Leden 6, 201510 r No, par dni dozadu som mal v dilne staru 1.4 mpi. Kukam do nadobky, nejak v nej bolo malo vody... Sundam z nej vicko a tam tak pul centaku vrstva maglajzu... Toto by som v porovnani s tym vobec neresil. Az to vicko bude pokryte suvislou vrstvou, pak bych resil dal.
Leden 6, 201510 r nestrašte ho, on má dvanáctiventil a ten tímto podpalováním rozhodně netrpí v takovém masovém měřítku, jak šestiventily. Krom toho, jeho příčina šlemu (ikdyž z fotky prakticky neviditelná) je z jeho stylu jízdy naprosto zřetelná.
Leden 7, 201510 r Takže to je víčko kudy se do motoru leje olej a on to na malejch trasách válí na 2000ot/min. ?
Leden 11, 201510 r Motor nebyl nikdy podtočený, vždy jezdím v optimálních otáčkách, motor šlape dobře, zvuk zdravý, je to těma trasama. 10km prostě není nic, v zimě se neohřeje nejspíš vůbec. Od vyčištění víčka jsem to dnes po týdnu zkontroloval a je čisto.
Leden 15, 201510 r Rád uvidím foto potkaného HTP.. Jinak pánové autu teď poslední dny trošku dávám na prdel, žádná bílá hmota na olejovém víčku není, takže vše OK
Leden 15, 201510 r Rád uvidím foto potkaného HTP.. Jinak pánové autu teď poslední dny trošku dávám na prdel, žádná bílá hmota na olejovém víčku není, takže vše OK
Leden 15, 201510 r Rád uvidím foto potkaného HTP.. Jinak pánové autu teď poslední dny trošku dávám na prdel, žádná bílá hmota na olejovém víčku není, takže vše OK no vidíš, třeba aj občas prohnat, aj tu moju babičku Fábuli občas protáhnu, aby nezlenivěla
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.