Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

Záleží na tom, co od auta chceš a kolik do něj pustíš. I "blbý" RSko se dá vyladit na 190 kW, ale i na 260 kW, alei víc - nejvíc sem viděl AUQ na 560PS. No a pokud autu nedáš pořádnej vejfuk a filtr a vstřiky a cooler a dobrej čip - tak se ti i o 180 kW může jenom zdát.

To jsi snad děláš srandu s takovým výkonem na přední nápravě :doh Uplně zbytečný, stačí kouknout co dělá právě ten leon s tímto motorem. Já už tuhle upravu na seriových 165 kW u 1.8T řešil na AK a možná se do toho pustím na A4 quattro - no nemuselo by to vyjít zas nějak extra draho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi snad děláš srandu s takovým výkonem na přední nápravě :doh Uplně zbytečný, stačí kouknout co dělá právě ten leon s tímto motorem. Já už tuhle upravu na seriových 165 kW u 1.8T řešil na AK a možná se do toho pustím na A4 quattro - no nemuselo by to vyjít zas nějak extra draho.

Treba tam mel 4x4 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi snad děláš srandu s takovým výkonem na přední nápravě :doh Uplně zbytečný, stačí kouknout co dělá právě ten leon s tímto motorem. Já už tuhle upravu na seriových 165 kW u 1.8T řešil na AK a možná se do toho pustím na A4 quattro - no nemuselo by to vyjít zas nějak extra draho.

A proc ne v Leonu Cupra me to neprislo az tak extremni...ani chipla ORSII neni neovladatelna s nakejma 240konikama..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza : A co ty nadherny OZ Antares 19" co jsou v bazaru ? Ty se Ti nelibi ?

ty se mi líbí hodně, ale nejsem si jist jestli tam budou pasovat bez úprav, nemůžu je ani vyzkoušet na autě, protože jsou bez gum = velká nevýhoda (koupě naslepo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtělo by to vidět přímo někde na RSu, jinak se nikdy nerozhodnu :angry:

ty OZ jsou 8.5 x 19 ET35. bojim aby nedřely

Jasny no..A co mel Octavia RRS ty 19",co ma ted Milouss?To je jaky rozmer?Co Octavie? ;)

Jinak hele kdyby si mel videt kazdy kola na aute,tak se z toho zblaznis..Ja vim,vybirat kola je hooooodne hoooodne tezky..Ja taky vybiral loni v zime hooodne dlouho... Uz sem z toho byl na prasky..Prokombinovat to,aby se mi to libilo,auto to sluselo a bylo za rozumnou cenu.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny no..A co mel Octavia RRS ty 19",co ma ted Milouss?To je jaky rozmer?Co Octavie? ;)

Jinak hele kdyby si mel videt kazdy kola na aute,tak se z toho zblaznis..Ja vim,vybirat kola je hooooodne hoooodne tezky..Ja taky vybiral loni v zime hooodne dlouho... Uz sem z toho byl na prasky..Prokombinovat to,aby se mi to libilo,auto to sluselo a bylo za rozumnou cenu.. :feve:

přesně tak :palec2:

asi se z toho vo :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny no..A co mel Octavia RRS ty 19",co ma ted Milouss?To je jaky rozmer?Co Octavie? ;)

Jinak hele kdyby si mel videt kazdy kola na aute,tak se z toho zblaznis..Ja vim,vybirat kola je hooooodne hoooodne tezky..Ja taky vybiral loni v zime hooodne dlouho... Uz sem z toho byl na prasky..Prokombinovat to,aby se mi to libilo,auto to sluselo a bylo za rozumnou cenu.. :feve:

8,5x19,ET35,pneu 225/35

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...