Přejít na obsah

Česká pošta - zdražení


BadyS

Doporučené příspěvky

Jen takové malé info pro lidičky co využívaj ČP, jaké je zdražení služeb v praxi

Obchodní balík - dobírka (poukázka A) - 113,- (109,- původně)

Obyčejný balík (hodnota do 500,-) - 51,- (40,- původně)

Doporučeně - dobírka - 0,099kg - 68,- (55,- původně)

Doporučeně - dobírka - 0,049kg - 64,- (52,- původně)

No tak doufejme, že se "zvedne" i kvalita doručování ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita dorucovani se zvedne, az to nekdo koupi a udela tam poradek - tu praci mu nezavidim - platil bych je od poctu zpracovanych zasilek, rvali by se v prijemnosti o to, kdo bude chtit k jejich prepazce... To stejny s dopravou - rvali by se o balicky... Oni porad zijou ve svete "budte radi, ze nas mate" a "nechces? je nam to jedno". "nas klient" jsou pro ne dve cizi slova, protoze proste takhle nemysli... Ne vsichni, je fakt, ze tak 5-10% lehce jinak myslicich tam bude (mozna jsem to s tim cislem prehnal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to doručujou,ale dopoledne,kdy nejsme doma...

presne tak blbecci, obchazi to kdyz nikdo neni doma, a uz se mi stalo ze ani nezvonily ty baby zhnile a rovnou vypisovaly listek aby stim nemeli praci tosame s doporucenym rovnou hodi listek ze je na poste misto aby zazvonily a predaly jak maji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže to si jenom myslíte :p . Oni to totiž nedoručují! Oni s tím počítají a rovnou hazej lístečky o to že nejste doma. U nás je doma někdo furt tak to vím a několikrát jsem je načapal sám.

Balík mi doručili jen jednou jinak to dělají takhle jednou jsem dokonce číhal běžim ven a už vidím jen její záda jak si to pádí na kole dál. Byl jsem tak nasranej že sem mylsel že naskočim do auta a dojedu jí a seřvu jí. Ale nestih jsem to jel jsem na poštu a samo balík byl na poště tak jsem jí vynadal.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooo tak jsem se právě vrátil z pošty - a MASAKR!!! Nechal jsem tam 270,- Kč za 4 položky!!!!

obyč balík s dobírkou 1000 a hmotností 1,755,- kg a pojištěním na 2000,- stál 90!!!!!! Kč. to mi přijde jako celkem dost teda.

FUJ. Na to že balik kterej jsem poslal 13.12.2007 ještě ani nedošel a další jobovky, tak to je teda mazec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty disky bych zabalil po dvou, svazal, obalil kartonem a hodne bublinama... Jinak jsem dneska zaslechl neco ve stylu, ze hodne zdrazili nepravidelny tvary - dri byl priplatek asi 40 kc, dneska mleli neco o tom, ze jak to je nepravidelny a ma jeden rozmer vic jak dva metry, tak je priplatek jen za tu nepravidelnost 120,- Jestli to tak je, tak MOC pekny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...