Přejít na obsah

Moja priatelka a bateria


draken

Doporučené příspěvky

Totalny off-topic –

tak vcera pridem domov z roboty, a vola priatelka , posmutnely hlas mi oznamuje, ze absolutne nestartuje auto. Tak letim za nou, ta moja mala technicka znalost nestacila na zodpovedanie otazok typu „co mohla s tym mesacnym autom urobit“, obzvlast ked to auto zvoni jak big Ben ked zabudne clovek vypnut svetla...Pridem tam, ona stoji jak kopa nestastia, auto ani netukne...Bateria v hajzlu...Takze sme cakali na chlapka so startovacimi kliestami... Tato dan za zabudlivost je 700 CZK, pokial to mate z najblizsieho servisu len 6 km....Takze len aby ste vedeli...

Dnes mi pise priatelka, ze auto ok, ze ho zamkla a ze nic nenechala svietit, a to cakala dve minuty pri otvorenych dverach ci sa nieco niekde neozve....No, clovek je tvor ucenlivy....

P.S. Jaky vplyv ma na baterku jej totalne vybitie? Ja som nechal svojho casu 2x vybit Favorit a nepamatam si uz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totalny off-topic –

P.S. Jaky vplyv ma na baterku jej totalne vybitie? Ja som nechal svojho casu 2x vybit Favorit a nepamatam si uz...

Baterce se nestane nic, kór když je nová.Buď bez obav.Spíš mě zarazilo jak se tvojí kočce podařilo nechat auto svítit, máš přece denní svícení s automatickým zapnutím a vypnutím a po tmě by snad nepřehlédla, že svítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterce se nestane nic, kór když je nová.Buď bez obav.Spíš mě zarazilo jak se tvojí kočce podařilo nechat auto svítit, máš přece denní svícení s automatickým zapnutím a vypnutím a po tmě by snad nepřehlédla, že svítí.

No, ja to tiez nechapem...

Ona to auto nechala v praci rano, uz za svetla - takze to ze svieti si nevsimnes. Ano, s tym dennym svietenim je to OK, ale ona mala asi zapnutu tu krajnu polohu (to znamena svietenie FURT), pretoze az potom som zistil, ze nevedela, ze to auto ma denne svietenie.... co ale tiez nechapem, pretoze to auto zvoni jak Big Ben ked otvoris dvere a mas svetla zapnute...

Po dokladnej uvahe som prisiel na to, ze ona zrejme nevedela, co to zvoni (je to jej prve auto) a hovorila si, asi mam otvorene dvere, tak ich zavriem :) Vtedy to zrejme prestalo zvonit a tak si povedala, fuuh, som to vyriesila :)

Diky za to info o baterke, ja som si myslel, ze bude OK, ale je lepsie to mat potvrdene...

P.S. Jak Ti Tsi-cko jazdi? MY uz tam mame 3 tis. km, tak este takych 1500 a skusim tomu pretiahnut nohy....ZAtial maximum 150 km/h...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja to tiez nechapem...

Ona to auto nechala v praci rano, uz za svetla - takze to ze svieti si nevsimnes. Ano, s tym dennym svietenim je to OK, ale ona mala asi zapnutu tu krajnu polohu (to znamena svietenie FURT), pretoze az potom som zistil, ze nevedela, ze to auto ma denne svietenie.... co ale tiez nechapem, pretoze to auto zvoni jak Big Ben ked otvoris dvere a mas svetla zapnute...

Po dokladnej uvahe som prisiel na to, ze ona zrejme nevedela, co to zvoni (je to jej prve auto) a hovorila si, asi mam otvorene dvere, tak ich zavriem :) Vtedy to zrejme prestalo zvonit a tak si povedala, fuuh, som to vyriesila :)

Diky za to info o baterke, ja som si myslel, ze bude OK, ale je lepsie to mat potvrdene...

P.S. Jak Ti Tsi-cko jazdi? MY uz tam mame 3 tis. km, tak este takych 1500 a skusim tomu pretiahnut nohy....ZAtial maximum 150 km/h...

Já jsem velice spokojený, jede to velice potichu a docela se mi líbí akcelerace, není to jako RS ale je to pořád velice rychlé auto-hodí se to při nájezdu na dálnici či předjíždění za hustého provozu.Spotřebou jsem nadčený pohybuji se mezi6,5-7,5 litry takže si není naco stěžovat.Jsem docela rád, že jsem zvolil tento motor.Na dlouhých cestách je to paráda.Nejvíc jsem jel zatím 180 ale jen chviličku když jsem si zkloušel zrychlení.Jezdím jen na 195/65 R15 Micheliny Energy-léto, Pirelli WS210 zima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobne to vidim i ja. Ja mam spotrebu 8,6l, ale je to dane skor tym, ze sa jazdi dost po Prahe (z tych 3000 km cca 1/4), kde to tych 10 litrov kludne zozerie..cestou z Prahy domov na zapadne Slovensko v ten stvrtok pred Velkou nocou, co bola buracka na D1, to zozralo 7,8l, ale ked uvazim, ze som snad 20km presiel na jednotke, tak tej Tvojej spotrebe verim.

Vela stastia a diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že TSička se prodávejí. :) To je dobře :palec2:

No, mne sa zda, ze to je jediny normalny benzinovy motor. Teda - RS je asi fajn, ale...ruku na srdce, RS je pre hodne ludi uz dost drahe...takze myslim, ze TSi bude pre mnoho benzinovych ludi volbou c.1...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...