Přejít na obsah

Zadní lampičky F I. Combi - jaké žárovky?


vorlajz

Doporučené příspěvky

Tak to je mám asi jenom já...

Žárovky jsou tam 5W5 (ty malé pez patice) a myslím, že stačí odpáčit ten čirý kryt. Ale beztak máš návod k autu a tam to jistě najdeš. A pokud ho nemáš, tak ho lehce stáhneš z ofiko stránek škodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mám asi jenom já...

Žárovky jsou tam 5W5 (ty malé pez patice) a myslím, že stačí odpáčit ten čirý kryt. Ale beztak máš návod k autu a tam to jistě najdeš. A pokud ho nemáš, tak ho lehce stáhneš z ofiko stránek škodovky.

děkuju :) vidíš, já koukal do návodu a tam píšou u vnitřního osvětlení sufitky a právě ty 5W5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si mě trochu znejistěl...

Tak ty světýlka se jmenují "Vnitřní osvětlení zadní části vozidla" a na výměnu žárovky radí návod asi tolik:"Výměnu žárovky doporučujeme nechat provést v servisu Škoda."

A i DP (teda aspoň tu co mám já) o tomto osvětlení radši mlčí.

Ta sufitka a ty mrňousové jsou u toho světla vepředu. Ty zadní jsem ještě nerozdělával. A bude se muset určitě vypáčit z tapacíru to světlo celé. Podobně jako v zavazadlovém prostoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Tiež mám Fabiu I Combi Elegance. Do tých lampičiek nad zadnými dverami idú sufitové žiarovky C10W alebo ich LED ekvivalent. Sklenené žiarovky W5W idú do PREDNÝCH lampičiek na čítanie. Ja som tiež hľadal na webe alebo v návode postup výmeny ale tiež som nič nenašiel... Inak výbroný nástroj na správnu identifikáciu žiaroviek je na stránke: http://am_application.osram.info/publish/index_en.html Doporučujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...