Přejít na obsah

Jaké zabezpečení ???


KaizerSoze

Doporučené příspěvky

Zdravíčko.. tak už mám doma toho svýho supa a je to docela krasavec.. až možná moc přitahuje pozornost lidí tak sem se vás chtěl zeptat co používáte nebo co by jste mi doporučili za zabezpečení ? JAk hledám tak hledám vždycky to neni ono... Prosím o radu :kol-49:

No nejjistější by bylo havarijní pojištění,jenže ikdyž je člověk majitelem tak luxusního vozu,tak dávat dvacítku ročně je přece jen moc,takže myslím si,že určitě defend lock a i gps by bydlo.Je to taky větší položka,ale je to jednorázová investice,teda pokud nechceš to havarijní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

havarijko mám se všim všudy a u takovýho auta je to docela sebevražda to nemít... už jen když půjde nějakej trouba kolem a "půjčí" si navi nebude to zrovna malá investice takže jsem to raději "doufám že kvalitně" pojistil ale i tak mám o toho svýho supíka hroznej strach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

havarijko mám se všim všudy a u takovýho auta je to docela sebevražda to nemít... už jen když půjde nějakej trouba kolem a "půjčí" si navi nebude to zrovna malá investice takže jsem to raději "doufám že kvalitně" pojistil ale i tak mám o toho svýho supíka hroznej strach :)

Asi tak , dvojcestny alarm + havarijna.Ja som uz bural a havarijna mi zarobila sama na seba :) takze ja som spokojny a pokial sa nieco stane jedina moja starost su papierovacky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamikani prevodovky a GPS alarm.......Bomba

GPS + havarka . Ruzny zamikani prevodovky , paky na volant nemaji cenu . Superba nepujde krast amater , ten ho raci v klidu vykrade . Kdyz ho nekdo bude chtit ukrast , tak ho ukradne i s zamkem prevodovky ! Staci vymacknout spojku , auto zrucne natahnout a tradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GPS + havarka . Ruzny zamikani prevodovky , paky na volant nemaji cenu . Superba nepujde krast amater , ten ho raci v klidu vykrade . Kdyz ho nekdo bude chtit ukrast , tak ho ukradne i s zamkem prevodovky ! Staci vymacknout spojku , auto zrucne natahnout a tradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pokud narazíš na profíka, nepomůže ti nic, ani dva dobrmani v autě, jde o to jim to trochu znepříjemnit :p

Já mám zámek zpátečky, bezpečnostní folie, zaslepené všechny zámky, Magicar s pagerem a stejně nemám klidný spaní :feve:

Editováno: , autor: Miky-Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cejtim to stejně :) .. auto je v tudhle chvíli pojištěný na dvě havarijka (přecházím jsem od pojišťovny do pojišťovny) je v garáži a stejně mi to občas nedá... teď jsem tady u nás ve varech narazil že tu montujou ten safetronic / je to vlastně elektronický zamykání řazení ( mám automat) který funguje naštěstí už bez klíče pouze na čip.. sice za to chtějí 17 000 ale 4 000 mi vlastně dalo by se říct přidá pojišťovna a nechci hyzdit ten krásnej světlej intoš tou dírou z boku na ten obrovskej klíč...

jinak včera natěšenej že jedu za holkama :) přijdu vyvoněnej do garáže.. strčim klíček... pootočim... zůstalo svítit žhavení plus spoustu dalších.. maxidot pozhasnul.. po delším zkoumání jsem došel k tomu že je v piči baterka.. objednal jsem jí v kelly 5 minut po šesté.. díky tomu mi dnes taky nepřišla tak sedim doma na prdeli a čekám na pondělí na baterku... asi půjdu přeleštit kůži do garáže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...