Přejít na obsah

Hokej v MB


zdsamct

Doporučené příspěvky

Jám si myslím, že kdyby to bylo jak říkáš tak by to někdo z MB rozumě vysvětlil a to nikdo neudělala ba se k tomu raději to nikdo nevyjadřuje tak proto ty závěry ty chytráku. lol lol lol

prostě nemají čistý svědomí. A kdyby měl někdo ty lístky nakoupený tak by je prodal i Brňákům aby mu v tom nezůstali prachy. Já v tom vidím jednoznačnej záměr a dokud to někdo nevysvětlí tak .......

vyjadřuji svůj názor, což se tu doufám ještě může, takže prosím bez toho chytráka a podobných připomínek. Neznáme se tak nesuď.

vzhledem k tomu, že se jednalo o důležitý zápas tak bych se vůbec nedivil kdyby ty lístky zkoupili Boleslaváci jen proto aby se tam Brněnští fanoušci nedostali. Neříkám, že je to dobře, ale že by to byl krok týmu bych se docela dost divil.

To, že nejsou na Chomutov lístky vyprodaný mě zas tolik nepřekvapuje, jedná se o první zápas, sice finále, ale první zápas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ani jeden z vás tam nebyl. Já jsem na tom zápase byl a to co tam předvedli ožralové z Brna to bych nikomu nepřál vidět!!! Přijelo tam cca 10 autobusů (co jsem viděl) a z toho 80% - 90% osazenstva bylo tak ožralejch, že se na to nedalo ani koukat.

Nedivím se pořadatelům, že je tam nepustili, taky bych je tam nepustil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ani jeden z vás tam nebyl. Já jsem na tom zápase byl a to co tam předvedli ožralové z Brna to bych nikomu nepřál vidět!!! Přijelo tam cca 10 autobusů (co jsem viděl) a z toho 80% - 90% osazenstva bylo tak ožralejch, že se na to nedalo ani koukat.

Nedivím se pořadatelům, že je tam nepustili, taky bych je tam nepustil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:palec2: .....promluvil pravej Bol.fanoušek... :feve: ...achjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ani jeden z vás tam nebyl. Já jsem na tom zápase byl a to co tam předvedli ožralové z Brna to bych nikomu nepřál vidět!!! Přijelo tam cca 10 autobusů (co jsem viděl) a z toho 80% - 90% osazenstva bylo tak ožralejch, že se na to nedalo ani koukat.

Nedivím se pořadatelům, že je tam nepustili, taky bych je tam nepustil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a zrovna tech 10 - 20 procent co bylo v pohode dali do televize /na nove kde jim nejde o to spatny ;) / kdyz sedeli na zemi a fandily???? s polovickou rozhovor a vsechno bez problemu???zase je to asi jednostranny komentar ze

urcite mas pravdu jak asi velka cast vypadala,

je to vyjezd a vsichni co jezdi ven tak vi jak to sem tam vypada ale i tak si myslim ze sis urcite pridal

kontrolovaly se tam ta obcanky pri koupi listku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ani jeden z vás tam nebyl. Já jsem na tom zápase byl a to co tam předvedli ožralové z Brna to bych nikomu nepřál vidět!!! Přijelo tam cca 10 autobusů (co jsem viděl) a z toho 80% - 90% osazenstva bylo tak ožralejch, že se na to nedalo ani koukat.

Nedivím se pořadatelům, že je tam nepustili, taky bych je tam nepustil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buď trochu soudnej a přiznej že jste sprostí hajzli. Nevím proč se vymlouváš na opilý fanoušky, když bylo udajně vyprodáno?(Sektor hostů celej prázdnej). Držel jsem palce boleslavi a přál aby se dostala do extraligy, ale teď ? fuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné občanky se nekontrolovali. Lístky byly vyprodaný,ale ani jeden Brňák, co nebyl puštěn na stadion nedal svůj lístek někomu „méně" ožralému. Tak akorát tam začali vykřikovat, jak si mohou dovolit je nepustit na stadion!!!!

Jaká soudnost? Já jsem fanoušek Olomouce, ale to co dělá boleslav jsem nikde nezažil. Soudní by jste měli být vy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká soudnost? Já jsem fanoušek Olomouce, ale to co dělá boleslav jsem nikde nezažil. Soudní by jste měli být vy.

tak se trošku uklidníme, ne? Pokud tam nepustili fanoušky proto, že byly ožralý jak prasata tak s nima naprosto souhlasím, protože o rvačky a rozbitý věci na stadionu potom co by jejich tým prohrál fakt nikdo nestojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ani jeden z vás tam nebyl. Já jsem na tom zápase byl a to co tam předvedli ožralové z Brna to bych nikomu nepřál vidět!!! Přijelo tam cca 10 autobusů (co jsem viděl) a z toho 80% - 90% osazenstva bylo tak ožralejch, že se na to nedalo ani koukat.

Nedivím se pořadatelům, že je tam nepustili, taky bych je tam nepustil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeste me napadlo,

kolik ma autobus lidi? 60? to je 600 v 10 busech,neverim tomu ze jich tam bylo 500 tak nalitych ze se na to nedalo divat a kvuli tomu je nepustily

proc by potom nepustily tu dalsi stovku normalnich a ty co jeli autem k tem asi 50ti co tam byli pres hrace a pres l.gudase

porad se ti zda ze to bylo v poradku?

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste me napadlo,

kolik ma autobus lidi? 60? to je 600 v 10 busech,neverim tomu ze jich tam bylo 500 tak nalitych ze se na to nedalo divat a kvuli tomu je nepustily

proc by potom nepustily tu dalsi stovku normalnich a ty co jeli autem k tem asi 50ti co tam byli pres hrace a pres l.gudase

porad se ti zda ze to bylo v poradku?

To je zbytečný. na moravě jsou jen alkoholici a v boleslavi si nechtěli nechat zbořit stadion.(od toho je tam bezp. agentura) :p Přeju jim hodně šťastných sezón v 1. lize. Extraligu si nezaslouží. Chomutov :palec2::palec2: . Boleslav fuckfuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zbytečný. na moravě jsou jen alkoholici a v boleslavi si nechtěli nechat zbořit stadion.(od toho je tam bezp. agentura) :p Přeju jim hodně šťastných sezón v 1. lize. Extraligu si nezaslouží. Chomutov :palec2::palec2: . Boleslav fuckfuck

Hlavně, že tys tam byl a máš zaručený informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé to vlákno není o tom, že nevpustily ožraly (to je samo o.k.), ale o tom, že pro hosty nebyl ani jeden lístek.

asi to fakt nema cenu,mysleno bylo nejak a ted to jde k necemu jinymu

ale i tak dekuju moc za podporu tobe a vetsine i kdyz vypadame jak ............. jak nas tady nekdo nazval

diky

a jeste jednou chci zduraznit ze jsem nestranny a kometa me nazajima

jen to bylo upozorneni na nekde nejakej bordel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je jasny, ze lidi z mb si budou svuj postup chranit, to ovsem furt nemeni nic na tom, ze napric celou republikou je jejich postup odsuzovan a rozhodne si moc nepomohli ;)

a osobne je odsuzuji taky, i kdyz se o sport nezajimam

a o tom, dko byl ozralej nebo nebyl tady nema smysl hovorit.. podivejte se na web komety brno, tam se zase neco podobneho mluvi o fanouscich mb..

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No panove nevim co to tu zkousite ospravedlnit, ja bejt z MB tak reknu, ze to co tam udelali je prasarna, stydel bych se a zalezl nekam.

- To, ze je 90% fanousku uplne ozralejch a proto je tam nepustej protoze se chtej prat a nicit stadion ? Co to je za hovadinu ? Byl si nekdy na hokeji ? To neni ceskej fotbal kde se fanousci mezi sebou rezou palej sedacky a nicej zarizeni.

- Ze listky byly proste prodany ? Jezis jak todle nekdo muze vypustit z huby ? Predchozi zapas si fan club komety objednal 200 listku a dostal je a najednou zadne listky nejsou ? A cela tribuna hostu je prazdna ? OMG ... vysmech.

Proste to co tam predvedli = hnus a ostuda a todle bych teda rozhodne ve vyssi soutezi nechtel !

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No panove nevim co to tu zkousite ospravedlnit, ja bejt z MB tak reknu, ze to co tam udelali je prasarna, stydel bych se a zalezl nekam.

- To, ze je 90% fanousku uplne ozralejch a proto je tam nepustej protoze se chtej prat a nicit stadion ? Co to je za hovadinu ? Byl si nekdy na hokeji ? To neni ceskej fotbal kde se fanousci mezi sebou rezou palej sedacky a nicej zarizeni.

- Ze listky byly proste prodany ? Jezis jak todle nekdo muze vypustit z huby ? Predchozi zapas si fan club komety objednal 200 listku a dostal je a najednou zadne listky nejsou ? A cela tribuna hostu je prazdna ? OMG ... vysmech.

Proste to co tam predvedli = hnus a ostuda a todle bych teda rozhodne ve vyssi soutezi nechtel !

myslim ze neni co dal komentovat,

krasnej nazor dalsiho nestrannyho a receno vse

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montas: bydlím v Mladé Boleslavi, místní hokej mě absolutně nezajímá, ale nějak jsem se tady dočetl že jsem sprostý hajzl... Perfektní názor. Já nevím proč vždycky házíme všechny do jednoho pytle? Jeden něco udělá - špatní jste všichni. Jak kdybych řekl že jeden chlap co má škodovku srazil dítě a ujel, takže všichni co mají škodovku jsou vrahové a hajzli... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montas: bydlím v Mladé Boleslavi, místní hokej mě absolutně nezajímá, ale nějak jsem se tady dočetl že jsem sprostý hajzl... Perfektní názor. Já nevím proč vždycky házíme všechny do jednoho pytle? Jeden něco udělá - špatní jste všichni. Jak kdybych řekl že jeden chlap co má škodovku srazil dítě a ujel, takže všichni co mají škodovku jsou vrahové a hajzli... :palec2:

Myslim, ze vsechny nadavky byly mireny na poradatele nebo ty kdo maj tenhle hnus na svedomi, pripadne na ty co se to snazi omluvit zastrcit nekam do suplicku prejit apod. a urcite ne na vsechny z MB ;) Nebud vztahovacnej ;) Jinak hokej v MB me take nezajima ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvykle nebejvám vztahovačnej, ale psát sem příspěvky typu "jste sprostí hajzli" mi přijde trošku pod úroveň. Ten kdo tu prasárnu zapříčinil je sprostej hajzl, s tím souhlas. Tohle se prostě nedělá a ačkoliv jsem z Boleslavi, takovouhle sviňárnu rozhodně obhajovat nebudu pokud je to tak, jak se píše. Ale já jsem u toho nebyl, takže nesoudím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...