Přejít na obsah

Autorádio s 18 cm LCD


Doporučené příspěvky

Myslim, ze vsebecne plati, ze nejsem tak bohatej, abych si mohl kupovat levne veci :palec2:

Byt ty vyrobky vapadaj lakave, obavam se, ze kvalita bude nekde hodne nizko.

Klasicky priklad, ja trotl, koupim si DVB-T tuner do auta za 2600 z nejakyho webu audiovideosuperhifimegaturbo.cz a pak mne to jen stoji cas a stejne naladim signal jen kdyz se levejma dverma dotykam vysilaci veze .. :feve:

Pak stejne jdu a koupim ten dvojkanal DVB-T s dvema aktivnima antenama za 8000,- a signal mam i kdyz jedu, az nekam ke Kralupum, a dokonce i v te dire, kde bydlim, ale jen Multiplex-A ze severu, ale proste to funguje a uz je to jen o silnejsim pokryti...

Stejne to bude s temito vyrobky.

Osobne premyslim, cim nahradit origos Navi DX a jsem bezradnej, zatim :)

Jen takova pitomost, ale moc prijemna, zobrazeni navigacnich povelu na Maxi-Dot... hmm, umi to nejaka alternativa? ... budto blbe hledam, nebo proste alternativa neni.

Ovladani z volantu zpravidla udelat jde pres nejakej blackbox...

Jestli on by nebyl nejlepsi nejakej computer do auta s dotykovym displayem zabalenym do slusiveho car designu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi ale najednou spatne z teto diskuse.... Nikdo jste ty vyrobky jeste nevidel ani nazivo, ale uz hodnotite :ble

Mam od Eononu uz druhe autoradio a jsem maximalne spokojen. Jak to hraje??? Zeptejte se Bobika jak to hraje v mem aute.... To, ze nekdo nekdy nekde slysel, ze udajne vypadne nejaky pixel, tak o cloveka, pro ktereho je to v podstate konkurence, to je fakt koser tahle hlaska... Prave takovi lide by se hodnoceni meli zdrzet. Velmi rad vam nekdy predvedu jak jsou ty autoradia "nekvalitni". To jste se bando teda predvedli, fakt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi ale najednou spatne z teto diskuse.... Nikdo jste ty vyrobky jeste nevidel ani nazivo, ale uz hodnotite :ble

Mam od Eononu uz druhe autoradio a jsem maximalne spokojen. Jak to hraje??? Zeptejte se Bobika jak to hraje v mem aute.... To, ze nekdo nekdy nekde slysel, ze udajne vypadne nejaky pixel, tak o cloveka, pro ktereho je to v podstate konkurence, to je fakt koser tahle hlaska... Prave takovi lide by se hodnoceni meli zdrzet. Velmi rad vam nekdy predvedu jak jsou ty autoradia "nekvalitni". To jste se bando teda predvedli, fakt...

Bobik urcite rikal, ze to hraje jako slušné Made in CHINA radio :D;)

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak foto treba tady: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...0715&st=375

A to mam model, kterej se dneska uz nevyrabi... Dneska maj jeste naslapanejsi modely. Jo a jinak - na ebayi ma eonon 98% pozitivni hodnoceni.... A hodnotilo tam nekolik tisic uzivatelu...

Ahoj,nakolik tohle příde????Já jsem ti psal,ale ty jsi mně jěště neodepsal.

Tohle se mně docela zamlouvá,jak je na těch fotkách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lube: Covece nic mi od tebe neprislo :( Tohle co mam ja uz se neprodava, ale zkusim se zeptat kamarada jestli nema jedno skladem, jeste nedavno mel dve. On je dovozce. Jsem s tim radiem maximalne spokojen. Ma dotykovy display, motoricky celni panel a vsechny mozny vstupy a vystupy... A obraz SPICKOVEJ!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedím si takhle v podvečer v mléčném baru dumajíce u kakaa a začlo mi znít v uších. Jako by o mě někdo někde mluvil. Přijdu sem a koukám, že můj 48 smysl mě nezmátl a vše je v nejlepším pořádku (nejsem žádný nadčlověk - poznámka autora).

Nuže tak tedy. Martinoslavovo rádio jsem viděl i slyšel hrát. Obraz opravdu super, jak na rádiu, tak i na stropním 17" monitoru. Dotykový displej reagoval stopercentně na pokyny mého ukazováčku jako prd. Co se poslechu týče, tak jsem poměrně zhýčkaný svojí audiosoustavou. Takže nastavím nemilosrdné zrcadlo akustickému tlaku vyluzovanému ze soustavy tkvící v útrobách adminské FRS. Jako nehrálo to špatně. To ne. Slyšel jsem lepší, horší. Když vezmu i blbou symphonku a napere se na ní kvalitní zesilovač a repro, tak je poslech grandiózní a na pohodu, to dost. Připoji-li bychom Martinovo 2DIN vyluzovač zvuku ke mě, tak bude dokonalost sama. Celkově říkám, že s tím co má v autě je to dobrý, ale mohlo by být lepší. Zejména pak po dokutění zesilovače a nějaké té tuc tuc bedničky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Symphony na kazetu sem videl no ... ;) Ale to uz je fakt daaavno !!! Jinak Bobika sem se na zvuk toho radia psal a byl tady na Tebe proste jen hodnej a nechtel psat jak to hraje ! Ale obraz to ma SPICKOVEJ ;) Jen ten zvuk pokulhava :D

EDIT: NECITUJ PRISPEVKY NAD TVOU ODPOVEDI!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...