna je vyveden kabel. Tzn. odpojím a vezmu s sebou. Tohle je v tátově Passatu (jste asi poznali, že to není moje Prdítko :D ). On tam má vyveden kabel, v příslušenství je ještě jeden točený kabel. Ten si vezmu a dám ho do kteréhokoliv auta :)

V1 jako jediný detektor má 2 čidla ( tzn. upozorní na měření vpředu i vzadu) Na fotce je zadní čidlo ua tím lesklým černým plastem nad šipkama.

Romariooo:

montáž je jednoduchá, zapojíš, přiděláš přísavku, zapneš a jedeš. :) V1 není nastaven, z vyroby, tzn. nastavuji před prodejem. Před předáním zkontrolujem, můžeme odzkoušet. Pokud máž zájem, napiš mi SZ odkud jsi a domluvíme se. Pokud jsi z H.K. tak by bylo nejlíp, kdybys přijel za mnou a odzkoušeli bychom to. Já jsem z Uherského Hradiště, nebo Ostrava.

Jinak cena je kolem 13. tis. (Cena se pohybuje dle kurzu a dle toho, zda se V1 proclí, či nikoli. Je tam rozmezí cca 500Kč)

POkud máš zájem, napiš SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anták mužu sehnat za lacino ale spíš bych doporučil rušičku už ale na traget nedam dopustit :-) Jsem tedka mel 10 kusu Targetu 550 Euro a prodaval jsem je za 10500 s dokladem do ucta a se zarukou a nebo za 9tis bez dokladu, ale se zarukou..:-) Ale taky jsem zacal malinko delat do laseru a mam je za super prachy, takze kdyby jsi chtel nebo o nekom vedel, neni problme se dohodnout... 2 leta zaruka, jen doklad neumim a rozdil ceny je takovy:

Antilaser SINGLE: Normalni cena 12895 a moje cena 9999

Antilaser DUAL: Normalni cena 18895 a moje 14999

Antilaser TRIPLE: Normalni cena 24895 a moje 19999

Antilaser QUAD: Normalni cena 29895 a moje 21500 (nej cena)!!

Vsechno novy...:-). Nejlepsi rusicka na lasery celesvetove a u nas dosahuje 99% ucinosti..:-) jo tyhle ceny jenom do konce roku..:( mozna do 5.1 at nezeru...:-) Kdo by se o to zajimal a chtěl by třeba jenom něco vědět tak se klidne ptejte :-) Zda se mi tohle že nejlepši antaky,rušičky co sme kdy testovali :-)

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anták mužu sehnat za lacino ale spíš bych doporučil rušičku už ale na traget nedam dopustit :-) Jsem tedka mel 10 kusu Targetu 550 Euro a prodaval jsem je za 10500 s dokladem do ucta a se zarukou a nebo za 9tis bez dokladu, ale se zarukou..:-) Ale taky jsem zacal malinko delat do laseru a mam je za super prachy, takze kdyby jsi chtel nebo o nekom vedel, neni problme se dohodnout... 2 leta zaruka, jen doklad neumim a rozdil ceny je takovy:

Antilaser SINGLE: Normalni cena 12895 a moje cena 9999

Antilaser DUAL: Normalni cena 18895 a moje 14999

Antilaser TRIPLE: Normalni cena 24895 a moje 19999

Antilaser QUAD: Normalni cena 29895 a moje 21500 (nej cena)!!

Vsechno novy...:-). Nejlepsi rusicka na lasery celesvetove a u nas dosahuje 99% ucinosti..:-) jo tyhle ceny jenom do konce roku..:( mozna do 5.1 at nezeru...:-) Kdo by se o to zajimal a chtěl by třeba jenom něco vědět tak se klidne ptejte :-) Zda se mi tohle že nejlepši antaky,rušičky co sme kdy testovali :-)

rusicky neboli aktivni antiradar mas zakazany ! jen je dira v zakone na mestskou policii !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MELLO : a ty jezdis po dalnici max 130? nikdy jsi nejel vic a nevidel stat pak na boku mondeo a opodál stopovat? je to obranné upozornění... informativni

Jasně že jezdím na dálnici víc, ale jen občas a v úseku kde toi znám a vím, že tam zaručeně stát nebudou. A když jedu po silnici kde to neznám, tak tam dodržuju. A jelikož pár lidí z dopravky znám, tak věř tomu, že ono jen tak změnit místo měření nejde. Jsou na to přesné předpisy, jak musí vypadat bezpečné místo na následné zastavování atd. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...