Přejít na obsah

Fotodokumentace - montaz park.cidel


Vinca

Doporučené příspěvky

u origo couvaku se pri zapojeni voziku cidla automaticky odpoji,nechci tady nikoho urazit ale ten displej na palubce je strasny

Nevím kolik by stál originál i s předkem (jestli se to vůbec vyrábí). Samozřejmě, že to jde používat jen na pípák a ten displej strčit pod palubovku. Na pípák v podstatě parkuješ, bo není čas čumět na displej - to je jen doplňková informace.

A mě to na palubce nevadí mám to vlevo vedle volantu. A copak máš na palubovce ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na palubovce nemam nic mam pod radiem parota,toho aspon porad vyuzivam,jinak cidla na predku si myslim uplna zbytecnost to je pro zensky

Nezkusils, nehodnoť - nevíš o čem mluvíš. Já to vidím tak - když už do toho rýpu, tak ať je tam všechno a nejen část. A vono je to dost dobrý. Zkus se předkem Octavie přiblížit k překážce na 20cm. Dost problém (aspoň pro mě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo jasne ze tu nekdo prijde kdo se nudi a bude rypat, a pritom ma favorita, ktery je jak vykladni skrin a vidi malem kolem celeho auta, proto nepochopi kdyz nejde videt ani cumak ani prdel auta v zrcatka ne tak jeste v zadnim skle novejsiho auta......

noo a ted jsme se dival ze teprve dneska mi to poslali :feve: takze si tak dva dny jeste pockam, a pak prijde montaz :) hodim vam tu pak nejake fotky, asi to dam do te rucky kde je ovladani tech okynek jak jsem tu tehdy daval fotomontaz, ale jeste uvidim :)

teda jestli vam nevadi ze to budu davat na fabii :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo jasne ze tu nekdo prijde kdo se nudi a bude rypat, a pritom ma favorita, ktery je jak vykladni skrin a vidi malem kolem celeho auta, proto nepochopi kdyz nejde videt ani cumak ani prdel auta v zrcatka ne tak jeste v zadnim skle novejsiho auta......

noo a ted jsme se dival ze teprve dneska mi to poslali :feve: takze si tak dva dny jeste pockam, a pak prijde montaz :) hodim vam tu pak nejake fotky, asi to dam do te rucky kde je ovladani tech okynek jak jsem tu tehdy daval fotomontaz, ale jeste uvidim :)

teda jestli vam nevadi ze to budu davat na fabii :p

tak tak,taky jsem uvazoval o prednich senzorech, ale parkrat jsem tuk vrata od moji a uz jsem se to naucil :palec2: ale zadni cast je horsi,proto ty senzory ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkusils, nehodnoť - nevíš o čem mluvíš. Já to vidím tak - když už do toho rýpu, tak ať je tam všechno a nejen část. A vono je to dost dobrý. Zkus se předkem Octavie přiblížit k překážce na 20cm. Dost problém (aspoň pro mě).

ja sem to zkusil jinak kdybych to mel na aute tak me je to jedno ale nemam,tak je davat nebudu protoze je to PODLE ME ZBYTECNY,a nerypu jen diskutuju,proste ten displej me moc nepasuje to spis bych dal couvaci kameru,a jestli ste nekdo jezdil treba v Tuaregu tak tam ti to primo vypocita drahu podle natoceni kol a ukazuje to vse na displej to je parada,to bych si do auta treba dal samozrejme kvuli machrovani a kvuli manzelce lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem to zkusil jinak kdybych to mel na aute tak me je to jedno ale nemam,tak je davat nebudu protoze je to PODLE ME ZBYTECNY,a nerypu jen diskutuju,proste ten displej me moc nepasuje to spis bych dal couvaci kameru,a jestli ste nekdo jezdil treba v Tuaregu tak tam ti to primo vypocita drahu podle natoceni kol a ukazuje to vse na displej to je parada,to bych si do auta treba dal samozrejme kvuli machrovani a kvuli manzelce lol

ale kurvajs s kamerou,to uz jsi moc rozezrany lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a je to doma:)

ale samo ze jen listecek ve schrance pritom byl barak plny lidi, vubec se neobtezujou ten balik dorucit az na adresu tak jsme musel pro nej jet, a jedine ceho jsme se dockal tak bylo ze se omlouvaji a ze nechapou proc to tak dorucovatelkka udelala

ten displej je moc velky <_<

Editováno: , autor: Kutil_Tim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a je to doma:)

ale samo ze jen listecek ve schrance pritom byl barak plny lidi, vubec se neobtezujou ten balik dorucit az na adresu tak jsme musel pro nej jet, a jedine ceho jsme se dockal tak bylo ze se omlouvaji a ze nechapou proc to tak dorucovatelkka udelala

ten displej je moc velky <_<

hosi, ja se z vas poseru, jednomu se to nelibi, druhy ma velky display a hlad a bidu na vas :pfuck

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo chce origo, dá si origo, mě se líbí ten display a jak říká Vinca, je to jen doplňková informace a když není zapnutej, prostě o něm člověk neví, každopáně jsem rád že tam je, mě se líbí, mladá už se nebojí couvat a parkovat (o to častěji může řídit do hospůdky a zpět) a každej kdo to viděl, tomu se to líbilo též ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...