Přejít na obsah

El. zrcátka - nastavování obou zrcátek najednou


Johnny

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Mě pravý zrcátko jede nahoru rychlej, než levý, takže stejně vždycky nastavím levý a pak ještě musím nastavit zvlášť pravý, i když mi před tím vyhovovalo, ta funkce je pro mě na houby, místo usnadňování mě to přidělává další štelování...

no mne to robí to isté a lavé zrkadlo má akési trhané pohyby, tak neviem či je to ok pravé ide v pohode pekne plynule...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ahoj oktaviaci chcem sa vas spytat mam oktaviu II r.v. 2006 no a moj problem pri nastavovani zrkadiel ked dam ovladac na R tak nastavujem spetak na spolujazdcovej strane ked dam ovladac na L a pohybujem ovladacom tak sa mi chybe nielen vodicove ale aj spolujazdcove zrkadlo, auto mam nieco vyse roka a teraz neviem ci som si to doteraz nevsimol, ze sa chybu oba zrkadla,je to teda nejaka vada, alebo je to nejako nastavene od vyroby, alebo v com by mohla byt chyba.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to nakódovat vagem aby šlo každé samostatně. A nakodoval jsem to tak jak to máte teď vy.

Synchronní nastavení zrcátek

Kódování: 46-Komfort systém, kódování-07 kód vložit do LCode, v bytu 14 zaškrtnout bit 6 (takto fungují obě současně,pokud bit 6 nebude zaškrtnutý bude se každé zrcátko ovládat zvlášť)

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj kluci,

Koupil jsem asi před půl rokem přes bazar O2 a mám takový problém s el.ovládáním zrcátek.Samozřejmě, že se dušovali, že auto je nebourané ;) ale evidentně po několika demontážích jsem zjistil, že se něco dělo s levou stranou. Nový blatník (tlošťky laku byla téměř jako u originálu), to samé LP dveře - měněné a vlevo vzadu promáčknutý práh. Jenomže rylo se v tom nějaký pako a všechno po něm musím předělávat. Jde o to, že se chci pustit do opravy el.ovládání zrcátek a snad s tím někdo z vás má zkušenosti. Když chci ovládačem na LP dv.naklopit LP zrcátko, naklápí se i PP. Možná je to kvůli tomu, jak tam to pako vyměňovalo ty dveře a něco tam podělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,

Koupil jsem asi před půl rokem přes bazar O2 a mám takový problém s el.ovládáním zrcátek.Samozřejmě, že se dušovali, že auto je nebourané ;) ale evidentně po několika demontážích jsem zjistil, že se něco dělo s levou stranou. Nový blatník (tlošťky laku byla téměř jako u originálu), to samé LP dveře - měněné a vlevo vzadu promáčknutý práh. Jenomže rylo se v tom nějaký pako a všechno po něm musím předělávat. Jde o to, že se chci pustit do opravy el.ovládání zrcátek a snad s tím někdo z vás má zkušenosti. Když chci ovládačem na LP dv.naklopit LP zrcátko, naklápí se i PP. Možná je to kvůli tomu, jak tam to pako vyměňovalo ty dveře a něco tam podělal.

Takhle to proste funguje...kdyz nastavujes leve zrcatko,tak se nastavuje i prave...nejdriv nastav leve a potom prepni na prave a dolad si to jak potrebujes!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravim,

mam otazku. Pravdepodobne me nefunguje vyhrivani L zrcatka. Nic mene kdyz vyjedu a zapnu vyhrivani, tak P zrcatko uz je odmlzene a L zrcatko se tak lehce zacina odmlzovat.

Myslite si, ze je chyba ve vyhrivani L zrcatka? A pokud ano, staci vymenit jen to sklo? Nasel jsem zde:http://www.cc-autodily.cz/sklo-zrcatka-leve-2?brand=SKODA&model=OCTAVIA&sort=cena_dph&count=60

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pokud mas Maxidot, tak si to vypnes sam, pokud ne, tak dignostikou. Jak casto nastavujes zrcatka? Nastavim leve, pak samostatne prave a levym uz nehybu. Pokud sedne nekdo menci, nastavi levym obe. Ja si to naopak zapnul, jezdi i zena.

Editováno: , autor: Stanson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravim panove,

 

Dnes jsem menil v prednich ridicovych dverich ridici jednotku za jednotku s lepsi vybavou a po vymene a nakodovani vse fungovalo az na ovladani zrcatek. Volba leve, prave nebo vyhrev funguje ale kdyz dam ovladac aby zrcatko jelo nahou tak jede dolu a kdyz dam ovladac dolu tak zrcatko jede nahoru. A to same je doleva a doprava. Funguje to naprosto obracene. Kdyz vratim starou dverni jednotku tak to funguje normalne.

 

Nevite nekdo cim to muze byt.

 

Diky

Editováno: , autor: japok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...