Přejít na obsah

Starej vrak na dojiždeni


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Cao hledam nejakej vrak na dojizdeni. nevim jesi neco doporučite z vlastni zkušenosti. Jedna se o denni ježdeni do školy a ze školy:P cca max tech 50km najedu ani ne do školy to mam nějakych 15 :) nechci tam mit stat fabku. bohužel najdou se tací kteři to objednou hned kličem.bohužel se mi to už stalo.. :feve:

přemýšlím o :

GOLF II

BMW E30

bo fabii v junioru ale to spiš už GII :o)

aspon to nejak postavit na kola aby to vypadalo tak nejak ne uplnej vrak :p za rozumný penize. Diesla asi nejlip naftu mam zadarmo ..

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je Tigra stejne kvality jako Corsa B, tak si to poradne prekontroluj!

Tak to mozem potvrdit stara corsa a tigra to je kopa nestastia osobne poznam chalanov co to vlastnili a uz su radi ze sa toho zbavili. A cim starsi rocnik tym to bolo horsie. To skor toho golfa, poriadny chrochtak. ;)

Alebo ma napadlo najidealnejsie auto na taketo pouzitie je Jeep Grand Cheroke alebo Cadillac Escalade. lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mozem potvrdit stara corsa a tigra to je kopa nestastia osobne poznam chalanov co to vlastnili a uz su radi ze sa toho zbavili. A cim starsi rocnik tym to bolo horsie. To skor toho golfa, poriadny chrochtak. ;)

Alebo ma napadlo najidealnejsie auto na taketo pouzitie je Jeep Grand Cheroke alebo Cadillac Escalade. lollol

Mel jsem Corsu B, to je skoro stejne jako Tigra ( jen jina kastle ) , auto bylo 6 let stare, najeto 90tkm a: koroze, elektro katastrofa, napravy nic moc a atd......., uz bych do toho nesel, najel jsem asi za dva roky 60tkm, a min.2x do mesice nejaka zavada. Mohu doporucit Golf2, Polo, Ibizu od 1998 - dobra volba i motor 1.0.

Editováno: , autor: marcos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mas stesti, cekal jsem jestli se ozves lol

no mam ji asi rok a zatim pohoda,najel jsem s ni cca 25 tis a zatim bez problemu,akorat jsem menil AGR ventil.Je to fakt super auticko,jen ten motor....1,2-33kW,ale zase jsem se docetl,ze je to v Corse nejmin poruchovej motor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...