Přejít na obsah

DETI


Davon

Doporučené příspěvky

Tak ja oznamuji, ze mame druhe a posledni chtene :D na ceste... Dcerce jsou 2, nez se to narodi, budou skoro 3, myslim ze idealni vekovy rozdil!

Zajima me, jak jste na tom vy, kdo chcete odpovedet, kolik jich mate, jake, jak stare proste co chcete rici! Myslim, ze tu toto tema neni, pokud ano berte to jako oznameni o mem dalsim poceti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dcera, v červnu jí bude 6 a syn něco přes půl roku. Dneska poprvé dostal něco jiného než mlíčko. Bohužel jsem u toho nebyl, ale zblajznul kousek mrkvičky a nějakou kašičku. A prej mu to šlo pěkně, nebryndal. Já další v plánu nemám, ale manžela by ještě jedno chtěla. Podezírám ji, že se jí to líbí a že se jí taky asi nechce do práce. :)

Na gratulace je ještě brzo, snad jen můžu říct, že to nejpříjemnější jsi si už odbyl lol

OT: jen aby ti to tady někdo někam nepřesunul nebo nezavřel :p

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nerikam, ze se mi to nelibi, to nejprijemnejsi jak jsi to nazval, tak to pro me tedy nebylo! Mnohem prijemnejsi jsou jine veci nez si vrznout! Jinak souhlas, ze zenska proste zlenivy na matersky!

OT: Tak to by mohl byt jedine jeden, kdo mi to presunul, mam tu vyhodu, ze bych si to presunul Z5 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nerikam, ze se mi to nelibi, to nejprijemnejsi jak jsi to nazval, tak to pro me tedy nebylo! Mnohem prijemnejsi jsou jine veci nez si vrznout! Jinak souhlas, ze zenska proste zlenivy na matersky!

OT: Tak to by mohl byt jedine jeden, kdo mi to presunul, mam tu vyhodu, ze bych si to presunul Z5 :)

zásadně nesouhlasím lol

jinak mám jednoho synátora 6,5 roku a v září nás čeká 1. třída - toto letí...

Davone, gratulace k početí :p

20022008232.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nerikam, ze se mi to nelibi, to nejprijemnejsi jak jsi to nazval, tak to pro me tedy nebylo! Mnohem prijemnejsi jsou jine veci nez si vrznout! Jinak souhlas, ze zenska proste zlenivy na matersky!

OT: Tak to by mohl byt jedine jeden, kdo mi to presunul, mam tu vyhodu, ze bych si to presunul Z5 :)

máš kliku, že tady těch bab moc nechodí, jinak by tě asi chtěly lynčovat lol Je fakt, že obdivuju, že dokáže každou hodinu, co se mladej budí, vstát a nakojit ho. To bych se z toho posral takto fungovat půl roku. No a taky mi stačí, když mám synka na starosti jen na pár hodin. Furt vymejšlet něco nového, jinak začne ječet. Takže asi to taky musí bejt maso, mít na krku takového uřvance, k tomu větší zlobidlo, ktrý vymejšlí lumpárny a do toho se ještě starat o chod domácnosti. Na rovinu, na mateřskou bych fakt nechtěl jít.

Co je lepší než "dělání" dětí? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden klučík v dubnu mu budou 2 roky někteří si pamatuji jak jsem slavil v Mimoni, když jsem se dozvěděl, že to bude klučík...a další myslím, že už mám vybráno a i doma to je celkem chápáno ;)

povídej, přeháněj. Nějak si nejsem jistej co tím myslíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že prostě druhý už nechci tak asi tak

to přece prckovi nemůžeš udělat? Ve dvou jim bude líp. Dneska tady třeba ty moje blbly. Starší dělá kraviny a divadlo malýmu a ten čumí a řechtá se tomu. Ještě neumí ani sedět a už se se ségrou kámoší. A ta starší ho miluje, je to fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nám to bohužel ze zdravotních důvodů už dva roky nejde ale teď by se to snad mohlo pohnout, když manželce zrekonstruovali podvozek.. tak uvidíme..

zatím teda jen dvouletý čtyřnohý pubescent Oskar..

Tak ja drzim palce at je to lepsi! Jinak moc hezky napsano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co dodat.mám dvě krásné hokly.16 a 11 roků.starší mám doma a užívám si jí plnými doušky :punk: a mladší žije s matkou na slovensku.jsou to moje zlatíčka :wub:

Tak to máš dobrý já žiju momentálně sám a co vím tak synek je s bývalou manželkou v rakousku :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...