Přejít na obsah

Československý zraz IV v Trenčíně


Doporučené příspěvky

este jedno proti plavarni a ostrovu 14.6 sa kona na ostrove Turisticko pivny pochod Kukanova 10 to znamena vela opitych ludi v okoli a hlavne poobede, takze cim dalej tym lepsie. ale napadol ma obchod big box vedla baumaxu pri esso pumpe pod juhom tam je velke parkovisko a len 2 obchody do ktorych aj tak nikto nechodi. ale tam zas necapuju !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amigo pisal big box ten je pri tescu to je pravda.

domino pisal nieco o baumaxe ale aby neboli ludia pomyleni tak som napisal ze baumax nie je pri tescu alebo oproti kauflantu a to je rozdiel.

ta mapka co ju je je pre tesco a prilahlu sopu ;)

p.s.: preto treba jednoznacne sa dohodnut ci big box ( tesco ) alebo baumax ( teda oproti kauflandu )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hen jaké kódy tuná Profor hádže :t

Niekto od Trenčína, prosím už zodpovedne prístupte ku konaniu zrazu a určite definitívne miesto. :palec2: My čo nie sme s TN, to asi ťažko urobíme. Alebo to dáme nakoniec do Piešťan, Bemo? :p

Editováno: , autor: lukaso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no priatelia pardon myslel som pri baumaxe a vola sa to tusim storeland a hlavne je ze je tam furt prazdne parkovisko .

ale to je len navrh. tiez je realne dokial to bude len 15-20 aut vedla sportovej haly kde je vchod na futbalovy stadion tam je restauracia kozel a vonku sedenie v tieni ale o tom musite rozhodnut vy rada starsich. ak sa rozhodnete tak dufam ze houmr hodi mapku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak padne konecne rozhodnutie tak dam mapu, inak amigo s tym kozlom to nie je zly napad ale zalezi kolko ludi prijde lebo pocitaj ze ked bude pekne slnecne pocasie tak vsetko bude dost plne, aby potom nebol problem s miestom. inak ma napada ze asi mozno bude ideal kde zaparkovat ostrov da sa aj nieco pit ( len ten kukan ) ale napr v zamarovciach kacabar ( amigo urcite poznas sa da ist dole autom a pit je co a myslim ze aj trochu klud ( kua kedy zamarovce hravaju tu ich dedinsku ligu ) amigo rozmyslaj a davaj navrh ale s ohladom ze napr moze prijst 15 aut cize aj najmenej 15 ludi aby bolo kde zaparkovat a potom sadnut. berme do uvahy ze bude pekne slnecne pocasie a ludia budu vonku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ostrov mozes vylucit koli kukanovi poobede sa tam nepohnes ani pesi nieto autom. zamarovce hraju v nedelu. ale to ludia cudzi tazko najdu

este ma napada miesto na zemberaku pri bile a slovnaftke alebo parkovisko pri magnuse- kotve alebo zozadu rozkvetu pri 7skole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj aj tam by sa dalo parkovisko pred trensom bude prazdne a posediet sa da :)

p.s.: inak v tych zamarovciach by to nasli ver tomu ze bez problemov ked dame mapku, myslim ze problem nebude je to stale pri ceste ziadne kluckovanie :) a navrchu moze niekto byt resp. sa da dohodnut nejako to by bolo to najmenej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...