Přejít na obsah

KDO HRAJE HRY NA POCITACI?


tweetak

Doporučené příspěvky

Tak jsem tu zalozil nove tema venovane hram na pocitaci. Zajimalo by me kolik lidi hraje hry na pocitaci, jake hry a hlavne jestli to nekdo hraje i s jinyma lidma po internetu nebo jen proti pc.

Podilim se taky na provozu hernich serveru,driv jsem hodne hral a tim vydelaval i drobne penize...takze i druhy duvod proc me to zajima :)

diky tw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kterým serveru se dá hrát Counter Strike? Musím ho mít nainstalovanej na svým compu? Sorry, sem na tohle lama :)

jj musis ho mit u sebe nainstalovany,musis mit originalku doma.stoji cca 600. ale stoji to fakt za to. tak si to nekdo kupte a hrajte u me na serverech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si poridil novej komp, 4-jadrovej quad, 4GB ramky. slusnou GK a parim Call of duty 4, Crysis, Needy a temer nespim :))

no ale ber v potaz k cemu ti ten procesor je :) na hru vyuzijes jen jeden procesor :) a druha vec, 4g ramky je az az moc. crysis bere 1,5 :)

taky to parim. COD 4 me nejde spustit crackly a needy me smrdi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale ber v potaz k cemu ti ten procesor je :) na hru vyuzijes jen jeden procesor :) a druha vec, 4g ramky je az az moc. crysis bere 1,5 :)

taky to parim. COD 4 me nejde spustit crackly a needy me smrdi :D

k cemu mi je? a moc ramky...? ale di ty... lol vzhledem k dnesni cene DDR2 jsem nevahal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ja zase hraju Call of Duty 2 - 2 svetova fakt gut.

4 ku jsem mel taky ale skoda - nejak me nechytla - uz je to uplne o necem jinem :help:

Kurna me ta 4 zabrala myslim 8GB mista na hadru :feve:

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...