Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

pár poznatků ze včerejšího testování na letišti, nedoporučuji tankovat u čerpacích stanic CONOCO JET! důvod? 2 stejné RS Cimbu test mezi benzíny OMV a JET, RS s benzínem JET pomalejší akcelerace, nyní po natankování u Benziny a výměně pal. filtru naprosto stejné výsledky, jak OMV i Benzina použit N95, tzn. už se Jetkám vyhýbám, navíc kdo ste si všiml, tak nějakou tu dobu už to nepatří do skupiny shell, agip, jet, ale koupili to rusáci a na paragonu je název LUK OIL,

pokud chcete aby auto jezdilo tak, jak má, tankujte u značkových stanic,

výsledková listina sprintů: 1. místo RS Cimbu (Bimboun, Já, Martyp)

2. místo 1.8T (Jakub, ..

3. místo kupka hnoje lol

4. místo ostatní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár poznatků ze včerejšího testování na letišti, nedoporučuji tankovat u čerpacích stanic CONOCO JET! důvod? 2 stejné RS Cimbu test mezi benzíny OMV a JET, RS s benzínem JET pomalejší akcelerace, nyní po natankování u Benziny a výměně pal. filtru naprosto stejné výsledky, jak OMV i Benzina použit N95, tzn. už se Jetkám vyhýbám, navíc kdo ste si všiml, tak nějakou tu dobu už to nepatří do skupiny shell, agip, jet, ale koupili to rusáci a na paragonu je název LUK OIL,

pokud chcete aby auto jezdilo tak, jak má, tankujte u značkových stanic,

výsledková listina sprintů: 1. místo RS Cimbu (Bimboun, Já, Martyp)

2. místo 1.8T (Jakub, ..

3. místo kupka hnoje lol

4. místo ostatní

Jj je lepsi se temhle cerpacim stanicim vyhybat..Ja tankuju bud OMV,Shell,Agip, nebo Benzina vetsinou...Jetku bych soupl tak max do sekacky.. ;)lol

Jinak jeste malicko poupravim vysledkovou listinu.. ;)

výsledková listina sprintů: 1. místo RS Cimbu (Bimboun, Já); Martyp - série

2. místo 1.8T (Jakub, ..

3. místo kupka hnoje lol

4. místo ostatní

Tot vse,akce to byla super.. ;)lol

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martyp - série ... jede ti to moc pekne, pochvala, mas to takovy "sportovnejsi" a linearnejsi (je to videt na videu tveho zrychleni) nez je Cimbu. Ale se serii to nema nic spolecneho - sice ti ujedu (do 170 km/h), ale na to, jaky mam mohutny kroutak se me az moc drzis - serii nechavam daleko daleko za sebou, nekolikrat odzkouseno. A vlastne ve vysokych otackach na 4 a 5 me zacinas zpet stahovat, jede ti to rychleji.

Tak nemlz a pochlub se, co je tam za upravy, neni se za co stydet ;)

A konecne mame s Honzou 83 take poradneho soupere! :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martyp - série ... jede ti to moc pekne, pochvala, mas to takovy "sportovnejsi" a linearnejsi (je to videt na videu tveho zrychleni) nez je Cimbu. Ale se serii to nema nic spolecneho - sice ti ujedu (do 170 km/h), ale na to, jaky mam mohutny kroutak se me az moc drzis - serii nechavam daleko daleko za sebou, nekolikrat odzkouseno. A vlastne ve vysokych otackach na 4 a 5 me zacinas zpet stahovat, jede ti to rychleji.

Tak nemlz a pochlub se, co je tam za upravy, neni se za co stydet ;)

A konecne mame s Honzou 83 take poradneho soupere! :worthy

Jo jo diky za pochvalu... :) Musim uznat,ze jsem byl sam moc prijeme prekvapen..Je to presne,jak pises..u tebe je znat predevsim na dvojku a trojku ten kroutak,tam mi cuknes,ale pak uz se te drzim a nezvdalujes se.. a nejvice je to znatelne v pruznem zrychleni,jak jsme zkouseli z tech 50km/h a i z toho kila..

Zaroven je taky fakt,ze pri tech 170km/h a vejs te zacinam dotahovat. Celkem by me zajimalo,jak by to vypadalo,kdyby bylo letiste misto 2,5km dlouhy 5km.. ;)

Jsem rad,ze me berete za poradneho soupere,jak pises,to me opravdu tesi..a zaroven bych se taky nemel za co stydet,pokud by na aute byly nejake upravy..Ale opravdu tomu zatim tak neni.. ;) Auto je OPRAVDU SERIE...a potvrdi to i nekolik lidi tady z fora,co se s nimi bavim a znaji me.. ;)

Natankovano jsem mel Agip N95.

Honza83: Prej tajnyho agenta.. :smich:

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo diky za pochvalu... :) Musim uznat,ze jsem byl sam moc prijeme prekvapen..Je to presne,jak pises..u tebe je znat predevsim na dvojku a trojku ten kroutak,tam mi cuknes,ale pak uz se te drzim a nezvdalujes se.. a nejvice je to znatelne v pruznem zrychleni,jak jsme zkouseli z tech 50km/h a i z toho kila..

Zaroven je taky fakt,ze pri tech 170km/h a vejs te zacinam dotahovat. Celkem by me zajimalo,jak by to vypadalo,kdyby bylo letiste misto 2,5km dlouhy 5km.. ;)

Jsem rad,ze me berete za poradneho soupere,jak pises,to me opravdu tesi..a zaroven bych se taky nemel za co stydet,pokud by na aute byly nejake upravy..Ale opravdu tomu zatim tak neni.. ;) Auto je OPRAVDU SERIE...a potvrdi to i nekolik lidi tady z fora,co se s nimi bavim a znaji me.. ;)

Natankovano jsem mel Agip N95.

Honza83: Prej tajnyho agenta.. :smcih:

sedmilháři lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martype, tobe neni pomoci. Zemres sam a v osameni, sam budes v hrobu se svym tajemstvim :)

Serie to neni a neni. Kdybychom brali pouze rychlosti nad 150km/h, tak bych tomu mozna i veril, pac ve vysokych otackach ten rozdil v serii a Cimbu neni moc velky - treba mas povedeny kousek, lepsi pneu, upravenou aerodynamiku, lehci auto, sedana proti kombajnu, lepsi benzin atd atd...blablabla - ok, muze se stat ze mi budes ujizdet.

Jenze ja ti ani poradne neodjedu! Tam kde se seriovce vzdaluju ukrutnym tempem, tam kde ji natrhnu tricko, tak tobe relativne jen malicko ujizdim - a to jest kroutak 235 Nm:330 Nm.....!! Ja si ze zkusenosti tipnu, ze mas na svem aute kroutak tak 290-300 Nm. A pak ve vyssich otackach vyssi vykon jak ja. To urcite neni v kvalite benzinu.

Anebo o tom ani nevis, ze tam mas nejakou upravu....takze zase umres v nevedomosti...

....ach ano.....Martypa tezky osud ceka..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martype, tobe neni pomoci. Zemres sam a v osameni, sam budes v hrobu se svym tajemstvim :)

Serie to neni a neni. Kdybychom brali pouze rychlosti nad 150km/h, tak bych tomu mozna i veril, pac ve vysokych otackach ten rozdil v serii a Cimbu neni moc velky - treba mas povedeny kousek, lepsi pneu, upravenou aerodynamiku, lehci auto, sedana proti kombajnu, lepsi benzin atd atd...blablabla - ok, muze se stat ze mi budes ujizdet.

Jenze ja ti ani poradne neodjedu! Tam kde se seriovce vzdaluju ukrutnym tempem, tam kde ji natrhnu tricko, tak tobe relativne jen malicko ujizdim - a to jest kroutak 235 Nm:330 Nm.....!! Ja si ze zkusenosti tipnu, ze mas na svem aute kroutak tak 290-300 Nm. A pak ve vyssich otackach vyssi vykon jak ja. To urcite neni v kvalite benzinu.

Anebo o tom ani nevis, ze tam mas nejakou upravu....takze zase umres v nevedomosti...

....ach ano.....Martypa tezky osud ceka..... ;)

:D Prej mi neni pomoci.. :D

Serie to je a je.. :) Jasne no,vim jak to myslis,serie vs. Cimbu se ve vysokych moc uz nelisi..

Jako pri vsech aspektech,co jsi psal,by to asi i mozny bylo,ale pravdpodobnost je myslim temer nijaka.. ;)

Je fatk,ze mi cuknes na 2ku a 3ku o delku auta cca,ale pak uz sem se drzel srovnatelne a v tech vyokych dotahoval..

Opravdu myslis,ze bych mel kroutak oproti serii az takhe vysokej jo?Ty jsi byl merit vykon nekde na brzde?

Ze by v aute byla uprava,o ktere nevim...To je pravdepodobnost tak 0,0001 %.. :) Jelikoz auto znam od prvniho dne.Predchozim majitelem byl muj tatik a ten na nem nic nedelal..Krom pravidelneho a znackoveho serviu samozrejme.A ze by neco udelali treba s jednotkou tam,tak to opravdu nemyslim,kdyz ani nebyli pomalu shopni tam dodelat maxidot.. ;)

Doufam,ze se tva slova ohledne meho osudu nenaplni.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Martyp: zkousel jsi nekdy maximalku? By me zajimalo, kolik ti to pofrci....

Jo jo zkousel..Na letakach 215/40/18 na dalnici okolo mnihova hradiste smer MB (relativne rovny dlouhy usek zezacatku do mirneho kopce) ukazala tacho 245km/h (GPS jsem v te dobe jeste nemel).Ale v dalce sem videl auta jak felicie predjizdi kamion,tak sem to zavrel.Na 250km/h by to vylezlo.

Ted nevim,jestli byt v kategorii TOP SECRET je dobre,nebo ne.. lol lol

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martype, tobe neni pomoci. Zemres sam a v osameni, sam budes v hrobu se svym tajemstvim :)

Serie to neni a neni. Kdybychom brali pouze rychlosti nad 150km/h, tak bych tomu mozna i veril, pac ve vysokych otackach ten rozdil v serii a Cimbu neni moc velky - treba mas povedeny kousek, lepsi pneu, upravenou aerodynamiku, lehci auto, sedana proti kombajnu, lepsi benzin atd atd...blablabla - ok, muze se stat ze mi budes ujizdet.

Jenze ja ti ani poradne neodjedu! Tam kde se seriovce vzdaluju ukrutnym tempem, tam kde ji natrhnu tricko, tak tobe relativne jen malicko ujizdim - a to jest kroutak 235 Nm:330 Nm.....!! Ja si ze zkusenosti tipnu, ze mas na svem aute kroutak tak 290-300 Nm. A pak ve vyssich otackach vyssi vykon jak ja. To urcite neni v kvalite benzinu.

Anebo o tom ani nevis, ze tam mas nejakou upravu....takze zase umres v nevedomosti...

....ach ano.....Martypa tezky osud ceka..... ;)

Můžu pro nevěřícího bimbouna potvrdit,že v tom má Martyp sérii. Už nevím, jak tě přesvědčit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

racionálně uvažující člověk ví, že 2 RSa čiplé stejně, které jedou stejně, nemůžou jet NIKDY stejně jako neupravená série!

MartyP nemá čip, má jen upravenej SW v ECU ;)

EE ... zadnej chip ani upravena data nema. A to ze kazde auto jede jinak neni nic divneho ... sam si to tu celkem resil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...