Přejít na obsah

Fotodokumentace - montaz park.cidel


Vinca

Doporučené příspěvky

Tak jsem si dneska udělal čas a vrhnul se na to ... :palec2: Zatim ještě detaily dodělat a možná příští víkend už to lupnu do auta komplet (nechtěl jsem vrtat do nárazníku dokud nebudu mít jasno kam s displejem ... :kuk: )

Jinak vyadá to bombově (nenapadá mě lepší slovo), když není zaplej, tak zvenku ani nebude vidět, že nějaký display je a neruší v interieru na středovým panelu (už tam straší parrot) a jinak se povedl špičkově zadělat ... Po zapojení do elektriky to ukazuje jak má, prostě luxus ...

Jinak zatm foto jen z mobilu, takže na pichu kvalita, nezvládá světlo z displeje, spíš není vidět co by mělo ... později dodám lepší foto ... :palec2:

post-4692-1199568481_thumb.jpg

post-4692-1199568609_thumb.jpg

post-4692-1199568657_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska udělal čas a vrhnul se na to ... :palec2: Zatim ještě detaily dodělat a možná příští víkend už to lupnu do auta komplet (nechtěl jsem vrtat do nárazníku dokud nebudu mít jasno kam s displejem ... :kuk: )

Jinak vyadá to bombově (nenapadá mě lepší slovo), když není zaplej, tak zvenku ani nebude vidět, že nějaký display je a neruší v interieru na středovým panelu (už tam straší parrot) a jinak se povedl špičkově zadělat ... Po zapojení do elektriky to ukazuje jak má, prostě luxus ...

Jinak zatm foto jen z mobilu, takže na pichu kvalita, nezvládá světlo z displeje, spíš není vidět co by mělo ... později dodám lepší foto ... :palec2:

ty vole,to vypada dobre :palec2: urco posli fotky,az to bude komplet,jsem celkem zvedavy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska udělal čas a vrhnul se na to ... :palec2: Zatim ještě detaily dodělat a možná příští víkend už to lupnu do auta komplet (nechtěl jsem vrtat do nárazníku dokud nebudu mít jasno kam s displejem ... :kuk: )

Jinak vyadá to bombově (nenapadá mě lepší slovo), když není zaplej, tak zvenku ani nebude vidět, že nějaký display je a neruší v interieru na středovým panelu (už tam straší parrot) a jinak se povedl špičkově zadělat ... Po zapojení do elektriky to ukazuje jak má, prostě luxus ...

Jinak zatm foto jen z mobilu, takže na pichu kvalita, nezvládá světlo z displeje, spíš není vidět co by mělo ... později dodám lepší foto ... :palec2:

čau vypadá to dost dobře ale v jaké míře je to čitelny takhle naležato??? jinak good;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čitelný je to jak stejně jak má "vinca" na začátku tématu (ten samý model) jen foto z mobilu to nedokazuje, pro představu: foto displej na začátku tématu umístěný na stojáka v kapličce výškáče u řidiče, díváš se na to ze směru cca první fotka (ta ode mě :palec2: ), takže displej je vidět komplet celý ... :palec2: Vyfotim možná o víkendu už umístěný na svém místě a samo normal foťákem, toto je hrůza ... Zatim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čitelný je to jak stejně jak má "vinca" na začátku tématu (ten samý model) jen foto z mobilu to nedokazuje, pro představu: foto displej na začátku tématu umístěný na stojáka v kapličce výškáče u řidiče, díváš se na to ze směru cca první fotka (ta ode mě :palec2: ), takže displej je vidět komplet celý ... :palec2: Vyfotim možná o víkendu už umístěný na svém místě a samo normal foťákem, toto je hrůza ... Zatim ...

esce mam dotaz,pokud mam stredovy reprak v tej kapli, tak ten display tam asi nepichno co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

esce mam dotaz,pokud mam stredovy reprak v tej kapli, tak ten display tam asi nepichno co?

Nene, nevejde se do kapličky ani origo výškáč, jedině nějakej neorigo tenčí (myslim s nižší hloubkou). Origo výškáč musim umístit na ležato do díry v tapecu pod kapličkou (jakože origo je na stojato) a bude hrát jakoby směrem nahoru, ale předpokládám, že to nebude na zvuku znát, případně nějak usměrnit směr zvuku ... Záleží čistě na rozměrech co tam máš teď ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, nevejde se do kapličky ani origo výškáč, jedině nějakej neorigo tenčí (myslim s nižší hloubkou). Origo výškáč musim umístit na ležato do díry v tapecu pod kapličkou (jakože origo je na stojato) a bude hrát jakoby směrem nahoru, ale předpokládám, že to nebude na zvuku znát, případně nějak usměrnit směr zvuku ... Záleží čistě na rozměrech co tam máš teď ...

to jsem se ptal jen informativne, pac me to tak napadlo,ze kdyz tam je repracek,tak jak se vleze ten displeyek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem udělal čidla, zítra dotahat dráty dopředu a umístit display, jsem zvědavej na ty prahy, vůbec se mi do nich nechce, doufám, že něco nedodrbu :help: ... a to jsem si vůl přidělal práci, že musí tapec řidičových dveří dolů a nějak protáhnout kabel tim svazkem mezi dveřma ... oj oj :feve: ... zítra budou foto, pokud se u toho nezastřelim ... :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak děkuji Vincovi za inspiraci a fotodokumentaci, tento park system nemá chybu ... :palec2:

neni zac ;) me to taky ukazuje 20cm od prekazky, a to jsem myslel,ze by mohlo ukazovat aspon tech 15 ci 10, ale nez seslapnes brzdu,tak ten centak nejaky ujedes. :palec2: jinak vyborna prace :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, sice mám dodrbaný ruce, ale výsledek stojí za to ... šak se podívejte, mám radost z toho jak funguje a že u 20ti cm ukazuje stop jsem usoudil že dobře, než člověk na rovince sešlápne brzdu, tak tam je cca těch deset, ale je to o citu ...

Tak ja jsem tam dnes dodelal ten muj http://www.deramax.cz/select_det.php?id_vy...p;parents=-1,12 zatim nemam protazeny kabely z předních senzorů přes auto (natáhl jsem to vokýnkem).

Mám problém (mluvím o zadních) - ukazuje mi to každý hrbol kolem cesty - o předních ani menluvím

Chlapi, kua jak jste to ladili, že vám to tak fachčí a nebo to bylo na první pokus? Když couvám do brány, tak to řve, když couvám do garáže, jak by smet (vidí to kraje vrat) - má to tak být?

post-6517-1200348495_thumb.jpg

post-6517-1200348506_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem tam dnes dodelal ten muj http://www.deramax.cz/select_det.php?id_vy...p;parents=-1,12 zatim nemam protazeny kabely z předních senzorů přes auto (natáhl jsem to vokýnkem).

Mám problém (mluvím o zadních) - ukazuje mi to každý hrbol kolem cesty - o předních ani menluvím

Chlapi, kua jak jste to ladili, že vám to tak fachčí a nebo to bylo na první pokus? Když couvám do brány, tak to řve, když couvám do garáže, jak by smet (vidí to kraje vrat) - má to tak být?

toz pokud vim,tak zadni ti pipaji, kdyz das zpatecku a samozrejme je ta prekazka ne? jinak me to taky pipa,kdyz couvam z garaze a vim vcem je chyba, ta dva krajni senzory jsou moc na kraji,uz s tim nic nenadelam, ale kdybych to posunul o nejaky centimetr bliz ke stredu, tak by to bylo dobry, hold, clovek se z chyb uci ;) a ty predni nevim, jak funguji, snad je nemas porad zapnute, kdyz jedes dopredu po ceste?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toz pokud vim,tak zadni ti pipaji, kdyz das zpatecku a samozrejme je ta prekazka ne? jinak me to taky pipa,kdyz couvam z garaze a vim vcem je chyba, ta dva krajni senzory jsou moc na kraji,uz s tim nic nenadelam, ale kdybych to posunul o nejaky centimetr bliz ke stredu, tak by to bylo dobry, hold, clovek se z chyb uci ;) a ty predni nevim, jak funguji, snad je nemas porad zapnute, kdyz jedes dopredu po ceste?

Už jsem na to přišel. Cvičně jsem znovu demontoval zadní nárazník a zjistil, že ty senzory mají "vrch" a já jsem je měl otočený jak mě napadlo. A ještě jedno zjištění, dal jsem tam ty podložky, které byly dodány (jsou tam proto aby ty senzory byly kolmé k vozovce) a bylo jich tam celkem 10 kusů po různých úhlech (mě stačily ty nejmenší) a hádejte, kolik jsem jich zlomil - přesně 10 (těch nejmenších), tak jsem to zabrušovel s těch větčích a světe divse - vono to fachčí.

S tím displejem v zrcátku jsem šlápl vedle, dost to ve tmě oslňuje když to svití - ještě to budu ladit.

Ty přední senzory se sepnou jen, když šlápneš na brzdu a jsi před překážkou, jinak ne a jsou v činnosti ještě 10 sekund - plně to postačuje. Jak to bude celý OK, tak dodám foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toz pokud vim,tak zadni ti pipaji, kdyz das zpatecku a samozrejme je ta prekazka ne? jinak me to taky pipa,kdyz couvam z garaze a vim vcem je chyba, ta dva krajni senzory jsou moc na kraji,uz s tim nic nenadelam, ale kdybych to posunul o nejaky centimetr bliz ke stredu, tak by to bylo dobry, hold, clovek se z chyb uci ;) a ty predni nevim, jak funguji, snad je nemas porad zapnute, kdyz jedes dopredu po ceste?

Ještě oceníš,že jsi je dal víc do strany.Po svých zkušenostech mi to poradil kámoš a nelituju.Když budeš couvat z rejdu do mezery,ten roh ti bude krásně ukazovat .Je to špatně vidět,ale možná je mám ještě víc do kraje než ty.

post-655-1200516215_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá fotomontáž

Noo je to ve Wordu ten jeste ovladam lol

Ale premyslim jestli asistenta s displejem nebo bez a kdyz uz S tak kam snim:) na palubce jsme mel uz parrota a nelibil se mi tam,

takze co rikate na tohle teda? myslite ze by to mohlo byt?

Jsem zkousel orientacne jak couvam a mrk do zrcatek a ty ovladace na okna nejsou moc daleko od zrcatek ;) ¨

A jeste mam jedno misto ale to bych prisel o suplik pod radiem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě oceníš,že jsi je dal víc do strany.Po svých zkušenostech mi to poradil kámoš a nelituju.Když budeš couvat z rejdu do mezery,ten roh ti bude krásně ukazovat .Je to špatně vidět,ale možná je mám ještě víc do kraje než ty.

ja si myslim,ze ty krajni mas vic "natazeny",nez ja. mno jo,ale kdyz couvas z garaze a pipato, tak pak clovek nevi,co se deje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...