Přejít na obsah

Krytka středového panelu


Rygy

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat, to existuje jenom odkládací místnost místo 2 din rádia, když mám 1 din nebo existuje i nějakej plast, který zakryje to místo?

Díval jsem se na díly a nevím, co je za kód dílu

1U0.858.071 01C – kryt středového panelu černý

jestli je to ten odkládací prostor místo dinka nebo nějakej plast

mně by se hodil spíše ten plast...

Editováno: , autor: Rygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autorádio s DVD přehrávačem a 3,5 displayem, má to hodně výstupů a vstupů jako je couvací kamera, tv anténa, sw atd...

No obyč šuplíček by se mohl vejít, jedině rozhodit palubku a tu kabeláž tak nějak zaonačit :)

Jinak ty kody co jsem psal, tak můžeš sehnat v každém Škoda salonu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fakt, ze tam je malo miesta. Ti pakovia zo skodovky mohli vymysliet ten priestor pre autoradio aspon o nejake 3-4 cm hlbsi. Staci ze mas na radiu viac kablov vzadu, alebo je radio o nejaky centimetrik dlhsie tak mas problem.

Ja som kupil auto a bolo tam radio SONY ale kazetak, tak som to chcel vymenit a dat tam aspon zatial radio z mojho stareho auta (SENCOR CD s mp3), kym nekupim nove radio. Ale som sa divil, ze toho Sencora tam nemozem dostat, skratka tam nechelo zacvaknut. Ked som to vybral von a porovnal obidve radia, tak SENCOR je asi o 2cm dlhsi do hlbky ako SONY. Myslel som, ze tie autoradia maju tipizovane vsetky rozmery, teda aj hlbku. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fakt, ze tam je malo miesta. Ti pakovia zo skodovky mohli vymysliet ten priestor pre autoradio aspon o nejake 3-4 cm hlbsi. Staci ze mas na radiu viac kablov vzadu, alebo je radio o nejaky centimetrik dlhsie tak mas problem.

Ja som kupil auto a bolo tam radio SONY ale kazetak, tak som to chcel vymenit a dat tam aspon zatial radio z mojho stareho auta (SENCOR CD s mp3), kym nekupim nove radio. Ale som sa divil, ze toho Sencora tam nemozem dostat, skratka tam nechelo zacvaknut. Ked som to vybral von a porovnal obidve radia, tak SENCOR je asi o 2cm dlhsi do hlbky ako SONY. Myslel som, ze tie autoradia maju tipizovane vsetky rozmery, teda aj hlbku. :feve:

Tak to máš recht, taky jsem koupil rádio od Sencoru s usb,mp3 a měl sem co dělat abych to tam narval. Tam vzadu zavazela umělohmotná stěna, kterou jsem trošku odpáčil-stačilo opravdu jen kousíček, a naštěstí to tam zacvaklo!! to byla úleva. příště si beru metr do obchodu a budu poctivě měřit každé rádio :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš recht, taky jsem koupil rádio od Sencoru s usb,mp3 a měl sem co dělat abych to tam narval. Tam vzadu zavazela umělohmotná stěna, kterou jsem trošku odpáčil-stačilo opravdu jen kousíček, a naštěstí to tam zacvaklo!! to byla úleva. příště si beru metr do obchodu a budu poctivě měřit každé rádio :D

JJ tiez som tu niekde cital, ze tu umelohmotnu prepazku niekto urezal aby tam v pohode dostal radio. Tak pockam, ked kupim nove radio a zmeram hlbku, ak bude tiez ako ten sencor, tak to potom vyrezem tiez a asi ako pises, do obchodu s metrom lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš recht, taky jsem koupil rádio od Sencoru s usb,mp3 a měl sem co dělat abych to tam narval. Tam vzadu zavazela umělohmotná stěna, kterou jsem trošku odpáčil-stačilo opravdu jen kousíček, a naštěstí to tam zacvaklo!! to byla úleva. příště si beru metr do obchodu a budu poctivě měřit každé rádio :D

Já tam měl takový výztuhy, musel jsem je vystříhat, abych tam dostal rádio. Hloubka je vážně nedostatečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...