Přejít na obsah

Jakou barvu na Fábie II ???


stehlino

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Tak mam zas brouka v hlave a nevim, kterou barvu - mam objednanou sedou Anthracite, ta mi prijde takova elegantni, nicmene bych rekl, ze nevyrazna. No a vcera jsem videl oranzovou Tangerine v kombiku a ted zas nevim... Takze kterou byste si vy vybrali? Ja osobne se uz priklanim k te oranzove :)

Tady jsou fotky jak to bude vypadat, misto cernych nosicu, tam budou stribrny.

post-5841-1238934266_thumb.jpg

edit: tak tady uz se stribrnyma ;)

post-5841-1238934410_thumb.jpg

Editováno: , autor: PMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem to řešil tak, že jsem objednal nemetalickou červenou, a za ušetřené peníze jsem pořídil SunSet a alarm s hlídáním vnitřního prostoru s náklonovým čidlem :p

Pro mně je funkčnost víc než barva plechů, kterou stejně při jízdě nevnímáte lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som skúsil tú novú zelenú arctic, vyzerá fakt skvele. Úplne ma ale dostala rosso brunello na Roomstri, nádhera. Ale na FII sa tuším ešte nedáva.

Ale z farieb tangerine a anthracit by som vybral anthracit, úplne najradšej však červenú corrida :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

JE TO VEC ZVYKU - KED SOM VYBERAL MOJU, MALI NA SKLADE CIERNU - BOLA MOJIM FAVORITOM :p , ORANZOVU A CERVENU. V ROHU STALA MODRA STORM S BIELOU STRECHOU - STRASNA OPACHA. KED SOM TAM ZOBRAL MANZELKU A SYNA, TAK SA POSTAVILI K "OPACHE" A NECHCELI ZIADNU INU. TAK SI TYPNITE AKU SOM KUPIL? ALE CASOM SOM SI ZVYKOL A TERAZ SOM Z NEJ HOTOVY - je to ako s detmi - to tvoje je vzdy najkrajsie. Ked ju umyjem pridam aj foto do galerie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...