Přejít na obsah

OEM nahrada za RNS 510


Doporučené příspěvky

Cosby uz pisal o nejakej multimedialnej jednotke, ktora sa da zohnat na Ukrajine. Tak tu je jedna este zaujimavejsia z Australie. :palec2: Mozno staci len pockat. Neviem a nechce sa mi zistovat, ci Route 66 ma aj Slovensko, ale zvysok vyzera super.

Zopar funkcii:

- kompatibilita s DVD/VCD/CD/MP3/MP4/DIVX/8cm diskami

- prehravanie SD/MMC

- zabudovane TV

- IPPOD podpora (IPOD adapter nie som si isty, ale tusim je v dodavke)

- kompatibilita s USB

- vstup na zadnu kameru

- zabudovane BT

- navigacia na zaklade Route 66

- kompatibilita s multi volantom

zapor, nema harddisk, ale tusim navigacia ide aj s mapami cez SD kartu

Cenu som niekde videl, len ju neviem znovu najst, tusim 899 AUD / 18.500 Skk / 14.200 Czk

Ak je to fakt take dobre, zbohom origo navigacie, soudruzi z Ciny to zase vymysleli.

Sorry za niektore neviem, tusim, nemam teraz cas to studovat.

http://members.optusnet.com.au/auspacks/productPage10.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby uz pisal o nejakej multimedialnej jednotke, ktora sa da zohnat na Ukrajine. Tak tu je jedna este zaujimavejsia z Australie. :palec2: Mozno staci len pockat. Neviem a nechce sa mi zistovat, ci Route 66 ma aj Slovensko, ale zvysok vyzera super.

Zopar funkcii:

- kompatibilita s DVD/VCD/CD/MP3/MP4/DIVX/8cm diskami

- prehravanie SD/MMC

- zabudovane TV

- IPPOD podpora (IPOD adapter nie som si isty, ale tusim je v dodavke)

- kompatibilita s USB

- vstup na zadnu kameru

- zabudovane BT

- navigacia na zaklade Route 66

- kompatibilita s multi volantom

zapor, nema harddisk, ale tusim navigacia ide aj s mapami cez SD kartu

Cenu som niekde videl, len ju neviem znovu najst, tusim 899 AUD / 18.500 Skk / 14.200 Czk

Ak je to fakt take dobre, zbohom origo navigacie, soudruzi z Ciny to zase vymysleli.

Sorry za niektore neviem, tusim, nemam teraz cas to studovat.

http://members.optusnet.com.au/auspacks/productPage10.html

No já bych raději to samé, ale s TomTomem, route 66 není žádnej zázrak pro PDA....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravim.

koupil jsem si novou Octavii a chtel bych do ni neco lepsiho nez standart CD radio :D

Nasel jsem toto:

http://www.soundmaster.cz/Speci%C3%A1ln%C3...oduct_info.html

rdl0780_1.jpg

Přehled funkcí:

* 7" TFT LCD dotyková obrazovka panel s rozlišením 1440x324 bodů

* pokročilé grafické rozhranní

* plná podpora iPod

* podpora formátů: CD, DVD, VCD, MP3, MP4, DIVX, WMA, JPEG, MPEG4

* AM/FM rádio s RDS, možnost uložení až 30ti stanic

* bluetooth handsfree s identifikací volajícího /tel číslo/ a možností příjmu nebo zavěšení hovoru

* USB

* vestavěná navigace (

* připojení parkovací kamery

* propojení s ovládáním na volantu

* ovládání pomocí dálkového ovladače

* 2x audio/video výstupy

* grafický ekvalizér

* nastavení obrazu / vypnutí obrazovky

* připojení CD měniče se SANYO protokolem

* ovládání elektrické antény

* AUX vstup

* vestavěný analogový TV tuner

* čtečka karet SD karet do 2GB

* výkon 4x 45W

Navigace:

Procesor: Samsung S3C2440, 400Mhz, 64MB SDRAM, 128MB NAND FLASH

GPS specifikace: SiRF STAR III, 20 kanálů

Operační systém: Win CE 4.2

Rozlišení: 320x240 bodů se simulací 400x234 bodů

Ovládání: dotykovým displejem

Mapové podklady: Route 66 N7 s mapami celé evropy

Možnost nainstalovat IGO8 - vyzkoušeno na beta verzi

Navigace je kompletně v češtině včetně hlasového navádění!

Navigační software Route66 je dodáván k autorádiu na 2GB SD kartě již předinstalovaný!

Samozrejme me zajima, jestli ho nekdo ma a popripade nejake info k tomu. Mam moznost ho sehnat i levneji (cca 17000), tak kdyby mel nekdo zajem, doporucim prodejce......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuhle uz jse videl je to ale delsi dobu, jen jedna z mych podminek byla aby fungovalo ovladani na volantu a parkovaci senzory, ty to samozrejme nema. Takze pak kamera, jenzto to zas clovek nevi jestli je potreba odblok na video za jizdy. nejak jsem to prestal pak resit, stejne by za nejakou chvili udelala nejakymu corkarovy radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikal mi kamarad, ze by toto radio mel v nabidce - ted je na dovolene, prijede na konci pristiho tydne..... Ted mu zacinam delat auto hofi shop na netu, pak sem postnu odkaz....

A s tim odblok. videa za jizdy je dobra otazka... nevite nekdo?

Editováno: , autor: georgesoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takto ???? To pořešili na Škoda foru v německu a nevypadá to tak lacimě jak ta na obrázku nahoře.......

16:9 LCD Monitor, 1200 x 234 Pixel, Touchscreen, CD-DA, CD-R/RW, MP3, WMA, VCD, SVCD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-MP3, JPEG, Picture-CD, MPEG4, DivX5, integr. Dolby-Digital Decoder, SD- Kartenleser, integr. iPod Interface, USB, Bluetooth, Dual-Zone, DVB-T ready, 4 x 50 Watt, analoge 5.1 Vorverstärkerausgänge, 1x 2-Kanal Ausgang ohne Lautstärkeregulierung, 2x Videoausgang, 2x Videoeingang, 1x Kameraeingang, 1 Aux-IN

post-269-1217932609_thumb.jpg

post-269-1217932615_thumb.jpg

post-269-1217932622_thumb.jpg

post-269-1217932630_thumb.jpg

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo za 650€

Artikelmerkmale - Autoradio-Systeme

Art des Gerätes: DVD-Kombi Gerät Vorverstärkerausgänge: 2

Hersteller des Gerätes: Hi-Fi-Hersteller Discs pro Magazin: --

Marke: VXS-5698n Einbaugröße des Gerätes: Doppel DIN

Modell: VXS-5698n RMS in Watt pro Kanal: 45

Anzahl Kanäle: 4-Kanal Artikelzustand: Neu

Funktionen: AV-Ausgänge, Video-Eingänge, Video-Ausgänge, Fernbedienung, USB/Card-Reader, Bluetooth, CD-R/CD-RW, AV-Eingänge, Eingebauter Equalizer, RDS, Sicherheitscode

Artikelmerkmale - Einbau Navigationssysteme

Zustand: Neu Bildschirmgröße: 6,1 - 7 Zoll

Hersteller: Hi-Fi-Hersteller Art der Anzeige: --

Marke: VXS-5698n Softwaremedium: SD Karte

Modell: NAV-7856v Einbaugröße: Doppel DIN

Art des Monitors: Radio Display Funktionen: Touchscreen, Radio integriert, USB Schnittstelle, PLZ Ziel-Eingabe, TV, Alternativroute, MP3, Bluetooth Schnittstelle, 3D-Kartenansicht, Home-Funktion

INFO a OBRÁZKY ZDE

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si nasel jeden kamenej shop hradci, zavolal jsem tam. bylo mi receno ze zatim maji pouze v cervene VW na zeleny skoda cekaji mel by byt v druhe polovine Srpna. Ty ceny jsou samozrejme uplne jinde nez psal Harley 650 Ecek, nevim ale jestli to bylo za ten set. Pry maji ale otestovano v OII a vse bez problemu ovladani na volantu apod. BT ma jednotka vlastni takze integrovane v aute nepouzili, nevim jestli by to slo vubec. Co se tyka obrazu pri couvani neni vubec potreba odblok, takze muze jit rovnou kamera a co se tyka videa za jizdy tak jestli jsem ho spravne pochopil tak za urcitych podminek je to mozne bez extra adapteru.

Musim rict, ze kdyby se to podarilo sehnat za tech 700 E v skoda designu tak bych se klidne prihlasil jako testovaci kralik, v pripade ze by me mistni experti na bastleni a elektroinstalaci nenechali ve stychu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jsem si nasel jeden kamenej shop hradci, zavolal jsem tam. bylo mi receno ze zatim maji pouze v cervene VW na zeleny skoda cekaji mel by byt v druhe polovine Srpna. Ty ceny jsou samozrejme uplne jinde nez psal Harley 650 Ecek, nevim ale jestli to bylo za ten set. Pry maji ale otestovano v OII a vse bez problemu ovladani na volantu apod. BT ma jednotka vlastni takze integrovane v aute nepouzili, nevim jestli by to slo vubec. Co se tyka obrazu pri couvani neni vubec potreba odblok, takze muze jit rovnou kamera a co se tyka videa za jizdy tak jestli jsem ho spravne pochopil tak za urcitych podminek je to mozne bez extra adapteru.

Musim rict, ze kdyby se to podarilo sehnat za tech 700 E v skoda designu tak bych se klidne prihlasil jako testovaci kralik, v pripade ze by me mistni experti na bastleni a elektroinstalaci nenechali ve stychu.

Ten Zenec se mi libi, hledam dalsi informace ohledne mapovych podkladu, ze by dobra alternativa k RNS za rozumnou cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vypadá to docela dobře a našel jsem i cenu. I když u té si nejsem až tak jistý -

W2-D780S cena USD458.00/unit with bluetooth+GPS (no map included) za 10pcs

cena USD445.00/více jak 50pcs, cena USD435.00/více jak 100pcs."

Je to z anglických stránek Škoda.

Za tu cenu, to je velmi zajímavé - při dnešním kurzu dolaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím...tak pokud to má Win Ce 5.0 Tak jsem schopnej na tom uchodit SDHC karty(max kapacita 32GB) + navigační soft od TomToma 7, IGO 8, Navigon 6,5 nebo 7 atd....

To je palba. No ještě kdo by to chtěl koupit protože tohle:

http://fotki.yandex.ru/users/igoraladev/view/56139/

Tak nějak co neumí RNS 510?

Kdyby to někdo chtěl do svého auta asi budu druhý co jde do toho s ním...ale jen do tohodle modelu:

http://www.witson.com/view_pro.php?id=1281

No místo Audience to bude peklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...