Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

A vybral jsi něco...?

No tak jako vybral...ALe nekoupil.. :) Meli tam jeden takovej jako by karikaturni modylek mustanga s kolama,co vipadaj ja ty "vrtule" na MB od Lorrinsera...Za 150,- tak se tam mozna stavim jeste..A pak tam byl Nissan 200SX s peknejma kolacema..I kdyz on byl celej peknej..Jak pise Jeronymo,by mi skoro bylo lito ho rozebrat.. :( Byly to limcace s cernejma peti paprskama..Na RS4 dobry..Ale ja ty limce moc nemusim...Tak uvidim..

Kuci jdu se najist,za chvili jsem tu.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jako vybral...ALe nekoupil.. :) Meli tam jeden takovej jako by karikaturni modylek mustanga s kolama,co vipadaj ja ty "vrtule" na MB od Lorrinsera...Za 150,- tak se tam mozna stavim jeste..A pak tam byl Nissan 200SX s peknejma kolacema..I kdyz on byl celej peknej..Jak pise Jeronymo,by mi skoro bylo lito ho rozebrat.. :( Byly to limcace s cernejma peti paprskama..Na RS4 dobry..Ale ja ty limce moc nemusim...Tak uvidim..

Kuci jdu se najist,za chvili jsem tu.. ;)

To ja bych limčáče s cernyma paprskama mohl ;) ...,, jinak smačo !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jako vybral...ALe nekoupil.. :) Meli tam jeden takovej jako by karikaturni modylek mustanga s kolama,co vipadaj ja ty "vrtule" na MB od Lorrinsera...Za 150,- tak se tam mozna stavim jeste..A pak tam byl Nissan 200SX s peknejma kolacema..I kdyz on byl celej peknej..Jak pise Jeronymo,by mi skoro bylo lito ho rozebrat.. :( Byly to limcace s cernejma peti paprskama..Na RS4 dobry..Ale ja ty limce moc nemusim...Tak uvidim..

Kuci jdu se najist,za chvili jsem tu.. ;)

No koukám výběr slušněj... ;)

Nech si chutnat... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...