Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Modra snizena s foliema na krasnych velkych kolech mnaam :)

jsem byl v nedeli v ostrave a cestou z5 jsem jednu potkal,prvne me borec predjel a nervozne prejizdel z leveho pruhu do praveho ,mel jsem Hondici ,rekl jsem si poj si :D , tech 150 jsem za nim valil ,ale nejak si vsiml ,ze to asi delam schvalne a s tech 150 neuveritelne zrychlil :D;) ..takze ..zacinam setrit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No špatný to fakt nebylo, holka, co nosila drinky, furt škemrala o tanec, jenže já už jsem měl lehce natroubíno v krabici, takže by to mohlo skončit hromadnou kolizí... lol

:D , j to je pak lepsi drzet se stranou lol ,..byla alespon pěkna ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem byl v nedeli v ostrave a cestou z5 jsem jednu potkal,prvne me borec predjel a nervozne prejizdel z leveho pruhu do praveho ,mel jsem Hondici ,rekl jsem si poj si :D , tech 150 jsem za nim valil ,ale nejak si vsiml ,ze to asi delam schvalne a s tech 150 neuveritelne zrychlil :D;) ..takze ..zacinam setrit

Joo tak to sme dva v duchodu kdyz tedka prihodili 500,- si ji mozna koupim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to jde?Ja byl vcera rano v Tescu a zasekl jsem se tam u regalu a probiral "krabicky s napisem DubCity".. ;) Mel jsem hooodne velky cukani.. ;)

Pohodicka :) ,,j,1:43ku uz bych chtel dodelat ,ale porad na to nejak nemam dostatek casu a presne tak,musim sehnat nejaky poradny kolace ;) ,ty DubCity maj paradni kousky,ale bylo by mi lito to rozebrat ,tak asi prikoupim nejaky vetsi modylek octule asi II :) a kolecky jenom vymenim ,nejaky ten ''chevy bude na seriovkach od skoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...