Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Já byl teď hodinu v Globusu a stačilo... lol

Tak to je myslím jediný zařízení kde jsem neutratil ani Kč páč jsem tam ještě ani nebyl. Je to pro mě trochu dost z ruky ;) . Ale parking u Hypernovy dneska kolem 11.hoďky taky dóst přeplněnej. Ale to jsem nejel nakupovat, to bych se z toho tak nějak asi po... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zitra jdu taky do kostela s rodinou,je to takova tradice ,ze na stedrej den vsichni vyrazime poslouchat koledy : ) ...

To se mi taky libilo kdyz jsem sel ve ctvrtek v noci do prace a v patek rano krasa do pelechu ...ale nejak me to nicilo ,jeste ,ze se nemuselo chodit pravidelne : )

Jinak te provoz je asi jak kde, unas to dokonce i v noci celkem jezdi pac nam otevreli Tesco NON-STOP :D tak lidi nakoupujou a jezdi :))... Dneska jsem byl jeste neco malo pred vanocema dodelat ,stoly ,nejake doplnky a pak ,ze se stavim na obed a je to hruza,,pochybi pres ty svatky tech parkplaců.-.

ale conevidet to skonci :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ,uz si preju aby zacalo jaro ., at to vsecko zase skonci .Rok co rok mi ty svatky lezou krkem a lidi jsou cim dal vic otravnejsi.

Ale mozna to je kvuli tomu jaky jsem mel komplet tenhle rok,Moc se nedarilo,treba bude zarok lip :)

Co se tyce koled na ty si cas najdu nekdy i doma,,mam takovy disko,r&b a ruzne mixiky a remixy ,to muzu ... :p

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...