Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

..pokud bude dobry pocasi, tak by to byla skoda nesejit se...

souhlas, jen mi přijde jet tam jen ve dvou autech (já a možná bimboun) zbytečný a ty tam dorazíš (čili 3 auta), to je pro nás lepší se sejít v Teplicích, ale uvidíme, viděl jsem na neděli polojasno, jsi z Jablonce a to je do Teplic docela dálka :disgust:

nikdo jinej se nehlásí a ostatní viz výše nepřijedou

bimboun, jaster: (v sobotu jedu do Prahy - ráno až dopoledne - takže kdyby něco tak třeba někde poblíž???)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas, jen mi přijde jet tam jen ve dvou autech (já a možná bimboun) zbytečný a ty tam dorazíš (čili 3 auta), to je pro nás lepší se sejít v Teplicích, ale uvidíme, viděl jsem na neděli polojasno, jsi z Jablonce a to je do Teplic docela dálka :disgust:

nikdo jinej se nehlásí a ostatní viz výše nepřijedou

bimboun, jaster: (v sobotu jedu do Prahy - ráno až dopoledne - takže kdyby něco tak třeba někde poblíž???)

Sem z Ceskeho raje, do Mimone to mam asi 60km, ale hlavne na letisti je to idealni skouset to nekde na parkovisti nebo za provozu je o nicem...

..skoda ze se ostatni k nicemu nemaji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem z Ceskeho raje, do Mimone to mam asi 60km, ale hlavne na letisti je to idealni skouset to nekde na parkovisti nebo za provozu je o nicem...

..skoda ze se ostatni k nicemu nemaji..

Ja bych se mel, ale chripka a neschopenka, pres to vlak nejede. Jinak dalsi update pocasi : ODP.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsici, tak ja bohuzel tenhle vikend nedorazim, pac muj stribrny sip nebude pojizdny.

krom toho, ze menim kotouce (ktere zitra dorazi a hned se prezuji, takze to bude OK), tak mi odesel predni tlumic do vecnych lovist a sehnat nove eresacke zda se ukol nadlidsky (pokud tedy nechci kupovat ve Skodovce za lidovku 3 680,- Kč/ks). Takze auto je rozebrane a zitra to urcite do kupy nedam.

PS: kdyby nahodou nekdo vedel, co tam mam strcit za tlumice a kde je koupit, kdyz vetsina druhovyrobcu (Monroe, Sachs) je nedela a origo jsou nekrestansky drahe, tak prosim poradte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas, jen mi přijde jet tam jen ve dvou autech (já a možná bimboun) zbytečný a ty tam dorazíš (čili 3 auta), to je pro nás lepší se sejít v Teplicích, ale uvidíme, viděl jsem na neděli polojasno, jsi z Jablonce a to je do Teplic docela dálka :disgust:

nikdo jinej se nehlásí a ostatní viz výše nepřijedou

bimboun, jaster: (v sobotu jedu do Prahy - ráno až dopoledne - takže kdyby něco tak třeba někde poblíž???)

Ja bych se taky mel..ale momentalne jsem od mimone cca 1500km..Mel bych v sobotu brzy rano vyrazet zpet smer CR,to znamena,ze nekdy v sobotu vecer bych mel byt doma a kdyz to vsechno klapne,tak bych dorazil v tu nedeli..jen to ted opravdu neslibim na 100%..Jeste po ceste do CR se nejak spojim s MichalemF,abych se eventuelne inforomoval co a jak a uz po ceste mohl planovat... :D

Tak uvidime,co si pocasi na nas nachysta.. ;)

Jinak Mustafa ma recht..kdyz to neklapne,nevidim jediny problem v tom,to odlozit.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsici, tak ja bohuzel tenhle vikend nedorazim, pac muj stribrny sip nebude pojizdny.

krom toho, ze menim kotouce (ktere zitra dorazi a hned se prezuji, takze to bude OK), tak mi odesel predni tlumic do vecnych lovist a sehnat nove eresacke zda se ukol nadlidsky (pokud tedy nechci kupovat ve Skodovce za lidovku 3 680,- Kč/ks). Takze auto je rozebrane a zitra to urcite do kupy nedam.

PS: kdyby nahodou nekdo vedel, co tam mam strcit za tlumice a kde je koupit, kdyz vetsina druhovyrobcu (Monroe, Sachs) je nedela a origo jsou nekrestansky drahe, tak prosim poradte!

Trochu brzo ne na KO tlumic pri tom co mas nlitany..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nuže co s Vámi chlapci,:kol-14:

sám s Martypem a Jasterem to nemá cenu, chtělo by to s více auty, takže sraz odložen na neurčito až se všichni uzdraví a dají své miláčky dokupy.

hlavně na to pak někdo nezapomeňte, abychom se vůbec někdy sešli kol1

Bimboun: co tam dáváš za kotouče a i nové destičky předpokládám? s tim tlumičem je to špatný, zkus popátrat někde na netu (mně až odejdou tlumiče jsem přemýšlel o sportovních snížených od Weitec, Koni, HR nebo KW v pálkách na netu baj voko od 13000 - 19000) ale to je ještě daleko :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kveten je mozna az zbytecne daleko ;) Proste az bude OK pocasi, tepleji a hlavne lidi budou moc ve vetsim poctu nez tentokrat.

Ok,tak to beru tedy na vedomi panove.. ;) Nechame to na jindy..Ale to nemeni nic na tom,ze se tesim.. :palec2:

@Bimboun: Koukal jsi na ceny HP Sporting? http://www.hpsporting.cz/?k=3#p5

I kdyz,ted jsem na to koukal,tak zadna radost..celkem palka.. :wacko:

Nebo co naky Koniky,nebo tak..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsici, tak ja bohuzel tenhle vikend nedorazim, pac muj stribrny sip nebude pojizdny.

krom toho, ze menim kotouce (ktere zitra dorazi a hned se prezuji, takze to bude OK), tak mi odesel predni tlumic do vecnych lovist a sehnat nove eresacke zda se ukol nadlidsky (pokud tedy nechci kupovat ve Skodovce za lidovku 3 680,- Kč/ks). Takze auto je rozebrane a zitra to urcite do kupy nedam.

PS: kdyby nahodou nekdo vedel, co tam mam strcit za tlumice a kde je koupit, kdyz vetsina druhovyrobcu (Monroe, Sachs) je nedela a origo jsou nekrestansky drahe, tak prosim poradte!

čau,

našel jsem nejlevnější sportovní na na ORS (MJAUTO):

Výrobce / KONI

Tlumič KONI SPECIAL, červený, stavitelná tuhost KONI872641

3315913

bez DPH 3.075,63

Cena s DPH 3.660,00

Tlumič KONI SPECIAL, červený, stavitelná tuhost...umístění přední náprava , KAPALINOVÝ, - kompletní vzpěra, dvoupláš?ové provedení... stavitelná tuhost 0 55 mm For susp. strut manufact. Original

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...