Přejít na obsah

Nakup na e-bay.com


Jeff

Doporučené příspěvky

Chtel bych si jednorazove koupit nove zbozi za cenu okolo 2000 kc (zbozi cca 95$ + postovne 25$). Jelikoz nemam embosovanou kartu ani ucet u PayPal a taktez nejsem registrovany na ebay, chtel bych vas pozadat, zdali by mne nekdo nemohl zbozi objednat. Penize bych vam poslal na ucet samozrejme predem.

S nakupem pres ebay nemam zadne zkusenosti.

Pokud je tu nekdo, pro koho je nakup pres ebuy hrackou a byl by ochotny pro me jeden nakup zrealizovat, at mne prosim napise pres SZ.

Diky.

Edit: mysleno ebay

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam za to, ze PayPal je jakoby elektronicky terminal pro platbu, tedy kdyz zadam v ebay platbu pres PayPal, tak se penize prevedou z embosovane platebni karty nebo karty, ktera umoznuje platbu pres net do zahranici.

Cetl jsem, ze paypal ucet lze i nabit, nekdo to za poplatek tady v CR dela, ale posilej prachy nekomu na ucet, kdyz ho neznas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam za to, ze PayPal je jakoby elektronicky terminal pro platbu, tedy kdyz zadam v ebay platbu pres PayPal, tak se penize prevedou z embosovane platebni karty nebo karty, ktera umoznuje platbu pres net do zahranici.

Cetl jsem, ze paypal ucet lze i nabit, nekdo to za poplatek tady v CR dela, ale posilej prachy nekomu na ucet, kdyz ho neznas.

Jo je to přesně jak říkáš, musíš mít alespoň kartu, která umožňuje platbu přes internet. To ale není problém. Stačí zajít do tvé banky a tam ti to za pár minut aktivují a můžeš platit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dnes v Ceske Sporitelne a po dotazu ve zneni:

Dobry den, chtel bych aktivovat moji stavajici kartu, abych s ni nasledne mohl provadet platby pres internet v zahranici. Pani rika, ano embosovanou. Na to ji odpovidam ze mam platebni kartu Maestro. Pry u teto to nelze zaktivovat a zdarma mne vystavi embosovanou MC STANDARD PARTNER.

Za tyden ma byt vystavena. Pak tedy tusim uz jen staci vytvoreni uctu paypal a registrace na ebay a nasledna objednavka zbozi.

Denni limit (transakce bez pritomnosti karty) v Kc jsem si nechal nastavit na 5000, jestli jsem to teda spravne pochopil nemuzu udelat napr na ebay nakup vetsi nez je 5000 kc za den?

Dale tuto denni castku zvolil pouze pro zabezpecene transakce. Pro nezabezpecene 0 kc. Ma zabezpeceni a nezabezpeceni nejaky vliv na nakup na ebay? Predpokladam, ze spravne transakce jsou ty zabezpecene.

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dnes v Ceske Sporitelne a po dotazu ve zneni:

Dobry den, chtel bych aktivovat moji stavajici kartu, se kterou bych nasledne mohl provadet platby pres internet v zahranici. Pani rika, ano embosovanou. Na to ji odpovidam ze mam platebni kartu Maestro. Pry u teto to nelze zaktivovat a zdarma mne vystavi embosovanou MC STANDARD PARTNER.

Za tyden ma byt vystavena. Pak tedy tusim uz jen staci vytvoreni uctu paypal a registrace na ebay a nasledna objednavka zbozi.

Presne tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam za to, ze PayPal je jakoby elektronicky terminal pro platbu, tedy kdyz zadam v ebay platbu pres PayPal, tak se penize prevedou z embosovane platebni karty nebo karty, ktera umoznuje platbu pres net do zahranici.

Cetl jsem, ze paypal ucet lze i nabit, nekdo to za poplatek tady v CR dela, ale posilej prachy nekomu na ucet, kdyz ho neznas.

Normálně si na PP prachy stáhneš z b.ú., není třeba někoho třetího do toho tahat. Jinak já jedu na PP i s pitomou Visa Electron a no problemo - využito už nespočetněkrát, jak pro EBay, tak i jiný platby (PP 2 PP, PP 2 BA atp)

Škoda že sem si tohodle nevšiml dřív, klidně sme to mohli prohnat přes mý konta tu tvoji koupi - reference myslim už vzájemný máme :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P2M> Diky. Pokusim se o prvni nakup sam. Potrebnou platebni kartu budu mit a pri vytvareni uctu PayPal a registraci ebay bych se na tebe dovolil obratit, pokud by mne nebylo neco jasne :palec2: . PayPal ucet nebudu nabijet, ale budu ho vyuzivat jako "terminal" pro provedeni platby z karty. Tento zpusob se mne zda pohodlnejsi. Ja budu totiz timto stylem jen nakupovat na ebay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Prave jsem uskutecnil prvni nakup z ebay. Registraci PayPal i ebay jsem zvladl bez problemu. Pouze by me zajimalo, jak vlozim pripadne kladne hodnoceni na prodejce pokud zbozi prijde. Nikde jsem to tam totiz nemohl najit. Jedna se o tzv. feedback.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsem uskutecnil prvni nakup z ebay. Registraci PayPal i ebay jsem zvladl bez problemu. Pouze by me zajimalo, jak vlozim pripadne kladne hodnoceni na prodejce pokud zbozi prijde. Nikde jsem to tam totiz nemohl najit. Jedna se o tzv. feedback.

No kdyz vlezes na svuj ucet na ebay tak vidis co mas za items na ktery cekas ... a tam ti to pod tim nabizi i hodnoceni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Objednane zbozi uz mne z ebay prislo, vse naprosto bez problemu a bez cla. Za 7 dni od objednani to bylo doma.

Jeste by mne zajimala jedna vec.

Kdyz si u obchodnika objednam napriklad dva ruzne druhy zbozi, posle to v jednom baliku, nebo ve dvou a tim padem 2x postovne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...