Přejít na obsah

Prve Auto


webhost

Doporučené příspěvky

v prvom rade by si mal napisat aku sumu chces dat za auto ? potom upresnit kde budes jazdit, kolko km najazdis za rok, pre koho a naco ma byt vyuzivane auto. potom sa da poradit.

no vravim som lamca tak som nevedel co napisat...

chcel by som do toho dat nieco okolo 200 000 SKK (pokial bude nejake super ponuka tak mozno aj kusok viac). Jazdil by som na nom do prace t.j. mimo mesta asi 35km (tam aj spat) samozrejme nieco aj v meste, ale najviac do prace...

rodinku zatial nemam, takze to auto by sluzilo skor iba mne...

kolko najazdim za rok nvm, kedze som este moc nesoferoval a auto v rodine nemame...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

webhost: vidis to je hned viac informacii a da sa poradit. tak ak to bude prevazne pre teba tak by som volil hatchback, co sa tyka motora tak malo by stacit aj HTP ale 47kW ked tak inak by som doporucoval 1,4 16V bud 55, 74kW, za tu cenu 200 000 sa ta celkom slusna zohnat vid link, to nevadi ze je biela ale je celkom slusny rok, vybava super, motor tiez parada, a ak odpoveda aj jej stav tak myslim ze dobre auto.

http://skoda-fabia.autobazar.eu/card.php?id=411303

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

webhost: vidis to je hned viac informacii a da sa poradit. tak ak to bude prevazne pre teba tak by som volil hatchback, co sa tyka motora tak malo by stacit aj HTP ale 47kW ked tak inak by som doporucoval 1,4 16V bud 55, 74kW, za tu cenu 200 000 sa ta celkom slusna zohnat vid link, to nevadi ze je biela ale je celkom slusny rok, vybava super, motor tiez parada, a ak odpoveda aj jej stav tak myslim ze dobre auto.

http://skoda-fabia.autobazar.eu/card.php?id=411303

hm... az na tu bielu nevyzera zle... a co je HTP ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm... az na tu bielu nevyzera zle... a co je HTP ?

HTP je oznacenie motorov 1,2 High Torque Perfomance ( vysoky krutiaci moment) inak je to 3- valec (vykon 40kW 6Ventil, 47kW 12V ventil); 1,4 16V ( to je 4 valec so 4-ventilovou technikou na valec s vykonom 55 alebo 74kW)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to mas pravdu ze bacha na nu - elegance ma mat tempomat a kozeny volant - takze monzo o/eb alebo buracka ;)

no ja ju hned nejdem kupovat chcem si to poriadne premysliet a potom nieco vyberem, kolega chce kupit SWIFTa tak mozno nakoniec skoncim prinom aj ja

inak mozno blba otazka vzhladom nato ze este auto nemam, ale kolko moze stat slusne audio do auta (radio+repraciky, mozno zosik)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že skoro co příspěvek tak jinej názor na nejlepší motůrek. Tak já sem taky něco přihodím. Když jsem kupoval autíko já, tak jsem taky přemýšlel na Fábkou a hledal jsem jen 2.0 a sedan. Dle mého dokonalá kombinace. :)

koukám, že 2,0i si našel, ale trošku v jiném obalu co? :)

na Fabku je ten 2,0 sakra dobrej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reso: Ten interiér je OK - čierne plasty boli aj u predfaceliftovej verzie. Síce len v Elegance, ale boli. Pôvodné a prvé Elegance bolo len so svetlými interiérom, no od MR2002 pribudla možnosť voľby medzi svetlým a týmto čiernym. Takže podľa kombinácie jednotlivých výbav je to naozaj Elegance z roku 2003.

Domino: No, Elegance určené pre CZ/SK trh malo všetky 4 el. okná len prvých pár mesiacov po začatí predaja. Zadné el. okná boli prvá vec, ktorá vypadla ešte skôr, než lakované strešné lišty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...