Přejít na obsah

Co je na tom pravdy?


choseph

Doporučené příspěvky

Novinka na trhu!!! Dovoz Německo !!!

Zvýšení výkonu o 5-45HP pomocí chip rezistoru

Jednoduchá a rychlá montáž

Zaručuje:

*

Zvýšení výkonu o 5-45HP

*

*

Zvýšení kroutíciho momentu

*

*

Zvýšení maximální rychlosti automobilu

*

*

100% Bezpečnost produktu - nepoškozuje motor

Funguje na všechny benzínové automobily s elektronickým vstřikováním (bez turba) !!!

UPEVNĚNÍ RESISTORU ZABERE MÉNĚ NEŽ 5 MINUT PO NALEZENÍ NEZBYTNÉ ČÁSTI PRO ZAPOJENÍ. POKUD SE SETKÁTE S POTÍŽEMI A NEBUDETE MOCI NAJÍT IAT SENSOR, NAHLÉDNĚTE DO MANUÁLU OD VOZIDLA

DODANÝ RESISTOR MÁ BÝT NAPOJEN KE KONEKTORU VÁHY VZDUCHU (IAT SENSOR), KTERÝ JE SPOJEN S POČÍTAČEM (ECU).ECU ODPOVÍ TÍM, ŽE ZMĚNÍ NAČASOVÁNÍ ZAPÁLENÍ A VÝSLEDEK JE PODPORA VÝKONU

http://www.aukro.cz/item353080845_zvyseni_..._vyprodej_.html

Editováno: , autor: choseph
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to obyčejný powerbox. Odrbe se tím hodnota množství nasávaného vzduchu. Podle toho se prodlouží délka vstřiku a tím "zvedne výkon" má to ale jedno ale,jde tam víc paliva než je zdrávo ,takže auto začne čudit ,protože na tu dávku má málo vzduchu. Nicméně nebudu lhát: na své fábce jsem zkoušel asi 4 váhy vzduchu a fábka se chovala s každou jinak. jednou jela jak zpraku sotva jsem se dotkl pedálu,jindy byl nárůst uprostřed, a na jinou táhla jak dělo až do 190. (tu jsem si nechal.) Na každé váze je zboku vyvedený PINy na resistor,který je tam už nakreslený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...